Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skyforge MyBB Tema - MyBB Forum Teması
Heart 
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Corleone , Adolf Hitler
Açıkçası bu tarz güzel temalar yapabilmek hayallerimden biridir. Çoğu kişi tasarımlar yapmayı denemiştir bu konuda ama her yiğidin harcı da değil. Yetenek ve her geçen gün yeni fikirler, yeni yöntemler istiyor. Grafik konusunda yetenekli insanlardan bir tanesisiniz. Kurumsal ve daha genel tasarımlara yönelebilirsiniz. Hatta theme forest gibi sitelerde ihracat bile yapabilirsiniz. Bu işi hobi olarak mı yapıyorsunuz bilmiyorum ama kendinizi eskiye göre çok geliştirmişsiniz. Elinize, emeğinize sağlık. Fikir ve uyarlama gayet güzel. Temanın içeriği genel olarak çoğu forum için uyuşmuyor. Alan kişilerin birçok değişikliğe gitmesi gerekecektir. Oyun forumlarına hitap eden bir tasarım yapmışsınız ve fiyatının da buna göre herkesin alabileceği tarzda olması iyi olmuş. Hayırlı satışlar :)

Kodlamayı yapan arkadaşın da eline, emeğine sağlık.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft
Çok güzel bir tema oldu
Ara
Cevapla PGM
(23-09-2018 Saat: 23:43)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Açıkçası bu tarz güzel temalar yapabilmek hayallerimden biridir. Çoğu kişi tasarımlar yapmayı denemiştir bu konuda ama her yiğidin harcı da değil. Yetenek ve her geçen gün yeni fikirler, yeni yöntemler istiyor. Grafik konusunda yetenekli insanlardan bir tanesisiniz. Kurumsal ve daha genel tasarımlara yönelebilirsiniz. Hatta theme forest gibi sitelerde ihracat bile yapabilirsiniz. Bu işi hobi olarak mı yapıyorsunuz bilmiyorum ama kendinizi eskiye göre çok geliştirmişsiniz. Elinize, emeğinize sağlık. Fikir ve uyarlama gayet güzel. Temanın içeriği genel olarak çoğu forum için uyuşmuyor. Alan kişilerin birçok değişikliğe gitmesi gerekecektir. Oyun forumlarına hitap eden bir tasarım yapmışsınız ve fiyatının da buna göre herkesin alabileceği tarzda olması iyi olmuş. Hayırlı satışlar :)

Kodlamayı yapan arkadaşın da eline, emeğine sağlık.

Burada amaç zaten alışılmışın dışında bir şeyler yapmak. Bunun farkında olan insanlarla çalışmak bu işi daha keyifli bir hale getiriyor. Bu temayı çizerken oyunun kendi forum sitesi için çizmiştim, kod'a dökmek konusunda bir düşüncem yoktu ama şimdi kodlanmış halini görüyorum bu gurur verici. Bunun dışında artık kodlamaya değer tüm temaları kod'a dökmeye karar verdim, ücretsiz bir sisteme absürt fiyatlar vermeye de gerek duymadım o yüzden 50tl idealdir. Teşekkür ediyorum, iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fiyatına göre sağlam bir tema olmuş. Elinize sağlık. Hayırlı satışlar.
Ara
Cevapla PGM

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping