Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Film sitesi hakkında danışacağım
Merhaba,
Kışın yapıp bıraktığım bir çalışmaydı. Bazı sıkıntılar vardı neyse. Sorum şu sizce iyi yerlere gelebilir mi? ve hala film indirerek izleyen kişiler var mı? Bu ilk zamanlarımdan beri gerçekleştirmek istediğim büyük bir proje idi sizce nasıl olur?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Popüler ve iyi film siteleri varken tutması/gelişmesi biraz zor. Çok sıkı çalışıp işini iyi yapman lazım ki site gelişip tutsun. Ben şahsen film boyutları yüksek olduğundan dolayı indirmeden izliyorum. Farklı ve piyasada olmayan farklılık yaratacak alanlara yönelmen lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ekstra bir durum olmadığı sürece ben indirmeden izliyorum ancak köye vs. İnternet çekmeyen yerlere gideceğim zaman indirmeyi tercih ediyorum ben. Şans verilebilir bir düşünce bence.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Film indirip izlemeyi biz sene 2010-2012 yılları arası yapıyorduk İsmail. Bence farklı projelere yönel. :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2013-2015 yılı arasındadq baya vardı aslında :) teşekkürler. Diğer arkadaşlardanda öneri bekliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Telif hakkı vız gelir diyorsun? Niş (Niche) alan olarak sıfır bir dizisini ele al. Tüm bölümlerin indirme linklerini ver. Siten kapanmazsa köşeyi dön :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her şeyin birde yöntemi var zaten. Biliyoruz bazı şeyleri :). Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2018 Saat: 19:33)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Popüler ve iyi film siteleri varken tutması/gelişmesi biraz zor. Çok sıkı çalışıp işini iyi yapman lazım ki site gelişip tutsun. Ben şahsen film boyutları yüksek olduğundan dolayı indirmeden izliyorum. Farklı ve piyasada olmayan farklılık yaratacak alanlara yönelmen lazım.

Her ikisinde de aslında aşağı yukarı aynı gigabyte internet tüketimi gerçekleşiyor.

Şahsen ben indirmeden izleyemem film. Sadece film de değil, dizileri de indiririm. Çünkü bir film yada diziyi en azından 2-3 defa izlerim. İlk izleyişim bodoslama olur, bir sonraki izleyişimde biraz detaylara takılırım, bir sonraki izleyişimde de hoşuma giden sahneleri tespit ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2018 Saat: 22:29)Hakoon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2018 Saat: 19:33)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Popüler ve iyi film siteleri varken tutması/gelişmesi biraz zor. Çok sıkı çalışıp işini iyi yapman lazım ki site gelişip tutsun. Ben şahsen film boyutları yüksek olduğundan dolayı indirmeden izliyorum. Farklı ve piyasada olmayan farklılık yaratacak alanlara yönelmen lazım.

Her ikisinde de aslında aşağı yukarı aynı gigabyte internet tüketimi gerçekleşiyor.

Biliyorum, fakat indirme süresi falan beklemeyi sevmiyorum. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şahsen İndirme yapmam gerektiği zaman upload siteleri (Turbobit vs.) yerine doğrudan XDM ile Film sitelerindeki videoyu çekerek indiriyorum hem hızı çok yüksek oluyor, hemde donmadan seyredebiliyorsunuz...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O beklenti ayrı bir şey en azından filme karşı beklentin yükseliyor :). Zaten yükselmenin sırrı orada Turbobit vs. siteleri tekrar kullandığında bir gelişme farklılık olmuyor. Mailru veya yandex disk kullanmak lazım. Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-09-2018 Saat: 23:08)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O beklenti ayrı bir şey en azından filme karşı beklentin yükseliyor :). Zaten yükselmenin sırrı orada Turbobit vs. siteleri tekrar kullandığında bir gelişme farklılık olmuyor. Mailru veya yandex disk kullanmak lazım. Teşekkürler.

Herkesin zevki farklı be patron. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir aralar yaklaşık 2 sene önce torrent işini bırakıp upload film sektörüne yönelmiştik. Sadece 3 ayda ciddi bir markalaşma yaşadık. Paylaşımlarda vps/vds kullanıyorduk upload sıkıntımız olmuyordu. Bir de bir siteden vip şekilde filmleri alıp internette güvenilir hızlı upload sitelerine yükleyip reklam geçme ile sınırsız hızda indirme imkanı veriyorduk kullanıcılara. Wordpress üzerine yapmıştık ve ben sadece kendi reklam linklerimden aşağı yukarı bir ayda 500 TL kazanıyordum. Özellikle yeni düşen filmlerin anında paylaşılması durumunda hemen dikkat çekiyor herkes indirmeye yönelebiliyor. Telife gelince. Bir kanun var. Kendi sunucunda yönetmediğin linklerden sorumlu olmuyorsun yani uyar-kaldır prensibini benimsiyorsun. Bununla seni mail yoluyla uyarıyorlar 3 iş günü içinde kaldırmanı istiyorlar. Forumun da risk altında olmuyor. @Shelby
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnternetim olmadığı zamanlarda film depoluyorum eğer böyle bir site açacaksanız bütçenin yüksek olması gerekiyor piyasa bir çok popüler yerini sabitlemiş siteler var ilk sıralara gelmek şuan çok çok zor çok yüksek site olan bir katogori içinde yer alıyor seo yaptırılmalı şart yani bütçeniz düşükse istediğiniz sonuçları alamayacağınız kesin görünüyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam bir şey ekleyim 2012 yillarinda program sitem vardi , O dönem bakanlar ciddi bir şekilde ceza vereceklerini açıklamışlardı , korkup kapatmıştım.

Google ye fullprogramlar yazınca ilk sırada çıkıyordu. Günlük 2000-3000 bandında ziyaretçim vardı.

Boşuna kapatmışım hiç bir şey olmadı.

Dip not= Sub domain ile açtığım siteydi. Düşük bütçe yani hatta bütçesiz desek daha doğruydu.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Zevkler ve renkler tartışılmaz :) @AperioN

@LastWorld O tarz bir olay düşünüyorum bende teşekkürler.

@NextWorld Teşekkürler yorumun için.

@SunXDizayn Sana yazmayı unutmuşum Tolga. En azıdan başlarda iyi bir bütçe ile başlayacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu arada paylaşımlarda bilgi çıkış tarihi fragman gibi şeyleri imdbden otomatik çeken bot yaptırmıştık ücretle. Özel bir sayfan oluyor kullanıcı adı e şifreni giriyorsun daha sonra imdb linkini yapıştırıyorduk. Filmle ilgili tum bilgiler oyuncusuna kadar geliyordu oradaki bölüme indirme linkini yapıştırıp paylaş butonuna basınca temayla uyumlu paylaşım yapılıyor. Bunu da değerlendirebilirsin abi.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-09-2018 Saat: 01:35)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada paylaşımlarda bilgi çıkış tarihi fragman gibi şeyleri imdbden otomatik çeken bot yaptırmıştık ücretle. Özel bir sayfan oluyor kullanıcı adı e şifreni giriyorsun daha sonra imdb linkini yapıştırıyorduk. Filmle ilgili tum bilgiler oyuncusuna kadar geliyordu oradaki bölüme indirme linkini yapıştırıp paylaş butonuna basınca temayla uyumlu paylaşım yapılıyor. Bunu da değerlendirebilirsin abi.

Anladım, teşekkür ediyorum Recep. Bakacağım tek tek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet halen indirenler var, özellikle sansürlü ve eğitim ile alakalı filmler yükler isen okullarda hocalar o filmleri izletmek için indirecektir.
Matematik hocamız bana film arşivi yaptırmıştı, bulabilirsem sana atayım değerlendir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ediyorum önerin için. Bulursan ulaştırabilirsin bana.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping