Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Excessum MyBB Tema - MyBB Forum Teması
Heart 
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext , Corleone , ASİ DADAŞ , Adolf Hitler
İyi işti Bilal abi ^^
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft
Eski tema ben beğenmedim pek.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-09-2018 Saat: 20:28)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eski tema ben beğenmedim pek.

Ya satış konusu bu murat, konunun herhangi bir yerinde beğendiniz mi diye sormadık zaten. Gidip çizim konusuna bu yorumunu yapabilirsin ama satış konusunda yapma böyle yorumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-09-2018 Saat: 20:41)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-09-2018 Saat: 20:28)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eski tema ben beğenmedim pek.

Ya satış konusu bu murat, konunun herhangi bir yerinde beğendiniz mi diye sormadık zaten. Gidip çizim konusuna bu yorumunu yapabilirsin ama satış konusunda yapma böyle yorumlar.

Kusura bakmayın fark edemedim suç bende(,,)

H. Satışlar

Üzgünüm...
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar. Editlendiğinde her siteye gidebilecek bir temaya dönüşebilir. Elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Pek Begendigim Söylenemez... hayorlı satışlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet şık olmuş , uyumlu renkler birbirini tamamlayan geçişler ... Ne diyelim , Elinize sağlık ...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Şık bir tema olmuş bilal abi , hayırlı satışlar
Ara
Cevapla PGM
Gerçekten kaliteli güzel ve insanı bakmakla yormayan bir tasarım olmuş. Monotonlaşan tasarımlardan artık forum kullanan kesim sıkıldı bu tarz insanları yeniden bağlayan temaların yapılması güzel.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Tebrik ederim, alınabilecek değerde güzel bir tema. Hayırlı satışlar.
Cevapla PGM
Tema tarafımca satın alındı. Ve 1 haftaya yakındır kullanmaktayız. Gayet şık ve her siteye gidebilecek güzel bir tema. Gerek satın almadan önce gerekte aldıktan sonra karşılaştığınız olayları hataları çekinmeden iletebilirsiniz. Hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayabiliyorlar. Ben kefilim. Tekrar iyi satışlar.

Demo isteyen arkadaşlar aşağıdan ulaşabilir.
Kod:
http://sinemaovasi.com/index.php
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: LastWorld , bilsoft
(15-10-2018 Saat: 22:44)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema tarafımca satın alındı. Ve 1 haftaya yakındır kullanmaktayız. Gayet şık ve her siteye gidebilecek güzel bir tema. Gerek satın almadan önce gerekte aldıktan sonra karşılaştığınız olayları hataları çekinmeden iletebilirsiniz. Hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayabiliyorlar. Ben kefilim. Tekrar iyi satışlar.

Demo isteyen arkadaşlar aşağıdan ulaşabilir.
Kod:
http://sinemaovasi.com/index.php

@Shelby Satın alım için teşekkürler.

Bu hafta mutluluğun adı Excessum! 22 Ekim Pazartesi gününe kadar Excessum Teması %30 indirimde. Bu Fırsatı Kaçırma!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext
Hayırlı satışlar.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Bende kefilim, her siteye uyacak bir tema. 1 haftadır kullanıyoruz.

Elinize sağlık, hayırlı satışlar.
Ara
Cevapla PGM
Çok güzel tema elinize sağlık en kısa zamanda bende satın alacağım hayırlı satışlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext , bilsoft
Ellerinize sağlık. 2015 yılı temalarına benzemiş biraz :)
Ara
Cevapla PGM
Tema çok güzel olmuş. Hayırlı satışlar. Her foruma uyacak temalardan.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
2018'de bir hayli uğraşarak çizip kodlamasını @mehmetext e yaptırdığım tasarımım Excessum'u, wareze düşmesiyle anası kötü yolda babası kumarhanede olan arkadaşların sitesinde görüyorum. Şunu unutmayın sizin geçtiğiniz yollara ben asfalt döşedim. Sizler, iş hayatınızda vasıfsız eleman arayan ilanları dolduracak toplumun en düşük kesimisiniz. Ben artık önemsemiyorum yani sizleri, ayrıca konuma gelipte kimse olay çıkarmasın. Gerektiğinde ağzımı bozmaktan hiç çekinmem. Şimdi kim diyenler olacak, onlar kendilerini gayet iyi biliyorlar. Ayrıca merak etmeyin gerektiğinde, ifşa etmesini de çok iyi bilirim.

Excessum temasını şuan itibariyle güncellemeye başladım, tema şuanki kaliteye göre tekrar çizilip mobil olarak kodlanacak. Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: mehmetext

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping