MyBB 1.8.17 Login Sorunu Çözümü

10TL Gazete - Ön Tanıtım & Ekip Alımları

MyBB 1.8.19 Yayınlandı - Güvenlik & Bakım Güncellemesi

Sinema Ovası - Film Siteniz
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL Gazete - Ön Tanıtım

(04-09-2018 Saat: 14:13)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gazete işi ne durumda @Blogger ?

birkaç haber yazısı yazdım mybb ile ilgili. şu sıralar işlerim olduğu için biraz aksadı, akşam çalışmalara devam. :)
Sıcak bir ramazan günü dünyaya gelmişim. Okur ve yazarım. Adamlığı karakterde, insanlıkta ararım. Dünyaya kıymet vermem. Dostum hata yapmadığı sürece dostum kalır.

#Matematikçi

"Eğer insan daha iyi bir kitap yazar, daha iyi bir vaaz verir veya komşusundan daha iyi bir fare kapanı yaparsa, evini ormanda bile yapsa, dünya onun kapısına kadar düzgün bir yol döşeyecektir." -R. W. Emerson

Ne anlattığımdan çok,
nasıl anlattığım ile ilgiliyim...

https://78.media.tumblr.com/b39dfe227421...o1_500.gif
Teşekkür verenler: Taifun , admin
Bu işin kontrolünü devamlı yapalım Recep.Banada bildirirsen sevinirim. @LastWorld Güzel bir proje bu çöpe gitmesin. Kendini kanıtlamak isteyen arkadaşlarımızda projeye dahil olursa güzel olabilir.

Yetkili olduğum tarih: 18-04-2018
22-06-2018 Denetleme Ekibi Lideri
~2018 Temmuz Ayı En Aktif Yetkilisi~
~2018 Ağustos Ayı En Aktif Yetkilisi~

Teşekkür verenler: admin
"Köşe Yazarı" olmak istiyorum.
Teşekkür verenler:
(05-09-2018 Saat: 21:48)Arting pid= Nickli Kullanıcıdan Alıntı:"Köşe Yazarı" olmak istiyorum.

hocam tamam, müsaitseniz çalışalım. sizden mybb ile bilgiler istiyorum. bende de var yazılar fakat gazetenin temasını kaybettim. yeni bir tema bulabilirsek iyi olur.
Sıcak bir ramazan günü dünyaya gelmişim. Okur ve yazarım. Adamlığı karakterde, insanlıkta ararım. Dünyaya kıymet vermem. Dostum hata yapmadığı sürece dostum kalır.

#Matematikçi

"Eğer insan daha iyi bir kitap yazar, daha iyi bir vaaz verir veya komşusundan daha iyi bir fare kapanı yaparsa, evini ormanda bile yapsa, dünya onun kapısına kadar düzgün bir yol döşeyecektir." -R. W. Emerson

Ne anlattığımdan çok,
nasıl anlattığım ile ilgiliyim...

https://78.media.tumblr.com/b39dfe227421...o1_500.gif
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal