MyBB 1.8.17 Login Sorunu Çözümü

Bu hafta mutluluğun adı Excessum! 22 Ekim Pazartesi gününe kadar Excessum Teması %30 indirimde. Bu Fırsatı Kaçırma!

Sinema Ovası - 40 TL Çekilişi Katılmak İçin Tıkla.
Konuyu Oyla:
 • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Bu hata nedir?

#1
N4FMdN.png

net bilgi verecekler team viewer gelsin
Cevapla }
Teşekkür verenler:
#2
Hacker kardeşimiz bunu çözememiş hemen açıklık getireyim sen hacker kardeşim sınırsız önbellekleme sandığın 000webhost sana belli bir miktarda denemen için FREE hosting hizmeti verir. Bu önbellek dolduğunda sunucusu suspended atar ki sana atılmadığı için ama sunucuya girilen değeri aştığı için bu hatayı almaktasın. Beklemeyi deneyebilir ve ardından güncelleme / saat miktarını düşürmenin bir yolunu bulabilirsin, ancak daha fazlasına ihtiyacın varsa, yükseltmen gerek. Girilen değeri değiştirme kısmı vardı o değeri daha yükseğe çekip yedeğini al ve hostunu değiştir hacker kardeşim benim bunları öğren. Sunucu hakkında bilgi edinemezsen seni gafil avlarlar.
Cevapla }
Teşekkür verenler: Gangster Crew
#3
(11-10-2018 Saat: 22:45)Caesar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hacker kardeşimiz bunu çözememiş hemen açıklık getireyim sen hacker kardeşim sınırsız önbellekleme sandığın 000webhost sana belli bir miktarda denemen için FREE hosting hizmeti verir. Bu önbellek dolduğunda sunucusu suspended atar ki sana atılmadığı için ama sunucuya girilen değeri aştığı için bu hatayı almaktasın. Beklemeyi deneyebilir ve ardından güncelleme / saat miktarını düşürmenin bir yolunu bulabilirsin, ancak daha fazlasına ihtiyacın varsa, yükseltmen gerek. Girilen değeri değiştirme kısmı vardı o değeri daha yükseğe çekip yedeğini al ve hostunu değiştir hacker kardeşim benim bunları öğren. Sunucu hakkında bilgi edinemezsen seni gafil avlarlar.

Aynısını düşünmüştüm zaten Beni Avlayabilen avlasın. MyBB hakkında fazla bilgim yok zaten , bu yüzden forumu kaldırdım hack haber sitesi yapmayı düşünüyorum veya Başka şeyler yapabilirim
Cevapla }
Teşekkür verenler:
#4
Sana bir abi tavsiyesi vereyim ilerde lazım olur. Zamanında en güvenli forum dedikleri forumları bile hackleyen insanlar vardı ki halen mevcut. Göze batarsan gözüne batırırlar misali her zaman tetikte olup her gün,her 1 saatte bir sunucu optimizasyonunu yaptır derim. Bilmediğin scriptleri kurarsan açıklarını da bulmak bir hayli zorlaşır.
Cevapla }
Teşekkür verenler: AperioN
#5
(12-10-2018 Saat: 11:26)Caesar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana bir abi tavsiyesi vereyim ilerde lazım olur. Zamanında en güvenli forum dedikleri forumları bile hackleyen insanlar vardı ki halen mevcut. Göze batarsan gözüne batırırlar misali her zaman tetikte olup her gün,her 1 saatte bir sunucu optimizasyonunu yaptır derim. Bilmediğin scriptleri kurarsan açıklarını da bulmak bir hayli zorlaşır.

:D :D
Cevapla }
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

 • Gece
 • Normal


 • ***


  Reliable Magento web hosting on https://certahosting.co.uk page. Click to see prices!