Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2015'de Yaptığım İlk Logom :/
Saygı ve sevgi ortamı olmadan burada barınmayı nasıl düşünebiliyorsunuz. Eğer saygı ve sevgi istemiyorsanız forumdan uzaklaşabilirsiniz. Zira bizim kimseye zorla verecek ne saygımız ne de sevgimiz var.
1
PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2018 Saat: 16:59)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burada uzaması uzatılması gereken konular proje konuları yeni fikirler. Kavga gürültü değil..

Hiç kimsenin yeni fikri falan yok. Saçma sapan, güya projeler üretiyorsunuz, kafayı tırlattırıyor adama, bu yalanlar dünyasında nasıl yaşıyorsunuz anlamıyorum.

(28-08-2018 Saat: 16:57)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2018 Saat: 16:54)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2018 Saat: 16:52)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu konunun bu kadar uzamasına gerek yok konu da reklam yapıldığı da kaldı ki koskoca bütün dünyanın kullandığı facebook’un ne kadar reklama ihtiyacı var.. bu konuya yorum atarak uzatmasın iki tarafta diğer kişilerde dahil olmasın artık iyice kavga ortamına dönüşmeye başladı konu..

Yahu Cem'in dalga geçtiği belli değil mi? Bu adam bu kadar aptal mı bunu düşünemeyecek kadar? Niye bir konunun uzamasını sevmiyorsunuz anlamıyorum.

Mert burası sosyal medya değil, dalgaya alınacak bir platformda değil.

Alakası yok. Bu bir tartışma sanatıdır.

(28-08-2018 Saat: 16:59)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Saygı ve sevgi ortamı olmadan burada barınmayı nasıl düşünebiliyorsunuz. Eğer saygı ve sevgi istemiyorsanız forumdan uzaklaşabilirsiniz. Zira bizim kimseye zorla verecek ne saygımız ne de sevgimiz var.

Benim bahsettiğim şey farklı, istemememden değil, bazı gerçekleri görün, boş boş yaşamayın diye bu karşı çıkışı yapıyorum. Benim gibiler olmadan bu forum yaşayamaz. Bu foruma hareket verenleriz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2018 Saat: 17:50)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2018 Saat: 16:59)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burada uzaması uzatılması gereken konular proje konuları yeni fikirler. Kavga gürültü değil..

Hiç kimsenin yeni fikri falan yok. Saçma sapan, güya projeler üretiyorsunuz, kafayı tırlattırıyor adama, bu yalanlar dünyasında nasıl yaşıyorsunuz anlamıyorum.

(28-08-2018 Saat: 16:57)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2018 Saat: 16:54)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2018 Saat: 16:52)Grafikeriniz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu konunun bu kadar uzamasına gerek yok konu da reklam yapıldığı da kaldı ki koskoca bütün dünyanın kullandığı facebook’un ne kadar reklama ihtiyacı var.. bu konuya yorum atarak uzatmasın iki tarafta diğer kişilerde dahil olmasın artık iyice kavga ortamına dönüşmeye başladı konu..

Yahu Cem'in dalga geçtiği belli değil mi? Bu adam bu kadar aptal mı bunu düşünemeyecek kadar? Niye bir konunun uzamasını sevmiyorsunuz anlamıyorum.

Mert burası sosyal medya değil, dalgaya alınacak bir platformda değil.

Alakası yok. Bu bir tartışma sanatıdır.

(28-08-2018 Saat: 16:59)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Saygı ve sevgi ortamı olmadan burada barınmayı nasıl düşünebiliyorsunuz. Eğer saygı ve sevgi istemiyorsanız forumdan uzaklaşabilirsiniz. Zira bizim kimseye zorla verecek ne saygımız ne de sevgimiz var.

Benim bahsettiğim şey farklı, istemememden değil, bazı gerçekleri görün, boş boş yaşamayın diye bu karşı çıkışı yapıyorum. Benim gibiler olmadan bu forum yaşayamaz. Bu foruma hareket verenleriz.

Tartışma çıkarma amaçlı söylemiyorum. Mesela saçma sapan projelere örnek verebilir misin?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu kilitlendi. Herhangi bir yetkili de alta yorum atmazsa sevinirim. Tepkisi, şikayeti olanlar toplu bir şekilde yetkililere mesaj atıp çözmeye çalışalım. Aksi takdirde hep bu şekilde gergin ortam olacak. Lüzumsuz. Hatta aşırı loser işi.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping