Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blog İçin Tema
(09-08-2018 Saat: 23:09)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(09-08-2018 Saat: 23:05)YazarİbrahimGüneş Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [quote='AperioN' pid='649108' dateline='1533841408']
Neden bir yönetici uyardığı halde (sözlü uyarı) tartışmaya devam ediyorsunuz? Neden birbirinizle güzel güzel anlaşmak yerine kavga çıkarıyorsunuz, anlamıyorum. Biraz daha kırıcı olmamaya çalışalım lütfen arkadaşlar, burası kavga forumu falan değil. Ayrıca kavga hangi yorum ile başladı? @Shelby admin yorumu editlediğinden göremedim, Lütfen kavga çıkartmayın, hakaret sansürlenip kavga çıkartan kullanıcılara gerekli uyarı verilmiştir, kolay gelsin. Herkes işine baksın.

sana ***, **** denilse...

Rapor Et butonunu boşuna mı koyduk? Öyle bir şey denilirse rapor ediceksin. Hakarete hakaretle karşılık vermek senide suçlu durumuna düşürür.

(09-08-2018 Saat: 23:09)javabex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: adam akıllı tema öneren yoksa *** böyle destek sitesini,

forumda her bi destekte bi *** çıkartmak zorundamısınız

amdin daha önceki konulardan bakmıştım bu 10tl.net e yatırım yapmışsın acaba merak ediyorum 10tl.net kullanıp meşhur olmuş tutmuş bir forum var mı? destek desek ordan copy burdan paste...

zaten ne desteği :D yetkililer yetkililere yardım ediyo üye varsada yetkili olmak için geliyo aktif üyeler belli gelen belli giden belli desteğinize **** alırsanız sevinirim *** baya zekiymiş

desteğiniz bumu ya??

neyse buradan bu kadar **** çıktı bi desteği adam ****

bu foruma bidaha girmeyecem mesaj atarsanız **** olmaz

eymenbex@hotmail.com
javabexofficial@gmail.com mail atın ordan çırpının

Konudan destek alamadıysan, yetkililere özel mesaj olarak soruma bakar mısınız mesajı yazabilirsin. Destek vermemiz için bir süre beklemen lazım, hemen anında destek verilemez herkesin bir özel hayatı var. Ayrıca hakaretle/küfürle bir yere varılmaz. Evet destek konusunda bile kavga çıkmış bu konuya katılıyorum. Fakat kavga çıkaran kullanıcıya hakaretle yaklaşman bir işe yaramaz. Rapor Et butonu diye bir şey koyduk biz. Kavgalarda falan ordan rapor etmeniz için. Bu arada hakaretlerinden dolayı 3 ay yasaklama cezası aldın. Konu kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping