MyBB 1.8.18 deneniyor. sorun olusursa, biraz sonra tekrar deneyiniz (Diğer forumlar normal calismasi lazim)
Rapor Et Butonu Çalışmıyor ...

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rapor Et Butonu Çalışmıyor ...

Başlıkta belirttiğim gibi rapor et butonu çalışmıyor.

Buradan Rapor Seçeneklerini düzenleyebilirsiniz : 

Kod:
http://siteadresiniz.10tl.net/admin/index.php?module=config-report_reasons

Ancak Eklediğiniz rapor seçeneğini düzenleyemezsiniz veya silemezsiniz.

Sorum şu ki ; Rapor sistemine eklediğim raporlar butona bastığımda gözükmüyor , Teknik olarak buton çalışıyor ve popup çıkıyor ancak "Şuanda bu mesajı rapor etmeniz mümkün değil." gibi bir ifade çıkıyor. Rapor seçeneklerini ekrana getirmiyor. 

İkinci Sorum ; Verdiğim adresten eklediğim rapor tiplerini neden kaldıramıyorum?

Forum adresim : 10tl.net sitesi fakat sitenin bilinmesini istemiyorum. 
(Forum belirli bir topluluk için açılmıştır , herkesin üye olmasını istemediğimden dolayı , Yöneticilerin görmesi zorunlu ise Ö.M. atabilirim.)

**Ekstra= Şuanda destek forumunda da aynı hata mevcut , önizlemek için sağ alttaki "Rapor Et"   butonunu kullanabilirsiniz ...
Teşekkür verenler:
Bizden değil, MyBB'den kaynaklı. Tüm forumlarda bu hata var. (10tl dışı - 10tl siteleri) MyBB ekibine bildireceğim, sorunu bildirdiğin için teşekkürler. :)

@admin @NextWorld
10TR.NET - AR-GE Ekibi 2.Seviye
#efsanebaşkan

Keep your eyes on the stars, and your feet on the ground.

Mükemmeliyetçilik adına..
"Saygıyla, Aşkla, Hoşgörüyle"

1
Teşekkür verenler:
Umarım çözülür , iyi forumlar :)
Teşekkür verenler:
(14-09-2018 Saat: 12:21)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bizden değil, MyBB'den kaynaklı. Tüm forumlarda bu hata var. (10tl dışı - 10tl siteleri) MyBB ekibine bildireceğim, sorunu bildirdiğin için teşekkürler. :)

@admin @NextWorld

Sorun tespitini net olarak yapmışsınız, bu güzel.
Yani, sadece 10tl.net forumlarında mı yaşanıyor,yoksa tüm mybb lerde mi, bu önemli bir ayrıntı. teşekkürler @aperion

Sorunun sebebi hakkında da yorumda bulunan, yardım eden olursa, mybb çözmese bile, biz burada kendi sistemimizde çözme imkanımız belki olabilir. Tabi çözümü pratik ise. çok karmaşık ise, açıkçası uğraşamayız, mybb'nin kendisinin çözmesine bırakırız.
Ana prensibimiz "İnsana/Yaradılana Saygı"

Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı... 

ÖM lere eskiden yeniye doğru bakıyorum.

İpucu: http://destek.10tr.net/showthread.php?tid=71211
http://destek.10tr.net/showthread.php?tid=71414

Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya çalışacağız. 
Görevli başvurularına ilk fırsatta bakacağız. 
Teşekkür verenler:
(16-09-2018 Saat: 18:13)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-09-2018 Saat: 12:21)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bizden değil, MyBB'den kaynaklı. Tüm forumlarda bu hata var. (10tl dışı - 10tl siteleri) MyBB ekibine bildireceğim, sorunu bildirdiğin için teşekkürler. :)

@admin @NextWorld

Sorun tespitini net olarak yapmışsınız, bu güzel.
Yani, sadece 10tl.net forumlarında mı yaşanıyor,yoksa tüm mybb lerde mi, bu önemli bir ayrıntı. teşekkürler @aperion

Sorunun sebebi hakkında da yorumda bulunan, yardım eden olursa, mybb çözmese bile, biz burada kendi sistemimizde çözme imkanımız belki olabilir. Tabi çözümü pratik ise. çok karmaşık ise, açıkçası uğraşamayız, mybb'nin kendisinin çözmesine bırakırız.

Sorunu inceleyeceğim.
#efsanebaşkan

Teşekkür verenler:
ACP >> Şablonlar >> Kullandığınız tema şablonu >> Rapor et şablonlar >> report_error şablonunun içindekileri;

Kod:
<tr>
<td colspan="2" class="trow1"><strong>Üzgünüz;</strong> Rapor sistemimiz geçici olarak çalışmamaktadır. Bunun Yerine ; <br><strong> 1-</strong>Şikayetinizi yöneticilere "Özel Mesaj" olarak atabilirsiniz. <br> <strong>2-</strong>Konu içine yorum yapıp yorum sonuna; <br><strong> @Yönetici1 , @Yönetici2, @Yönetici3</strong> gibi yöneticilerimizi etiketleyerek bildirim sağlayabilirsiniz.</td>
</tr>

Üstteki kod ile değiştiriniz. (bir .txt dosyasına Yedek alın.)

Ben geçici olarak bu şekilde düzenledim.
Teşekkür verenler:
(16-09-2018 Saat: 22:59)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ACP >> Şablonlar >> Kullandığınız tema şablonu >> Rapor et şablonlar >> report_error şablonunun içindekileri;

Kod:
<tr>
<td colspan="2" class="trow1"><strong>Üzgünüz;</strong> Rapor sistemimiz geçici olarak çalışmamaktadır. Bunun Yerine ; <br><strong> 1-</strong>Şikayetinizi yöneticilere "Özel Mesaj" olarak atabilirsiniz. <br> <strong>2-</strong>Konu içine yorum yapıp yorum sonuna; <br><strong> @Yönetici1 , @Yönetici2, @Yönetici3</strong> gibi yöneticilerimizi etiketleyerek bildirim sağlayabilirsiniz.</td>
</tr>

Üstteki kod ile değiştiriniz. (bir .txt dosyasına Yedek alın.)

Ben geçici olarak bu şekilde düzenledim.

Gayet mantıklı.
#efsanebaşkan

Teşekkür verenler:
Şimdilik onu getirdim. Teşekkürler öneri için.
10tl.Net - MyBB Kitabı - Sinema Ovası - Founder & CEO
#efsanebaşkan
#10tlnet a new period
"Natalie Portman"

Teşekkür verenler:
@Shelby yeni film forumunuz da rapor et butonu çalışıyor , bunu siz mi çözdünüz ?

Hayır ise Rapor et şablonlarınızı 10tl.net şablonları ile karşılaştırabilir misiniz ? Belki farklılık vardır.
Teşekkür verenler:
Sürüm farkından kaynaklı. Yani aynı sürümleri kullanmıyor şuanda orası ile burası.
10tl.Net - MyBB Kitabı - Sinema Ovası - Founder & CEO
#efsanebaşkan
#10tlnet a new period
"Natalie Portman"

Teşekkür verenler:
Merhaba çözümü bırakıyorum buraya sorunu yaşanlar için.

Admin kp > Araçlar bakım > Önbellek Yönetimi > reportedcontent bulun ve ön belleği yapılandır diyin sorun çözülüyor.

@Shelby
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Teşekkür verenler:
(19-09-2018 Saat: 01:49)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba çözümü bırakıyorum buraya sorunu yaşanlar için.

Admin kp > Araçlar bakım > Önbellek Yönetimi > reportedcontent bulun ve ön belleği yapılandır diyin sorun çözülüyor.

@Shelby

Siz çözdünüz mü? Bir kaç kez denedim , işe yaramadı. Belki Admin oluşumdandır dedim, normal üye olarak girdim yine aynı değişen olmadı.
Teşekkür verenler:
(19-09-2018 Saat: 01:49)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba çözümü bırakıyorum buraya sorunu yaşanlar için.

@Shelby

Yemedi Ali.
#efsanebaşkan

Teşekkür verenler:
(19-09-2018 Saat: 09:29)NextWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@Shelby

Siz çözdünüz mü? Bir kaç kez denedim , işe yaramadı. Belki Admin oluşumdandır dedim, normal üye olarak girdim yine aynı değişen olmadı.

(19-09-2018 Saat: 11:38)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@Shelby

Yemedi Ali.

Localhost'da denediğimde olmuştu ama 10tl.net sitesinde denedim şimdi olmadı biraz inceleyim geri dönüş yaparım.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal