Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Basit bir header çalışması
Basit bir header çalışması yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum.

https://i.hizliresim.com/mo2dlV.png

mo2dlV.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2015-2016 yıllarında az kullanmadık o çizgili textureyi. Eline sağlık bence renkler bir tık canlı olmalı.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2018 Saat: 21:51)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2015-2016 yıllarında az kullanmadık o çizgili textureyi. Eline sağlık bence renkler bir tık canlı olmalı.

EDPbog.png

Güzel desenlerdi açıkçası. Özellikle bu şekilde imzalar çok yapılıyordu. Sizinki de header değil de imza tarzında olmuş. Elinize sağlık başarılı bir çalışma :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık, gayet güzel görünüyor. O nicki sadece ben kullanıyorum sanıyordum :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
header den çok imzaya benziyor :) , maziler geldi aklıma :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana çok hoş göründü açıkçası. Sadeliği iyi yakalamışsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoşuma gitti.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2014'de yaptığım çizgi efektli çalışmamı hatırlattı :')
r1OJjM.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu header değil imza tasarımı. Güzel olmuş beğendim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-07-2018 Saat: 21:51)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2015-2016 yıllarında az kullanmadık o çizgili textureyi. Eline sağlık bence renkler bir tık canlı olmalı.

Açıkcası 12-16 yılından beri ps yapmadım :')

(25-07-2018 Saat: 22:17)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

EDPbog.png

Güzel desenlerdi açıkçası. Özellikle bu şekilde imzalar çok yapılıyordu. Sizinki de header değil de imza tarzında olmuş. Elinize sağlık başarılı bir çalışma :)

Teşekkür ederim :)

(26-07-2018 Saat: 00:07)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık, gayet güzel görünüyor. O nicki sadece ben kullanıyorum sanıyordum :D

Ben de *-*

(26-07-2018 Saat: 14:07)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: header den çok imzaya benziyor :) , maziler geldi aklıma :)

Aslında forumların görünüşünü bozmamak için benim zamanımda imzalar daha küçük oluyordu. Bu boyut daha çok facebook background boyutlarına yakın, kimsenin böyle büyük bir imzayı kullanmak isteyeceğini sanmıyorum :')
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping