MyBB 1.8.17 Login Sorunu Çözümü

Bu hafta mutluluğun adı Excessum! 22 Ekim Pazartesi gününe kadar Excessum Teması %30 indirimde. Bu Fırsatı Kaçırma!

Sinema Ovası - 40 TL Çekilişi Katılmak İçin Tıkla.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kim Tahmin Edebilirdi ki...

Sen 2015 senesinde burada takıl sonra bir takım işler yap ve bir gün türkiyenin en bilindik sitelerinden birinin sahibi ol :) ertank deathangel vs. bunlar geliyor aklıma eski günlerden :D ben arada bir buraya bakıyorum konuları vs okuyorum insanların birşeyler yapmak için çabalaması hoşuma gidiyor mutlu oluyorum. her neyse iyi sabahlar bu arada @escobar a da selamlar
==> root <==
Hi admin

Cevapla }
Teşekkür verenler:
Diyar sen misin?
Cevapla }
Teşekkür verenler:
Hoş geldin. Eskilerden “Corleone” bizde.
10tl.Net - MyBB Kitabı - Sinema Ovası - Founder & CEO
#efsanebaşkan
#10tlnet a new period
Mükemmeliyetçilik adına..
"Saygıyla, Aşkla, Hoşgörüyle"
"Natalie Portman"

Cevapla }
Teşekkür verenler:
Hoş geldin. "AvanT2" hatırladın mı? :)
10TR.NET - AR-GE Ekibi 2.Seviye
~ 2018 Eylül Ayı En Aktif Yetkilisi ~
#efsanebaşkan

Keep your eyes on the stars, and your feet on the ground.

Mükemmeliyetçilik adına..
"Saygıyla, Aşkla, Hoşgörüyle"

Cevapla }
Teşekkür verenler:
Selamlar Diyar, görüşemiyoruz ;)
Eski Denetleme Ekibi Lideri
Cevapla }
Teşekkür verenler:
Foruma Tekrardan Hoşgeldiniz İyi Forumlar.
Discord Türkçe Müzik Botu
Cevapla }
Teşekkür verenler:
Selam Diyar. Bayağıdır gorusmuyoruz. Ben eski çalışanın Kaan :P
eski araştırma geliştirme ekibi lideri

The End
Cevapla }
Teşekkür verenler:
hoşbulduk arkadaşlar evet diyar ben :D ertan face hesabımı kapattım artık kullanmıyorum o yüzden görüşemiyoruz avant seni hatırladım dostum escobar senin reel ismini tamamen unutmuşum kb :D corleone tekrardan merhaba kaan sana da merhabalar işler baya büyüdü
==> root <==
Hi admin

Cevapla }
Teşekkür verenler:
(11-08-2018 Saat: 23:27)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hoşbulduk arkadaşlar evet diyar ben :D ertan face hesabımı kapattım artık kullanmıyorum o yüzden görüşemiyoruz avant seni hatırladım dostum escobar senin reel ismini tamamen unutmuşum kb :D corleone tekrardan merhaba kaan sana da merhabalar işler baya büyüdü

Ne yaptın ne ettin dostum en son PickBeck'de beraberdik, facebook hesabını da aradım bulamadım evet ne oldu diyordum ki kapatmışsın.
Cevapla }
Teşekkür verenler:
:D Hoşgeldin kardeşim Tekrar'dan Foruma.
Herkesi Beklerim 'Warez Programlar' 'Full Oyunlar' Ve Daha Fazlası İcin Fullprogramcn.10tl.net Buyrun.
Cevapla }
Teşekkür verenler:
(12-08-2018 Saat: 00:37)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-08-2018 Saat: 23:27)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hoşbulduk arkadaşlar evet diyar ben :D ertan face hesabımı kapattım artık kullanmıyorum o yüzden görüşemiyoruz avant seni hatırladım dostum escobar senin reel ismini tamamen unutmuşum kb :D corleone tekrardan merhaba kaan sana da merhabalar işler baya büyüdü

Ne yaptın ne ettin dostum en son PickBeck'de beraberdik, facebook hesabını da aradım bulamadım evet ne oldu diyordum ki kapatmışsın.

daha büyük bir projeye imza attım şuan hangi siteyi yönettiğimi bilseydin iyi ki kapatmışsın derdin :D
==> root <==
Hi admin

Cevapla }
Teşekkür verenler:
Ben her zaman Lastworld'um. Beni belki hatırlamışsındır. Ama ben cidden çıkartamadım. :) Her halükarda tekrar hoşgeldin :)
Denetleme Ekibi Müfettiş Yardımcısı ✓
Cevapla }
Teşekkür verenler:
(12-08-2018 Saat: 01:19)Ğbyr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-08-2018 Saat: 00:37)ertank Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

daha büyük bir projeye imza attım şuan hangi siteyi yönettiğimi bilseydin iyi ki kapatmışsın derdin :D

Herhalde büyük bir projede olduğunu anlatmak için açtın bu konuyu :P Almanya’dan Mercedes’leriyle köye gelenler misali ;)
god never fails.
Cevapla }
Teşekkür verenler:
(12-08-2018 Saat: 02:05)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben her zaman Lastworld'um. Beni belki hatırlamışsındır. Ama ben cidden çıkartamadım. :) Her halükarda tekrar hoşgeldin :)

ben hatırladım seni hoşbulduk :)
==> root <==
Hi admin

Cevapla }
Teşekkür verenler:
Hangi projeki bu baya büyük :)
☯️ Social Media Asistan ☯️
Cevapla }
Teşekkür verenler:
Diyar mı bu wow
https://www.last.fm/user/flatminded

eski ve ilk tema ekibi lideri
Cevapla }
Teşekkür verenler:
Hoş geldin :)
İnsanlar uykudadır,ölünce uyanırlar.
Hazreti Muhammed[S.A.V]

Dünyada her şey ters gidiyor, dosta değer verilmiyor, kötüler el üstünde tutuluyor, iyiler çaresizlikle boğuşurken kötüler herşeye fazlasıyla sahip oluyor ...

Cevapla }
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal

• Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Reliable Magento web hosting on https://certahosting.co.uk page. Click to see prices!