Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain - Şikayet
Bu ihbarı karşılık olarak yapmıyorum. Eğer ortada bir hak aranıyorsa bu ihbarda gözden geçirilmeli.

Maddeler halinde ilerlersek:
1. Destek sitesine ait olup olmadığını kimse bilemez.
2. Olsa bile buna kimse karışamaz, kendi düşüncesidir.

Bu platformda kötü (art, artçı) niyetli, haksız ihbarlara da bir cezai işlem yapılmalıi

Şikayetimi incelerseniz sevinirim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Benim kullanıcı adımın başında # işareti var, kullanıcı adımı düzgün yazarmısın? ;)
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2018 Saat: 02:59)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim kullanıcı adımın başında # işareti var, kullanıcı adımı düzgün yazarmısın? ;)

ona vakit ayıramam. uyuyorum iyi geceler captain :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2018 Saat: 03:00)İbrahimG Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-08-2018 Saat: 02:59)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim kullanıcı adımın başında # işareti var, kullanıcı adımı düzgün yazarmısın? ;)

Ben senden yedi yaş büyüğüm, bana böyle saygısızca hitap etmen hoş değil.
Neyseki çocukla-çocuk olunmayacağını biliyorum.

aYpB2O.png

Byy ;)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2018 Saat: 03:01)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Ben senden yedi yaş büyüğüm, bana böyle saygısızca hitap etmen hoş değil.
Neyseki çocukla-çocuk olunmayacağını biliyorum.

aYpB2O.png

Byy ;)

iyi geceler hazreti kutsal başkumandanımız başbuğ başkumandanımız yedi cihanın kurucusu imparator imam mareşal halife-i bin suvari samurai kung-fu üstadı bordo bereli sayın iç işleri bakanımız dış işleri bakanımız halifemiz halifemiz baş imam öğretmen ilk ve son insanların kralı kuzeyin tek sahibi güneyin kudreti fetöcülerin düşmanı kandırlanların dostu kral elllll muzaffer cem abi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
iyi geceler hazreti kutsal başkumandanımız başbuğ başkumandanımız yedi cihanın kurucusu imparator imam mareşal halife-i bin suvari samurai kung-fu üstadı bordo bereli sayın iç işleri bakanımız dış işleri bakanımız halifemiz halifemiz baş imam öğretmen ilk ve son insanların kralı kuzeyin tek sahibi güneyin kudreti fetöcülerin düşmanı kandırlanların dostu kral elllll muzaffer cem abi

;)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Mevzu ne birisi detaylı anlatabilirmi?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bazen bazı üyelerin ne kadar boş yaptığını görüyorum. Birlikte çalışıp güzel işler yapmak varken bu şikayet merakı niye? Yusufa olan şikayet yüzünden neden şikayet sahibini şikayet ediyorsun şimdi? Tamam şikayet edebilirsiniz bu sizin en doğal hakkınızda şikayet ederken lütfen saygın bir dille şikayet etmeye ve gereksiz şikayetler etmemeye özen gösterelim. Bir not düşeyim, ben herhangi bir taraf tutmuyorum. (#Captain, Escobar tarafı falan.) Sonra yanlış anlaşılıyor.

(19-08-2018 Saat: 02:49)İbrahimG Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2. Olsa bile buna kimse karışamaz, kendi düşüncesidir.

Yusufu şikayet edeninde kendi düşüncesi, buna kimse karışamaz. Kullanıcı imzadaki yazıdan rahatsız olduğunu saygılı bir dille belirtmiş, neden hep ters cevap vermek zorundasınız ki? Bırakın şikayetle siz değil ilgili kişiler ilgilensin.

Hayır güzel ortam kurmak ve faydalı işler yapmak varken neden böyle şikayet konularına yöneliyorsunuz cidden anlamak zor.

(24-05-2018 Saat: 01:38)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olgun bir arkadaşlık ortamı kurmak varken, bir birimizin kusurlarını arama çabası niye? Bırakın her şeyi suyuna. Bilgilenin, bilgilerinizi bir birinizle paylaşın. 10TL'yi geliştirmede yardımcı olun.. Bu mantıklı seçenekler varken neden kötü yolu seçiyoruz bilmiyorum.

Ayrıca yetkili kurallarında olan bir kuralı şöyle üyelere uyarlayıp buraya atayım;

Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
-----> Üyeler Arasında Sevgi ve Saygı:
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil, ama saygı her şeyden önemlidir. Bu sadece burada değil bütün hayatınızda da önemli bir konu. Ana prensibimiz "İnsana Saygı" konularda üyeler kendi aralarında tartışmalardan kaçınmalı forumu rahatsız etmeden kendi aralarında çözmeleri en doğru yoldur.

----->İmza Sorunsalı:
Bazı yetkililerin imzasında gördüm, "Üyeler Arasında Sevgi ve Saygı" kuralında belirtildiği gibi üyeler arasında saygı olmalıdır. o yüzden bu arkadaşlar imzalarını düzeltmelerini beklemekteyim kendilerini buraya yazmayacağım. Dışarıda olan olaylar burayı ilgilendirmemektedir.

Aynısı üyeler için geçerli bence.

@Escobar @#Captain @İbrahimG
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-08-2018 Saat: 02:49)İbrahimG Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu ihbarı karşılık olarak yapmıyorum. Eğer ortada bir hak aranıyorsa bu ihbarda gözden geçirilmeli.

Maddeler halinde ilerlersek:

Bu platformda kötü (art, artçı) niyetli, haksız ihbarlara da bir cezai işlem yapılmalıi

Şikayetimi incelerseniz sevinirim.

Escobar'dan başkası bilemez. Ki onun da bilerek yazacağını; destek.10tl.net sitesi içerisinde birilerini hedef alarak yazacağını sanmam.

Bu platformda tartışmaya yol açacak her türlü resim yazı yasak. Kimse karışamaz diye bir kural yok.

Forum Kuralları Madde 1: Forumun akışını engelleyen kasıtlı veya kullanıcıyı tahrik edecek mesaj yazılması yasaktır.
İmzalar için belirlediğim bir kural olmasa da imzaları da dahil edebiliriz çünkü Captain(Cem)'den gördük ki imzalarda bu maddeye dahil edilebilinir.

Cem eğlence amacıyla da şikayet konusu (ki şikayet değil, Diğer bölümüne açılmış bir konu) açmış olabilir gerçekten rahatsız olduğu için de açmış olabilir. Escobar'ın yapacağı bir açıklama gerekli. Eğer imzasındaki yazı bu site için değilse hangi site için. Kanıtladığı takdirde Cem hakkında ilgili ceza-i işlem yapılabilinir.

#Bu forumda zamanında oluşan gruplaşmalar ve kavgalar neticesinde çok kişi kavgalar/şikayet konuları neticesinde bırakıp gitti. Sonra paşa paşa geri dönenleri de gördük, farklı platformlarda küfür kıyamet davrananları da. Hepsinin -en azından benim açımdan- başımızın üstünde yeri var. Yani sonradan pişman olacağınız şekilde davranmayın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sorun çözüldüğüne göre konuyu kilitliyorum iyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping