Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Site linkleri neden yasak?
Örneğin imzama bir site ekledim, fakat site şartlarına göre bu yasak. Peki yasak olmasının sebebi ne, sonuçta burası bir destek forumu. Mesela adam oyun sitesinin linkini imzasına koysa ne olacak ki, ne gibi bir zararı var? +18 vb. siteler dışında yasak olması bana saçma geliyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
15.10TL.NET dışı site tanıtımı, imzalarda 10tl.net dışı site bulunması, yönlendirilmiş 10tl.net sitesi paylaşımı yasaktır. 10TL.NET Dışı Yardım almak isteyenler [code] etiketleri arasında açtıkları konuya site adreslerini ekleyebilirler. Ancak 10TL.NET dışı açılan konulara yardım etmek tamamı ile forum üyelerinin inisiyatifine bağlıdır. Yani yardım zorunlu değildir.

Herhangi bir onay olmadığı sürece link kısaltma servislerine ait linklerin paylaşımı yasaktır. Eğer konuya link kısaltma servislerine ait link eklenecekse orijinal linkin de eklenmesi gerekmektedir ve orijinal link kısaltılmış linkin üstünde olacak, yazı puntolarında(boyutlarında) herhangi bir düzenleme yapılmayacaktır. Eklenecek linkler [code] etiketleri arasında eklenmelidir.

A.10TL.NET dışı forumlarda yaşanan olaylar 10TL.NET'i ilgilendirmemektedir. Farklı forumlarda yaşanmış olaylar için Destek.10TL.NET sitesi üzerinde konu açıp hak aramaya çalışmayın. Bizi alakadar etmeyen bir durum. Benzeri biçimde 10TL.NET uzantılı sitelerin birbiriyle tartışmalarını Destek.10TL.NET sitesine taşımayın. Özel mesajla halledin.

B.İmzalarda, herkese açık ortamda 10tl.net dışı site paylaşımı, sosyal medya hesabı paylaşımı da yasaktır.

C.10TL.NET dışı forumlarda yaşanan olaylar 10TL.NET'i ilgilendirmemektedir. Farklı forumlarda yaşanmış olaylar için Destek.10TL.NET sitesi üzerinde konu açıp hak aramaya çalışmayın. Bizi alakadar etmeyen bir durum. Benzeri biçimde 10TL.NET uzantılı sitelerin birbiriyle tartışmalarını Destek.10TL.NET sitesine taşımayın. Özel mesajla halledin.
Tıkla
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şöyle düşün kendi subdomainlerine izin vermen kendi üyelerine daha değer vermeni hissettirir. Kendi bünyende büyümeye çalışırsın. 10tl.net forumları üzerine destek forumu. Sonrasında daha da genelleşti. Admin ile uzun uzadıya konuşup r10 gibi bir vizyon izlemeli miyiz düşünmek gerek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2018 Saat: 00:55)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle düşün kendi subdomainlerine izin vermen kendi üyelerine daha değer vermeni hissettirir. Kendi bünyende büyümeye çalışırsın. 10tl.net forumları üzerine destek forumu. Sonrasında daha da genelleşti. Admin ile uzun uzadıya konuşup r10 gibi bir vizyon izlemeli miyiz düşünmek gerek.

R10 tarzı site fikrini ben daha önce de belirtmiştim fakat yine de üyelerin sitelerini imzalarına koymalarında bir sakınca olacağını düşünmüyorum, normal sitelerden bahsediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O zaman siteye gelip reklam yapan üyeleri banlamak yerine ödüllendirmek gerekiyor Yusufcum :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2018 Saat: 10:05)BizeHerYer61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: O zaman siteye gelip reklam yapan üyeleri banlamak yerine ödüllendirmek gerekiyor Yusufcum :)

Konu açarak değilde herhangi bir mesaj içinde geçirerek veya imzasında kullanırsa ve buna izin verilirse güzel olur. Öbür türlü gelip reklam spam konu açanlara ben de karşıyım tabi ki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping