MyBB 1.8.17 Login Sorunu Çözümü

10TL Gazete - Ön Tanıtım & Ekip Alımları

MyBB 1.8.19 Yayınlandı - Güvenlik & Bakım Güncellemesi

Sinema Ovası - Film Siteniz
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop PC önerisi

Lise için, yeni hafif bir laptop PC alacağım. Benim için önemli olan: Android Studio açabilmesi, World of Tanks orta ayarlarda açabilmesi, Photoshop açabilmesi. Maksimum 1.900,00 belki 2.000,00 TL olması lazım. 

Taifun
Teşekkür verenler:
Ben de solidwork gibi programların rahat çalışacağı, oyunları fps sorunu olmadan oynayabileceğim bir bilgisayar arıyorum. 4000 bütçem var. Belki 4400-4500 çıkabilirim ama beni tatmin edecek bir bilgisayar göremedim.
Denetleme Ekibi Müfettiş Yardımcısı ✓
Teşekkür verenler:
Monster notebook bakabilirsin oynayamadığın oyun olursa iade garantisi veriyorlar fiyar 4000 tl den başlıyor.
Teşekkür verenler:
Laptop yerine 2000 Liraya bir sistem toplamak daha mantıklı değil mi :)
Bana ulaşmak için

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

‘’Gerçeği, insanların ölçüsü ile değil; insanları gerçeğin ölçüsü ile tanı.’’ Hz.Ali (r.a)

Bir sürü örnek insan var burada onları örnek alın , başarılı olun pes etmeyin.

Teşekkür verenler:
Laptop taşıması kolay oluyor. 4.000,00 çok değil mi :)

Taifun
Teşekkür verenler:
(06-09-2018 Saat: 13:31)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Laptop taşıması kolay oluyor. 4.000,00 çok değil mi :)

Taifun

Bu yaz ayında hep bir bilgisayar alma amacıyla birikim yaptım. 5000'i geçti şu anda fakat ihtiyacım olacağı için 4000'e kadar çıkabiliyorum.  @Taifun
Denetleme Ekibi Müfettiş Yardımcısı ✓
Teşekkür verenler:
Lenovo ideapad 110 uygundur sanırım. Eski bilgisayarım. Hem hafif ve ince. Oyun oynayamadım pek ama belli başlı tasarım programlarını kullanabildim.
Sıcak bir ramazan günü dünyaya gelmişim. Okur ve yazarım. Adamlığı karakterde, insanlıkta ararım. Dünyaya kıymet vermem. Dostum hata yapmadığı sürece dostum kalır.

#Matematikçi

"Eğer insan daha iyi bir kitap yazar, daha iyi bir vaaz verir veya komşusundan daha iyi bir fare kapanı yaparsa, evini ormanda bile yapsa, dünya onun kapısına kadar düzgün bir yol döşeyecektir." -R. W. Emerson

Ne anlattığımdan çok,
nasıl anlattığım ile ilgiliyim...

https://78.media.tumblr.com/b39dfe227421...o1_500.gif
Teşekkür verenler: Taifun

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal