Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilsoft'un teması çalınıyor %10...
Güzel gidiyor, güzel...
Aynısı olmasa da benzetmeye çalıştık bakalım. @bilsoft
JDb2a5.png

https://i.hizliresim.com/j6BpDG.png
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emek hırsızlığı (tema çalmak) + X3 Ban (Küfür + Saygısızlık) sebebinden dolayı 5 ay uzaklaştırıldı.

//

_gzm_-RSSYGWp_lomQ4Sxw.png

Yasaklama açılmıştır, konuya devam edebilirsiniz. Fakat bilgilendirseydiniz daha önceden keşke.
1
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mehmet sağlam gidiyorsun kardeşim eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen kimsin ki, direkt olarak ban atıyorsun? Konuda dalga geçtiğimi kim olsa anlar, çocukluğuna vermek istiyorum fakat çok olmaya başladın. Git kendi kumunda oynamana bak. Artık yeter. Her hareketime bir ban veriyorsunuz. Cidden bıkkınlık geldi. Hayırdır, yetkin var diye ne oluyor?
Bir, ben kimseye küfür etmedim, kanıtla.
İki, ben kimseye saygısızlık etmedim, kanıtla.
Kim oluyorsun da bana "Uzunca bir tatil.. Dinlenip gel bakalım." diyorsun? Ne haddine?
Hadi çalsam bile, çalıyorum diye bir konu açar mıyım he?
--
Şimdi gelip de bu yazdıklarıma ban atmaya kalkışma diyeceğim fakat eminim ki şimdi de ban yiyeceğim. İmzamdaki Yusuf'tan alıntı yaptığım sözün kesinlikle arkasındayım...
Konumun kilitlenmesini kesinlikle istemiyorum!

(11-09-2018 Saat: 19:02)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mehmet sağlam gidiyorsun kardeşim eline sağlık.

Haha, teşekkür ederim abi ^^
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2018 Saat: 19:05)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sen kimsin ki, direkt olarak ban atıyorsun? Konuda dalga geçtiğimi kim olsa anlar, çocukluğuna vermek istiyorum fakat çok olmaya başladın. Git kendi kumunda oynamana bak. Artık yeter. Her hareketime bir ban veriyorsunuz. Cidden bıkkınlık geldi. Hayırdır, yetkin var diye ne oluyor?
Bir, ben kimseye küfür etmedim, kanıtla.
İki, ben kimseye saygısızlık etmedim, kanıtla.
Kim oluyorsun da bana "Uzunca bir tatil.. Dinlenip gel bakalım." diyorsun? Ne haddine?

Direkt olarak ban atmamın sebebi bir bilgilendirme yapmamış olman. Konuda dalga geçtiğimi kim olsa anlar demişsin. Okurken ciddiye alıp okursan öyle anlaşılıyor. Hakaret ban sebebi olduğu için ban atıyoruz. Her bir forumun kuralları varsa burdada var ve her bir üye bu kurallara uymak zorunda. (yetkililerde dahil.) Öyle elini kolunu sallayarak kurallara uymayarak gezemezsin yani. Yani sen hakaret ettiysen burda her bir hakaretime bir ban veriyorsunuz deme hakkın yok. Kurallar böyle.

Sizin bu davranışlarınızda beni bıktırdı, ben bir şey diyor muyum? Hayır. Herkesin içini dışını biliyoruz onuda benim saygıma verin.

Kanıtıda vereyim, yasaklayan kişi yasak sebebine hakaret yazmış. hakarette küfür + saygısızlık olarak geçmiyor mu zaten? + olarak X3 banın var.

unknown.png

Ayrıca bir yanlışlık olmuş onuda düzelttim. Senin burda olayı uzatma sebebin ne? Her insan hata yapar.

Tartışma yaratmak istemiyorum, lütfen işine bak. İyi forumlar, kolay gelsin.

@Shelby
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aferin, hatanı düzeltmişsin.
Yazdıklarımı düzgün okumadığının farkına vardım, göz doktoruna gitmeni tavsiye ederim.
Şöyle bakıyorum da, cidden git sen göz doktoruna. https://media.discordapp.net/attachments/466528844304875523/489090165566865408/unknown.png burada "küfür + saygısızlık" yazıyor mu? O x3 ban zaten kesinlikle gereksiz ve haksız yere verildiğini her seferinde belirtiyorum.
Hadi, ciddi anlamda küfür etmiş miyim? Göstersene hadi!
Daha fazla yazmanı istemiyorum, hadi çapında yöneticilik yap kendi kendine ;)
--
@beratdemir kardeşim yorumunu bekliyorum ^^
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2018 Saat: 19:32)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aferin, hatanı düzeltmişsin.
Yazdıklarımı düzgün okumadığının farkına vardım, göz doktoruna gitmeni tavsiye ederim.
Şöyle bakıyorum da, cidden git sen göz doktoruna. https://media.discordapp.net/attachments/466528844304875523/489090165566865408/unknown.png burada "küfür + saygısızlık" yazıyor mu? O x3 ban zaten kesinlikle gereksiz ve haksız yere verildiğini her seferinde belirtiyorum.
Hadi, ciddi anlamda küfür etmiş miyim? Göstersene hadi!
Daha fazla yazmanı istemiyorum, hadi çapında yöneticilik yap kendi kendine ;)
--
@beratdemir kardeşim yorumunu bekliyorum ^^

Normalde başkalarının tartışmalarına dahil olmam ancak haklılık payınızı bu şekilde yazarak kaybediyorsunuz. Yazdığınız metni 3.taraf olarak tekrar gözden geçirin , birbirinizi görmeseniz bile bu şekilde olmaz.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Boş yere daha konuyu uzatmaya gerek yok. Sonuçta bir tema kodlanmış paylaşılıyor. Ona göre hem kodlayan hemde tasarımcı bu yorumları görmek değilde, tema hakkında yorumları görmek isteyecektir.

Gerekli yetkiliye gereken uyarı yapılmıştır.

Tema güzel gidiyor eline sağlık, kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hemen celallenmeyin yahu. Mehmet biraz alttan al kardeşim her insan hata yapabilir bundan sonra daha dikkatli olacaktır Arda eminiz.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tıpatıp aynısı olmuş ne denebilir ki Mehmet :) Eline sağlık kalite :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Potansiyel hırsız bu prim vermeyin sakın. :)) Eline sağlık Mehmet güzel olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle yetenekler her zaman günyüzüne çıkmalı. Ben çok beğendim. Belki destek forumu için de bir iki şey deneyebilirsin ha? Bu forumda senin kalitenin de bulunmasını şahsen çok isterim. Emeğine sağlık. :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-09-2018 Saat: 23:31)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tıpatıp aynısı olmuş ne denebilir ki Mehmet :) Eline sağlık kalite :D

Demek ki iyi çalmışım :) Teşekkür ederim @beratdemir ^^

(12-09-2018 Saat: 00:19)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Potansiyel hırsız bu prim vermeyin sakın. :)) Eline sağlık Mehmet güzel olmuş.

Haha, teşekkür ederim @Helper hocam :)

(12-09-2018 Saat: 01:33)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle yetenekler her zaman günyüzüne çıkmalı. Ben çok beğendim. Belki destek forumu için de bir iki şey deneyebilirsin ha? Bu forumda senin kalitenin de bulunmasını şahsen çok isterim. Emeğine sağlık. :)

Zamanında yapmıştım, iyi ki zamanında ^^ Artık öyle bir şey düşünmüyorum, düşüncen için teşekkür ederim @LastWorld :)

(11-09-2018 Saat: 22:30)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hemen celallenmeyin yahu. Mehmet biraz alttan al kardeşim her insan hata yapabilir bundan sonra daha dikkatli olacaktır Arda eminiz.

Peki abi @BizeHerYer61.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle sanırım bu temanın header parcasi oluyor cok guzel olmus eline saglik kardesim biraz da şu tartişma hakkinda gorusumu bildirmek isterim
Ben siteyi takip ediyordum yani site icerisinde hep bir savas havasi hakim sanki. Arkadaslar moderator olmaniz size sinirsiz ban yetkisi vermez ki siz bir sorumluluk aliyorsunuz gorevinizi dogru kullanmak icin. Tatilmiş dinlenmeymiş kime gore neye gore?
Lutfen boyle yapmayin cok yazik. Sanirim ilk modluk tecrubeniz zamanla alisacaksinizdir.
Ben gordugum hatalari yanlislari bu sekilde yazacagim ins adminlerimiz de dikkate alir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping