Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kim demiş cloud sunucuyla oyun oynanmaz
Az9Lqv.png
belki şimdi oynanır ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kimse öyle bir şey demedi oyun oynanır, film izlenir bunlar yapılabilir birşeyler. Google Cloud'a her ay 900 dolar civarı sunucularım için para ödüyorum. Ekran kartı sağlam olan her cloud sunucu oyunu da filmi de kastırmadan izletir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Aisha*
(22-10-2018 Saat: 23:37)Caesar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kimse öyle bir şey demedi oyun oynanır, film izlenir bunlar yapılabilir birşeyler. Google Cloud'a her ay 900 dolar civarı sunucularım için para ödüyorum.  Ekran kartı sağlam olan her cloud sunucu oyunu da filmi de kastırmadan izletir.

Kimsenin zaten öyle bir şey dediği yok da arkadaş hava atacak ya :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi bir bağlanma hızınız varsa rahatça oynarsınız
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Helal sana kocum böyle birşey diyen mi varda bunu söylüyorsun ne insanlar var :) hava atıcaksan buyur kardeşim dışarıya cık havanı orda at :))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Caesar hiçbir şekilde oyun felam oynayamazsın uzak masaüstü bağlantılarında. İnternet hızın 4gb bile olsa uzak masaüstü direct3d hızlandırmalarını aktarmıyor. Kim söylediyse iyi söylemiş. Zaten d3d aktarılıyor olsa 30hz ile mi oynayacaktınız :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vaybe acaba bendemi oynasam :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform