Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arda Sohbet Script V0.1 BETA
Merhaba arkadaşlar 2günden beri kendi sohbet scriptimi yapmaya çalışıyorum şuan sohbet scriptinde hatalar oldugu için scripti paylaşmıcam scriptin altyapısı php ve ajax script internette gezerken buldum bende geliştirmeyi karar verdim.Ve sizce bu scripte ne gibi özellikler eklenebilir?

Sohbet Scrip Görüntüleri;

PHBaww.png
(Arkaplan kroadam v1 indexinden alınmıştır.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Siz karlı çıkın kısmının üstüne kuralların logonun olduğu bir alan yap sol taraf ta logo sağ tarafta kurallar yazabileceğin. Ya da /kurallar vb. Komutlar köy üst kısmın sağ tarafına koyabilirsin komutların hepsini.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-08-2018 Saat: 22:20)QuitterTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Siz karlı çıkın kısmının üstüne kuralların logonun olduğu bir alan yap sol taraf ta logo sağ tarafta kurallar yazabileceğin. Ya da /kurallar vb. Komutlar köy üst kısmın sağ tarafına koyabilirsin komutların hepsini.

Öneriniz için teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin paneli (yoksa) ve kullanıcı kayıt-giriş ekleyebilirsin. Engelleme listesi ve rütbeler, yasaklı kelimeler ("mal" yazılınca "***" yapması gibi). Aklıma gelenler bunlar. Başarılar.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle scriptleri internetten bulup geliştirmek yerine kendin yazsan daha iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping