Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son 1-2 Konu
Saygı diyoruz bas bas bağırıyoruz da yok sanırım... Herkes bir birine sallama peşinde. Rahat olunması gereken tek konu benim konuşmamam. Çok boş, balon adamlar ile uğraşmaktan sıkılmış olmam. Şimdi ki önlem alındı.

#Captain banı kalıcı değil geçici 1 hafta olduğuna da bakılmasın.

@BizeHerYer61 Tartışmalar hakkında detaylı bir rapor çıkarabilir. İş @TaaRRuZ ' adminde şimdilik olmadı ben ilgilenirim. Raporlar elimize ulaştığında. Konuşursam ağır konuşurum çünkü...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
"Şimdi ki önlem alındı. "
Önlem olarak kullanıcıyı banlamayı mı uygun gördünüz yani?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öyle gördük şuan bir itirazınız mı var?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Olmasa yorum atmazdım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Belirtin çözelim o zaman? Sorun sadece kullanıcının banlanması olayı mı? Yada olaylar durduktan sonra gelip yorum yapmak mı? Bilemedim. Özel mesaj olarak bekliyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yeni konu açmak istemedim buradan belirtmek istedim.
Yetki konusunda daha adil olunabilir. Bu konuda da bir inceleme olması gerekiyor.
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2018 Saat: 15:55)Hakoon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Şimdi ki önlem alındı. "

Sözlü uyardık, dinlemediler. Yasakladık ve hâlâ devam ediliyor. Bir önlem önerin varsa banada iletir misin? İnsanlara saygıyla yaklaşırken bile bazıları sallama peşinde.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2018 Saat: 16:15)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-08-2018 Saat: 15:55)Hakoon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Şimdi ki önlem alındı. "

Sözlü uyardık, dinlemediler. Yasakladık ve hâlâ devam ediliyor. Bir önlem önerin varsa banada iletir misin? İnsanlara saygıyla yaklaşırken bile bazıları sallama peşinde.

Sen bana açıklasana üzerinden kaç gün geçmiş konunun ve konu hal olmuş çözülmüş ve kilitlenmiş bir konuya neden yorum yaptığını ? Kilitli konulara yorum yapmanın yasak olduğunu biliyorsundur umarım,yetkili olman seni özel kılmaz.  @AperioN
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2018 Saat: 18:19)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sen bana açıklasana üzerinden kaç gün geçmiş konunun ve konu hal olmuş çözülmüş ve kilitlenmiş bir konuya neden yorum yaptığını ? Kilitli konulara yorum yapmanın yasak olduğunu biliyorsundur umarım,yetkili olman seni özel kılmaz.  @AperioN

2-3 gün içinde olanları biraz denetleseydin tartışmanın hâlâ devam ettiğini anlardın, Tek kilitli konulara yorum yazan ben değilim. Bu konunun üstteki yorumlarını inceleyebilirsin. Burda tek gözüne ben mi batıyorum oda merak konusu.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-08-2018 Saat: 18:54)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-08-2018 Saat: 18:19)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

2-3 gün içinde olanları biraz denetleseydin tartışmanın hâlâ devam ettiğini anlardın, Tek kilitli konulara yorum yazan ben değilim. Bu konunun üstteki yorumlarını inceleyebilirsin. Burda tek gözüne ben mi batıyorum oda merak konusu.

Kilitli konuya yorum attığım için kusura bakmayın.Bu konu beni ilgilendirmez ama arda bir yetkilinin bir başka yetkiliye bu uslupla davranması saçma bence :) bide senden yaşça büyük birisine böyle davranman yanlış olmuş iyi forumlar.Buarada ben sadece fikrimi söyledim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arda bey kendini adamın falan sanıyor herhalde oradan geliyor bu rahatlık:) Yaptığım işi kurcalama ben bu konular ile rapor hazırlayalı çok oldu. Üslubunu düzeltmediğin takdirde işlem uygularım bilgine. Konuya daha cevap yazmayın,sorunu olan özel mesaj atabilir.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Öncelikle sen astsın. Benden ast olmasan bile Denetleme Ekibi Liderinden astsın. Yani onu sorgulama hakkına sahip değilsin(sen bunun raporunu hazırlasaydın.... mesajına cevap olarak)

Bu konu kilitliyken ben gelip yorumumu attım çünkü Shelby adminin verdiği karardan rahatsız oldum ve bunu belirttim. Bilerek ve isteyerek de kilitli konuya cevap yazdım ki dikkat çekilsin, çünkü beklenilmeyen bir durumdu. İlla ki bu konuyu isteyerek de olsa gelip yorum yapmaya devam ediyorsanız buyrun konuyu yönetime taşıyın, sabaha kadar konuşun görüşün.

Konuyu Shelby admin ile görüştüm, konuştum, bir çözüm önerdim. Yani talimatlarınızı, benim sunduğum çözüm önerisini Shelby adminden öğrenebilirsiniz.

Astınız olarak üslubumdan dolayı kusuruma bakmayın.
Kilitli konuya cevap verdiğim için tekrardan kusuruma bakmayın, ceza verebilirsiniz.
Konuyu irdelemeyin, üstelemeyin, uzatmayın, selametle kalın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping