MyBB 1.8.17 Login Sorunu Çözümü

Bu hafta mutluluğun adı Excessum! 22 Ekim Pazartesi gününe kadar Excessum Teması %30 indirimde. Bu Fırsatı Kaçırma!

Sinema Ovası - 40 TL Çekilişi Katılmak İçin Tıkla.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GeekM v1.0 Blog Script

354se1.png
Demo:  
Kod:
geekmerkezi.com

Admin paneli mevcuttur.
Script responsive değildir, dilerseniz satın aldıktan sonra php kodlara dokunmadan tasarımı değiştirebilirsiniz. 
En uyumlu çözünürlük: 1366x768

Script ücreti: 35 TL
Ödeme seçenekleri: İninial, Havale/EFT (garanti bankası)

Satın almak için mesaj atınız.
Goodbye My Friend

Twitch.tv/amygix
Cevapla }
Teşekkür verenler: Time Traveler-O , NoThing2Lose-YA , Shelby , AperioN
mobilde bozuk gösteriyor.
Cevapla }
Teşekkür verenler:
(03-10-2018 Saat: 16:27)XpS# Nickli Kullanıcıdan Alıntı: mobilde bozuk gösteriyor.

Konu içinde zaten responsive değildir diye yazdım.
Goodbye My Friend

Twitch.tv/amygix
Cevapla }
Teşekkür verenler:
PHP iyi güzel de, keşke kendinizi front-end'de geliştirseniz diyorum. Kodlarına baktım, gerçekten kötü.
Küçük bir not:
Ne ? değil, Ne? Noktalama işaretleri ayrı yazılmaz.
"Her Kelimenin Baş Harfi Büyük Olmaz." değil, "Her kelimenin baş harfi büyük olmaz."
"gine" değil, "yine".
Daha ekleyeceğim.
Türkçemizi düzgün kullanalım.

eski ve son tema ekibi lideri
Cevapla }
Teşekkür verenler: Mystic0
Bu scriptin kat ve kat daha güzeli ücretsiz şekilde yayımda. :)
Hayırlı satışlar dilerim.
Sıcak bir ramazan günü dünyaya gelmişim. Okur ve yazarım. Adamlığı karakterde, insanlıkta ararım. Dünyaya kıymet vermem. Dostum hata yapmadığı sürece dostum kalır.

#Matematikçi

"Eğer insan daha iyi bir kitap yazar, daha iyi bir vaaz verir veya komşusundan daha iyi bir fare kapanı yaparsa, evini ormanda bile yapsa, dünya onun kapısına kadar düzgün bir yol döşeyecektir." -R. W. Emerson

Ne anlattığımdan çok,
nasıl anlattığım ile ilgiliyim...

https://78.media.tumblr.com/b39dfe227421...o1_500.gif
Cevapla }
Teşekkür verenler:
hayırlı satışlar :)
Discord Türkçe Müzik Botu
Cevapla }
Kendini php konusunda geliştirmişsin emeğine sağlık. Şu anlık ücretle satılabilecek bir script olarak görmüyorum açıkçası çünkü arkadaşın da dediği gibi daha gelişmiş açık kaynak kodlu scriptler (bkz. Wordpress, Joomla, Drupal) mevcut. Geliştirme aşamasında olduğu için ücretsiz yayınlarsan test edilebilir ve hataları, güzel yönleri hakkında daha yapıcı yorumlar alabilirsin. Hatta her hafta güncelleme de yayınlayabilirsin konu altından. Kodlarını da paylaşırsan arayüz kısmında da yardımcı olunabilir ve geliştirilebilir. Bootstrap veya Flexible Grid System ile daha güzel bir arayüz yapabilirsin. Filexible Grid System'in sitesinde builder yapmışlar onu bir dene istersen yeni keşfettim.
Ücretli grafik tasarım işleri için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
Fonksiyonlar bizi kod israfından kurtararak daha az kod ile aynı işi yapmamızı sağlar.
m o d m e r k e z i
Cevapla }
Bu devirde responsive olmayan blog kötü gözüyle bakılıyor mobil uyumlu yapmalısınız Kesinlike satım için en azından. Bana kalırsa ticarete dökülecek bir durumda değil :)
Cevapla }
Teşekkür verenler: Mystic0 , Taifun
Yeni olarak bakabilme şansım oldu, yani basit olmuş. Arkadaşlarında dediği gibi piyasada böyle scriptler bedavaya bile var. Geliştirip satabilirsin.
Eline sağlık, hayırlı satışlar.
10TR.NET - AR-GE Ekibi 2.Seviye
~ 2018 Eylül Ayı En Aktif Yetkilisi ~
#efsanebaşkan

Keep your eyes on the stars, and your feet on the ground.

Mükemmeliyetçilik adına..
"Saygıyla, Aşkla, Hoşgörüyle"

Cevapla }

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal

Reliable Magento web hosting on https://certahosting.co.uk page. Click to see prices!