MyBB 1.8.17 Login Sorunu Çözümü

Bu hafta mutluluğun adı Excessum! 22 Ekim Pazartesi gününe kadar Excessum Teması %30 indirimde. Bu Fırsatı Kaçırma!

Sinema Ovası - 40 TL Çekilişi Katılmak İçin Tıkla.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LGS - Yardımınıza İhtiyacım Var.

Merhabalar, 2005'li tayfa olarak maalesef bu sene LGS adı verilen bir sisteme tabii tutulacağım.
Bu konuda öneri ve görüşlerinizi bildirirseniz çok mutlu olurum.
Ayrıca, ders notlarımı ve konuları ezberlememin bana bir zararı olur mu? Ezberlemeyin öğrenin diye bas bas bağrıyorlar fakat zaten öğrendiğin şeyi ezberlemiş oluyorsun.
Sıcak bir ramazan günü dünyaya gelmişim. Okur ve yazarım. Adamlığı karakterde, insanlıkta ararım. Dünyaya kıymet vermem. Dostum hata yapmadığı sürece dostum kalır.

#Matematikçi

"Eğer insan daha iyi bir kitap yazar, daha iyi bir vaaz verir veya komşusundan daha iyi bir fare kapanı yaparsa, evini ormanda bile yapsa, dünya onun kapısına kadar düzgün bir yol döşeyecektir." -R. W. Emerson

Ne anlattığımdan çok,
nasıl anlattığım ile ilgiliyim...

https://78.media.tumblr.com/b39dfe227421...o1_500.gif
Cevapla }
Teşekkür verenler:
Çalışmana gerek olduğunu düşünmüyorum pek. Eviniz kira ise gidin bir tane anadolu lisesinin etrafına taşının otomatik olarak iyi bir yere denk geleceksin zaten. Bak geçen dönem sınava girenlere ne oldu? 300 üstü alan insanlar açıkta kaldılar, düşük puanlı öğrenciler gittiler onların hakkı olan yerlere yerleştiler.
Denetleme Ekibi Müfettiş Yardımcısı ✓
Cevapla }
Teşekkür verenler: Taifun
Kardeşim, benim düşüncem yüksek puanlı bir öğrenci açıkta kalmaz benim evim şuna yakın buna yakın diyip açıkta kalmayın düzgünce çalış, yapıştır puanı git istediğin liseye sınav soruları nasıl olur bilemem hocaların az çok yardımcı olması gerek rehber öğretmen veya sınıf öğretmenleri ile görüşmeni öneririm
Yine iftiracı ve kötü taklitçiler türemiş. ‘Birileri arkanızdan konuşuyorsa, onlardan öndesiniz demektir.’ Çehov

Cevapla }
Teşekkür verenler:
Ögrendigin şeyi ezberlemiş olmuyorsun , mantığını kavraman gerek her şeyi ezberlemen mümkün değil ama öğrenmen mümkün.
Cevapla }
Sen bu siteyi öğreniyorsun ama ezberlemiyorsun değil mi ? Derse çalışma dersi, derste dinle böyle adam olursun diğer türlü zor iş.
Bana ulaşmak için

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

‘’Gerçeği, insanların ölçüsü ile değil; insanları gerçeğin ölçüsü ile tanı.’’ Hz.Ali (r.a)

Bir sürü örnek insan var burada onları örnek alın , başarılı olun pes etmeyin.

Cevapla }
Sistem ile ilgili hiç bir fikrim yok. Zamanında SBS ille yerleşmiştik. Önemli olan mantık idi. Ezberlenecek konu var ezberlenmeyecek var. Hayatın he noktasında böyledir. Bir oyun oynuyorsun diyelim. Ezbere yaptığın olaylar seni bir noktaya kadar getirir ileri götürmez.
10tl.Net - MyBB Kitabı - Sinema Ovası - Founder & CEO
#efsanebaşkan
#10tlnet a new period
Mükemmeliyetçilik adına..
"Saygıyla, Aşkla, Hoşgörüyle"
"Natalie Portman"

Cevapla }
(03-10-2018 Saat: 21:15)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çalışmana gerek olduğunu düşünmüyorum pek. Eviniz kira ise gidin bir tane anadolu lisesinin etrafına taşının otomatik olarak iyi bir yere denk geleceksin zaten. Bak geçen dönem sınava girenlere ne oldu? 300 üstü alan insanlar açıkta kaldılar, düşük puanlı öğrenciler gittiler onların hakkı olan yerlere yerleştiler.

Hayatın her alanında çalışmak gerekli. Ne olursa olsun çalışmadan kendine bir şeyler katamazsın. Elinden geldiğince yüzdelik dilimini yüksekte tut. %10 - 5 gibi hedefle tabii potansiyeline göre hedef koy. Zaten lisede çalışmaya başlıyorsun adam akıllıca. Kolay gelsin başarılar dilerim.
UI Designer & Illustrator & Photographer - 2014-2018 -
"Sanat görüneni yansıtmaz, görünür kılar.”
"Vous devenez responsable, à jamais, de ce que vous avez apprivoisé."
Cevapla }
Teşekkür verenler: Time Traveler-O
Görüşleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar, uygulayacağım. :)
Sıcak bir ramazan günü dünyaya gelmişim. Okur ve yazarım. Adamlığı karakterde, insanlıkta ararım. Dünyaya kıymet vermem. Dostum hata yapmadığı sürece dostum kalır.

#Matematikçi

"Eğer insan daha iyi bir kitap yazar, daha iyi bir vaaz verir veya komşusundan daha iyi bir fare kapanı yaparsa, evini ormanda bile yapsa, dünya onun kapısına kadar düzgün bir yol döşeyecektir." -R. W. Emerson

Ne anlattığımdan çok,
nasıl anlattığım ile ilgiliyim...

https://78.media.tumblr.com/b39dfe227421...o1_500.gif
Cevapla }
Teşekkür verenler:
Anladığım kadarıyla sorular basit kazanımların lise duzeyine getirilip sorulması. Yani yapman gereken zorunda zorun soruları çozmen.Ezberle bir yere gelemessin.
eski araştırma geliştirme ekibi lideri

The End
Cevapla }
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal

• eXpertBoss -

Reliable Magento web hosting on https://certahosting.co.uk page. Click to see prices!