Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WeBBoSS farkı ile istediğiniz temayı biz alıyoruz! (Çekiliş)
nl9R2V.png

Merhaba değerli D10 üyeleri.

Öncelikle bu bir yarışma değil çekiliş'tir. 

ÇEKİLİŞ'E KATILMAK İÇİN FORUMUMUZDAKİ KONUYA "KATILIYORUM" YAZMAK ZORUNLUDUR!

SİTEMİZDEKİ ÇEKİLİŞ KONUSUNA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

ÇEKİLİŞ KURALLARI

(MUTLAKA OKUYUNUZ BUNLARDAN HERHANGİ BİRİSİNİ EĞER YAPARSANIZ/YAPMAZSANIZ UYARIDA BULUNMAKSIZIN DİSKALİFİYE EDİLECEKSİNİZ)

1) Multi hesap (aynı IP'den birden fazla hesap açmak) açmak yasaktır.
2) Sosyal medya'da çekilişi paylaştığınıza dair kanıt (Ekran görüntüsü veya video)
3) Çekiliş konusuna (forumumuzdaki) "Katılıyorum" yazmak. (Zorunludur ve yazmayan kişi isterse bin kişi kayıt ettirsin yine de ismi yoksayılacaktır)

ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER

1) Çekiliş konusuna "Katılıyorum" yazmak.

2) Foruma 3 kişi kayıt ettirmek (Kayıt kısmında referans kısmına kendi kullanıcı adınızı yazdırırsanız daha iyi olur böylelikle, kayıt olan kişinin sizden referans alarak kayıt olduğunu anlarız.)

3) Sosyal medya'da çekiliş konumuzun linkini paylaşmak. (Instagram, Facebook, Twitter, YouTube bunlardan herhangi birisi)

Çekilişi kazanan kişiye ne ödül verilecek? 

Kazanan kişiye, sınır olarak "40 TL" değerinde olan tüm temalardan 1 tanesini seçecek (Mümkünse MyBB olsun) ve seçtiği temanın satın alması bizden olacak.

Eğer bize güvenmez iseniz banka hesabınıza veya telefonunuza parayı kendi ellerimiz ile yollayacağız.

Çekiliş bitiş tarihi katılımcı sayısı 5'i geçince açıklanacaktır bol şanslar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şartlar biraz zor olmuş, 3 tane üye davet edip 10 konu açtırmak biraz zor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu şartlarda katılacak birini zannetmiyorum şahsen
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Görüşler değerlendirilerek değişiklikler yapıldı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hocam Katılım sayısı çok az.Gerek burda gerek WeBBoSS'ta.Herkes'in Katılması Bizi Mutlu Edecek.40TL'lik Tema Çekilişi Heryerde Yapılmıyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2018 Saat: 11:56)κεıƨʟч Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Katılım sayısı çok az.Gerek burda gerek WeBBoSS'ta.Herkes'in Katılması Bizi Mutlu Edecek.40TL'lik Tema Çekilişi Heryerde Yapılmıyor.

Şartlar dolayısıyla kimse katılmıyor diye düşünüyorum, üye davet etme ve konu açtırma şartı kaldırılırsa onun yerine başka bir şart eklenirse katılım fazla olabilir. Birde çekilişi başka sitelerde paylaşabilirsiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(18-08-2018 Saat: 12:08)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-08-2018 Saat: 11:56)κεıƨʟч Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Katılım sayısı çok az.Gerek burda gerek WeBBoSS'ta.Herkes'in Katılması Bizi Mutlu Edecek.40TL'lik Tema Çekilişi Heryerde Yapılmıyor.

Şartlar dolayısıyla kimse katılmıyor diye düşünüyorum, üye davet etme ve konu açtırma şartı kaldırılırsa onun yerine başka bir şart eklenirse katılım fazla olabilir. Birde çekilişi başka sitelerde paylaşabilirsiniz.

Kayıt ettirilen kişilere 3 konu & 6 yorum attırma zorunluluğu kaldırılmıştır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumun kapatılma kararını aldığımız için çekiliş iptal edilmiştir. Konu kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping