Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lipovna Tema Çizim Çalışması - MyBB Theme
Heart 
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , Novruz
Çok iyi ve zeki düşünülerek çizilmiş bir tema. Elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft
Bilal abi, hep aynı yorumu atmaktan bıktım; lütfen biraz kötü tasarımlar çıkarda seni eleştirebilelim? :D
@bilsoft
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Aynen :D kötü tasarım yap artık övmekten sıkıldım :)
Ara
Cevapla PGM
Bilal abi, ne dersem temanın sıradışı/fevkalade olduğunu anlatabilirim diye düşündüm ve bir şey bulamadım.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Emeğinize sağlık. Özellikle postbiti çok beğendim. Kalitenizi tekrar konuşturmuşsunuz. Tebrik ederim.
Cevapla PGM
Header ve footer kısmının arka planları nedense bana hoş gelmiyor, onun dışında o kısımlardaki renkleri beğenmedim. Bu renkler yerine soğuk bir mavi rengi hoş gider diye düşünüyorum. Elinize sağlık geriye kalan her yer çok güzel :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
bikerede ücretiz tasarım yap
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-10-2018 Saat: 10:52)XpS# Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bikerede ücretiz tasarım yap

Sende iddaa kuponuna 2 lira basıp 218 lira almaya çalışan insanlardansın değil mi? anlıyorum.
Ne bu arkadaş insanların benim ücretli olarak sunduğum çalışmalara garezi? Geçende biri inanmazsınız ama aşağıdaki cümleyi kurmuş;

"Türkiyedeyiz ve Türkiye'de kodluyorsunuz temaları. Neden Türk yapımı temayı ücretsiz verceğinize parayla satıyorsunuz? Burası amerika mı? ayıptır para kazancam diye insanların cemindeki harclıklarına göz dikmeyin !"

Arkadaşta ki kafaya bakarmısın? Sanki hergün otobüse ücretsiz biniyor.
Ya varya "bedava yara bandı bulsam kolumu keserim" deyimine yakınsınız hepiniz yemin ediyorum.
Gözünüzü açın artık büyüyün biraz, sizler şuan hayatı sorumsuz yaşıyorsunuz. Sadece işinize gelenle yolunuza devam ediyorsunuz.. e haliyle bu evrede hayat, hep güllük gülistanlık. Hele bi evden ayrılıp iş hayatına girin, sorumluluk yüklenmemiş omuzlarınız ile neler yapabileceksiniz çok merak ediyorum.
Bu çalışmalar bana ait istediğim yerde istediğim fiyata satar veya ücretsiz dağıtırım, boş yapmayın düşünün.. sonrası şirinler, sonrası 1234 şifreler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , Aisha*
Arkadaşlar tema zaten konudada belirtilmiş ücretli diye bunu daha sorupta veya buna karşın cümleler kurmanın bir mantığı yok... Size çok basit gibi bir gelen cümle ama karşıdaki insanın emeğininede saygısızlık yapmış oluyorsunuz. Bu çizimde bende yanındaydım Bilal abinin verdiği emeği ben de gördüm. Yapmayın bu tarz olayları lütfen. Gerçekten bu fiyata bunu bulmak çok zor. Elinize sağlık tekrardan kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft , Aisha*
Footerdaki ikonlar, forum istatistikleri ve en altta bulunan iletişim, rss butonları bile gayet güzel görünüyor.
Konu içi tasarımı, butonların yerleşimi -özellikle yeni konu, kilit vs. kısmı- güzel olmuş.
Renk ve tarz olarak biraz excessium temasının güncellemesi gibi duruyor ama arada birçok fark da mevcut tabii ki de. Elinize sağlık, hayırlı satışlar. Bir arkadaş ücretsiz yap demiş de ücretsiz yapıldığında değersizleşiyor bazı şeyler bir süre sonra. Örneğin Vienna, nesil temaları en güzel temalardan biriydi fakat ücretsiz olduğu ve herkes tarafından kullanılabildiği için bir süre sonra bir kenara atıldı. Diğer yönden bir emek söz konusu ve bunun karşılığını alabilmek de yapımcının en büyük hakkı. Belki bir lite sürüm gibi ücretsiz bir tema yapılabilir.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Etiketlemişsiniz hocam ama yerini bulamadım. @bilsoft
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping