Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek Theme V3.0 # Gelişmeler
Hacım neden dalga geçsinler ki? Şuan ki bulunan temanın headerinden daha hoş, daha klasik ve daha esnek. Ben çok sevdim...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2018 Saat: 02:46)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-08-2018 Saat: 18:36)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Header denemesi. (Fikirlere göre özelleştireceğimiz için sade yaptık, daha bitmedi %60)

unknown.png

Dalgamı geçiyorsunuz? :S

Seni arıyor gözlerim Cem :) @#Captain
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çizimi ben yapmıyorum arkadaşlar, kodlamayı ben yapacağım. Çizimi yapan @Dream41 e öneri yazabilirsiniz, zaten millete böyle bir tema suncak değiliz. Adı üstünde "deneme." Aklımıza fikir gelmediğinden dolayı sizlerin fikrini almak için deneme yapalım dedik. Fikri olan varsa söylesin hayata geçirelim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Aperion hacım nasıl kodluyorsun? Sen galiba çok bilgili birisisin. Neyle kodluyorsun? Mesela bir header kaç gününü alır? Bence çok zordur çoğu kişi 3-4 günde yapar ama sen bilgili olduğun için 1-2 saate biter galiba. Bana da öğretir misin?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2018 Saat: 10:37)Depirat Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Aperion hacım nasıl kodluyorsun? Sen galiba çok bilgili birisisin. Neyle kodluyorsun? Mesela bir header kaç gününü alır? Bence çok zordur çoğu kişi 3-4 günde yapar ama sen bilgili olduğun için 1-2 saate biter galiba. Bana da öğretir misin?

İroni yapmıyorsan cevap veriyorum, HTML, CSS, JS dilleriyle kodlanıyor. Yok estağfurullah fazla bilgili değilim, orta derece seviyem var. Header 3-4 saate yakın bir saate biter kodlarken. Yok herkes 3-4 saat aralığında yapar diye düşünüyorum. HTML, CSS, JS kodlama dillerini öğrenmen lazım kodlamak için.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2018 Saat: 18:36)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Header denemesi. (Fikirlere göre özelleştireceğimiz için sade yaptık, daha bitmedi %60)

unknown.png

Eğer bu bir şaka değilse, hevesinizi de kırmak istemiyorum ama durum içler acısı. Doların 6.40 olmasını mı üzülelim? sitenin grafik ekibi liderinden böyle bir çalışma çıktığına mı? yoksa bu çalışmayı beğenen arkadaşların olduğuna mı? yani ne yapsak bilemedim. Önerim, acilen tasarımı değiştirin, yada isteksiz yapılan bu projeyi sonlandırın. Yinede hayatınızda başarılar diliyorum, en azından deniyorsunuz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2018 Saat: 13:32)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

unknown.png

Eğer bu bir şaka değilse, hevesinizi de kırmak istemiyorum ama durum içler acısı. Doların 6.40 olmasını mı üzülelim? sitenin grafik ekibi liderinden böyle bir çalışma çıktığına mı? yoksa bu çalışmayı beğenen arkadaşların olduğuna mı? yani ne yapsak bilemedim. Önerim, acilen tasarımı değiştirin, yada isteksiz yapılan bu projeyi sonlandırın. Yinede hayatınızda başarılar diliyorum, en azından deniyorsunuz.

Grafik ekibi liderinden böyle bir çizim çalışması çıkmasına bende şaşırdım açıkçası ilk gördüğümde, ben ondan böyle bir tema istemezken böyle bir tema çıkarması üzücü gerçekten. Tasarımı değiştireceğiz zaten, eğer olmazsa/istediğim gibi bir tema çıkmazsa ben şuanda kullanılan temayı geliştireceğim/düzelteceğim. Dediğim gibi yoğunluktan ve aklına fikir fazla gelmemesinden, fikir almak istediği için böyle bir çizim denemesi yaptı, tabii ki bu kullanılmayacak. @bilsoft

(12-08-2018 Saat: 09:37)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çizimi ben yapmıyorum arkadaşlar, kodlamayı ben yapacağım.  Çizimi yapan @Dream41 e öneri yazabilirsiniz, zaten millete böyle bir tema suncak değiliz. Adı üstünde "deneme." Aklımıza fikir gelmediğinden dolayı sizlerin fikrini almak için deneme yapalım dedik. Fikri olan varsa söylesin hayata geçirelim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

unknown.png

Kaç gündür beklediğimiz deneme cidden bu şekilde mi? Anladım hocam.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Default tema kullanalım :D
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2018 Saat: 17:08)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

unknown.png

Kaç gündür beklediğimiz deneme cidden bu şekilde mi? Anladım hocam.

Bende bu şekilde beklemiyordum, ancak aklına fikir gelmediği için bu şekilde yapmış çizen kişi. Şuan kullanılan temaya benzeteceğiz. (çizen kişi devam ederse eğer.)

(12-08-2018 Saat: 17:26)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Default tema kullanalım :D

Çizim istediğimiz gibi olmazsa şuan kullanılan temanın sorunlarını düzelteceğim. Şuanlık konuyu kilitliyorum, bir gelişme olursa haberdar edip konuyu açarım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping