Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postbit buton ve ikonlar hk.
Merhabalar.

Siteme @Dream41 ve @ByPiskan 'ın sanırsam ortaklaşa oluşturduğu temayı yükledim postbit'ini beğendiğim için, fakat bir sorun var.

6NNa79.jpg

Üstte gösterdiğim kısımın gördüğünüz gibi ikonları eksik. Ben bu butonları resim hâline çevirmek istiyorum, yani demek istediğim örnek ; "Konuyu Düzenle" butonu yerine "Konuyu Düzenle" diye bir resim koydum diyelim. Üye ona bastığında, konu düzenleme editörüne gitmeli. Ne yapayım ne edeyim araştırdım fakat nasıl değiştirebileceğimi bir türlü anlamadım. Belki de bulamadım yardımcı olursunuz diye umuyorum. Sorunu postbit şablonlarından halletmek gerekiyor sanırım fakat buralardan uzaklaşınca unutmuşum :)

Ayrıyeten ;
EDDmbq.jpg

Buradaki ikonlarda eksik.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hangi tema? linkini atabilir misin? postbit kodlarını düzenleyip sana atayım. O sorunada ayrı bakacağım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tema xml uploadı yapan kişinin ftp resimler kısmına o butonlar ile ilgili resimleri eklemesi gerekiyor. Temanın ismini gönderebilirseniz xml editleyip butonlu şekilde tekrar size iletebilirim.
İyi çalışmalar..
PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
http://st.10tl.net/tema/dream41/xml/ByPiskan%20Theme.xml
@LastWorld @AperioN
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Lastworld ikon görünmeme sorununu halletsin.

Postbit butonlarına sadece ikon eklemek için site adresinde yetki ver halledeyim. Anlatırsam çok uzun sürer. Ayrıca ekleyeceğim ikonları bana at.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-07-2018 Saat: 21:22)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Lastworld ikon görünmeme sorununu halletsin.

Postbit butonlarına sadece ikon eklemek için site adresinde yetki ver halledeyim. Anlatırsam çok uzun sürer. Ayrıca ekleyeceğim ikonları bana at.

İkon değil aslında direk amacım butonu kaldırmak yerine resim koymak ama buton mantığında çalışsın yine dediğimi şöyle anlatabilirim sanırım.

97293793740874841398.png

Bu örnek bir buton seti bunu o butonlara değiştirmek istiyorum diyelim nasıl yapabilirim? İnternette hazır buton setleri aradım fakat bir türlü bulamıyorum burada da baktım fakat bulamadım hiç mi olmamış buton seti yapan :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-07-2018 Saat: 21:22)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Postbit butonlarına sadece ikon eklemek için site adresinde yetki ver halledeyim. Anlatırsam çok uzun sürer. Ayrıca ekleyeceğim ikonları bana at.

Bende onu dedim zaten.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-07-2018 Saat: 21:39)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-07-2018 Saat: 21:22)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Postbit butonlarına sadece ikon eklemek için site adresinde yetki ver halledeyim. Anlatırsam çok uzun sürer. Ayrıca ekleyeceğim ikonları bana at.

Bende onu dedim zaten.

Peki, hangi buton setini kullanacaksın ki?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İkon seti yapılırsa at diyorum zaten. ._.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-07-2018 Saat: 22:28)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İkon seti yapılırsa at diyorum zaten. ._.

İşte anlamadığın nokta bu dostum. Buton seti yaptırmayacağım, hazır buton seti kullanmayı düşünüyorum. Bildiğin varsa ona göre anlaşabiliriz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
En kısa zamanda tema kodlarını düzenleyip size özel mesaj yoluyla yeni xml dosyasını ileteceğim.
PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba
Temayı kendi forumumda deneyerek ikonları tek tek hallettim. Görsel olarak gösterecek olursam.
1.png
2.png
3.png
4.png

Bunların haricinde de usercp.php'de ve modcp.php'de bulunan ikonların görünmeme sorunlarını da hallettim. Yeni Tema XML'si
Kod:
http://st.10tl.net/tema/lastworld/destek/xml/ByPiskan.xml
PGM
Teşekkür verenler:
(31-07-2018 Saat: 17:29)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba
Temayı kendi forumumda deneyerek ikonları tek tek hallettim. Görsel olarak gösterecek olursam.
1.png
2.png
3.png
4.png

Bunların haricinde de usercp.php'de ve modcp.php'de bulunan ikonların görünmeme sorunlarını da hallettim. Yeni Tema XML'si
Kod:
http://st.10tl.net/tema/lastworld/destek/xml/ByPiskan.xml

Teşekkür ederim herşey için size minnettarım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Rica ederim. Forumunuzda başarılar dilerim. :)
PGM
Teşekkür verenler:
Konu çözülmüştür. Kilitlenmiştir.
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping