Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Escobar hkk.
Merhaba,
Öncelikle bu adım inşallah olayları sonlandır da bu tarz işlerle tekrar uğraşmayız. Her ikinizde foruma ne olursa olsun hizmet etmiş kişilersiniz.

Ne olursa olsun hakaret etmemek lazım. Yusuf bunu yapmış, bunun üstüne gelmeyle veya kışkırtmayla alakası yok, saygı her şeydir.

Cem'de bir ara genel şef başvurusu yapmış bir adam. Ben forumun kötülüğünü isteyeceğini düşünmüyorum. Ama biraz lakayt davranışları olmuş bazı konularda, burası hepimizin forumu başka bir 10tl daha yok. Bu yüzden Cem'e 1 haftalık %20 uyarı veriyorum. Düzelecektir zaten.

Yusuf'a 1 ay için %60 "Ne olursa olsun hakaret etmemek lazım. Yusuf bunu yapmış, bunun üstüne gelmeyle veya kışkırtmayla alakası yok, saygı her şeydir. "

Blogger (İbrahim) yeni bir arkadaşımız. Severim de kendisini, bir işe başlamadan buda kulağına küpe olsun. Ne olursa olsun tartışmalara katılma veya çıkarma. Hiç bir sorunun muhabbetinin bile olmadığı adamlar ile boş yere tartışmaya gerek yok... Yenisin bu sebep ile 1 haftalık %40 uyarı puanı aldın. İnşallah davranışlar düzelir bu tarz olaylarla bir daha karşılaşmayız.

- Şikayet konusu kuralları bu seferlik uygulamıyorum. Bilginize daha dikkatli olmanız dileği ile.
Ayrıca denetlemeden konunun üstüne bir rapor onun üstüne de bu 3 kişinin 1 hafta boyunca davranışlarının izlenmesi ve raporlanmasını bekliyorum.
@BizeHerYer61 @LastWorld
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Forum Grand » Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping