Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doctor Who
Sizce Doctor Who nun yeni sezonu nasıl olacak bildiğimiz gibi 10 15 saat önce 11. sezonun 1.bölümü yayınlandı. "I hate empty pockets" sözünden yeni doktora biraz ısındım. :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olacak güzel. Jodie ayrı bir hava katacak. Her ne kadar feministler, erkek düşmanları şeklinde yorumlar gelse de bayağı bir kitle sahiplendi Doktoru ilk bölümden.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: devrimumut
Yeni Doktor'a ısınacağımı pek zann etmiyordum ama ilk bölümden bir Matt Smith havası verdi bana, bence güzel bir sezon olacak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu diziyi daha önce hiç izlemedim ama bir kaç yerde duydum adını. Her sezon yeni bir doktor mu geliyor diziye? ve şuan kaçıncı sezonda dizisi.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
11. sezon bu. Pek izlediğim söylenemez Matt Smith zamanları izliyordum. Her sezon değilde 2,3 sezonda bir sanırım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-10-2018 Saat: 14:25)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu diziyi daha önce hiç izlemedim ama bir kaç yerde duydum adını. Her sezon yeni bir doktor mu geliyor diziye? ve şuan kaçıncı sezonda dizisi.

Duruma göre değişiyor. 2005'te başlayan modern serideki ilk Doktor(9. Doktor oluyor) Christopher Eccleston, BBC ile sorun yaşadığı için 1 sezon kaldı. Sonrasında gelen David Tennant, Matt Smith ve Peter Capaldi 3'er sezon kaldı.
Öncesinde, klasik seriye dönersek İlk Doktor 3 sene, 2. Doktor 3 sene, 3. Doktor 4 Sene, 4. Doktor 7 sene...... dizide kaldı.Yani biraz oyunculardan, biraz da yapımcılardan kaynaklı bir durum.

Şuan 11. Sezona başladı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , BizeHerYer61
Tek bölümle yorum yapmak yanlış. fakat;
Yapımcı, senarist, müzikleri yapan (bunun bi adı var mı ya) değişmişken, üstüne bir de doktor'un cinsiyetini değiştirmek büyük risk. bu kadar değişiklik bir arada fazla.
Tutup bunların da üstüne sonik tornavidayı da değiştirdiler, her zaman kullandığı ve doktor ile birlikte rejenerasyon geçiren tornavida nereye gitti? Ben hatırlamıyorum. Ama mesela"the day of the doctor" bölümünde onun sayesinde bir şeyleri çözüyorlardı. Bir de dikkatimi çeken şey; ölüleri göstermediler. eskiden görmüyor muyduk? dondurularak öldürülen cesetleri göremedik.Companionları giriş bölümü için sevdim. Gelişime açıklar,yaşadıkları şeylere alışınca değerlendirmek lazım. başlardaki companion tutukluğu olmasa garip olur zaten bence. (bu arada kim ne derse desin ilk bölümde en iyi girişi yapan companion; amy pond!) tardis ve dizi introsunu göremedik, en çok onları bekliyordum ben. tamam tardis görememeyi anlıyorum fakat intro? yetişmedi mi acaba? uzun lafın kısası, konuşmak için erken. ama yine de söyleyecekleri oluyor insanın, o yüzden duramadım.
2
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping