Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek Theme V3.0 # Gelişmeler
Burada gelişmeler paylaşılıyorsa ben neden resim göremiyorum hiç arkadaşlar? Kuru bir muhabbet içindesiniz ^^ görerek öğrenenlerde var. Buraya bahsettiğiniz temadan ufak ufak resimler eklerseniz bizlerde hem yorumlar, hemde önerilerde bulunuruz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-08-2018 Saat: 16:26)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burada gelişmeler paylaşılıyorsa ben neden resim göremiyorum hiç arkadaşlar? Kuru bir muhabbet içindesiniz ^^ görerek öğrenenlerde var. Buraya bahsettiğiniz temadan ufak ufak resimler eklerseniz bizlerde hem yorumlar, hemde önerilerde bulunuruz.

Bunlar tüm ego kasmak için :')
Gelişme olmaz mı ya, %0 iken, %0.1 oldu işte :D
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
(03-08-2018 Saat: 21:14)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-08-2018 Saat: 16:26)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Burada gelişmeler paylaşılıyorsa ben neden resim göremiyorum hiç arkadaşlar? Kuru bir muhabbet içindesiniz ^^ görerek öğrenenlerde var. Buraya bahsettiğiniz temadan ufak ufak resimler eklerseniz bizlerde hem yorumlar, hemde önerilerde bulunuruz.

Neden tartışma yaratmaya çalışıyorsun?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tek tek resim atmak istemiyorum, çizim header aşamasında. Header bitince görüntü atarım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-08-2018 Saat: 22:10)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Boş yapıyosun, yapma.
Her yoruma cevap vermek zorunda değilsin. Tartışma yaratıyorsam sanane.
--
Ayrıca, elinize sağlık tema harika gidiyor.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
On günde umarım yenilikçi bir header yapmayı başarmışsınızdır, ayrıca bunları gizli yürütüp son dakka laps diye tema çizimini* koysanız daha çok dikkat çekebilirdiniz. Tekrardan başarılar.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tartışmalar sebebi ile gerekli uyarı puanları verilmiştir. Kolay gelsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kesinlikle tartışma amaçlı yazmadım arkadaş safsata yapıyordu yapma diye uyardım daha sonra boş yaptı bende boş yapma (gerçekten boş yapıyordu "nesnel") dedim tüm olay bu art niyet yoktu olayda ama hadi bakalım neyse :D bi dahakine anlaşılsın diye (malum arkadaş anlamadı boş yaptı) tek link değil bir çok link koyarım okur öğrenir belki ve tartışma amaçlı yazmadığımı belirtirim iyi geceler destek forum ^^

EDIT: Çocuğun boş yaptığını söyleyen tek ben değilim eminim bir çok kişi benim dediklerimi haklı buluyordur.
EDIT2: Tartışma çıkarmak istesem ağzının payını fazlasıyla verirdim.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
PGM
Teşekkür verenler:
Bu sitenin yeni bir temadan çok yeni bir yönetim sistemine ihtiyacı var diye düşünüyorum, default temaya razıyım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(04-08-2018 Saat: 00:53)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle tartışma amaçlı yazmadım arkadaş safsata yapıyordu yapma diye uyardım daha sonra boş yaptı bende boş yapma (gerçekten boş yapıyordu "nesnel") dedim tüm olay bu art niyet yoktu olayda ama hadi bakalım neyse :D bi dahakine anlaşılsın diye (malum arkadaş anlamadı boş yaptı) tek link değil bir çok link koyarım okur öğrenir belki ve tartışma amaçlı yazmadığımı belirtirim iyi geceler destek forum ^^

EDIT: Çocuğun boş yaptığını söyleyen tek ben değilim eminim bir çok kişi benim dediklerimi haklı buluyordur.
EDIT2: Tartışma çıkarmak istesem ağzının payını fazlasıyla verirdim.

HOB SS ALDIM , iyi günler :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu gitgide amacından sapmış bence bu konuyu kilitleyip @AperioN kardeşimizin yeni konu paylaşımını bekleyelim.
PGM
Teşekkür verenler:
(03-08-2018 Saat: 01:12)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-08-2018 Saat: 00:14)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-08-2018 Saat: 23:29)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: safsata yapma

haşa senin yaptığını yapamam , cahil değilim merak etme :D

boşta yapma

Çok gereksiz konuşmuşsunuz.

(03-08-2018 Saat: 15:55)Enes Bayraktar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle yaptığım eleştiriyi kötü niyete çekmeye çalışan bazı arkadaşlar olmuş bir açıklık getirelim, burası bir "Destek" platformu normal bir forum değil.
buranın teması değiştirilecekse direkt olarak değiştirilmeli bu tarz gelişme tarzı konu açmaya gerek yok en fazla nirvana olarak duyurulur okadar aşama aşama belirtmeye dahi gerek olmadığını bunun gösterişten ibaret olduğunu belirttim tamamen sakin bir eleştiriydi bu kısmın neyini yanlış anladınız? ve yapılacak temanında şatafatlı olmaması gayet light bir şekilde şuanki tema gibi şatafatlı olmaması gerektiğini savundum

başka kişiler tarafından ahlaksız bir şekilde yanıt almakla kaldım burda bu yoruma cevap vericek kişiler eleştiri yaptığım tema sahibi ve çizen kişilerdir siz neden pardon da kuyruğunuza basılmış gibi (herhangi bir kaba tabir kullanmadan yaptığım eleştiriyi) tartışmaya çeviriyorsunuz?

Aslında haklısın, fakat gösterişten ibaret falan değil. Amaç kullanıcıları bilgilendirmek. Aşama aşama olarak konu açmamamın sebebi bu.

@Dream41

(04-08-2018 Saat: 01:39)HByktas Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu gitgide amacından sapmış bence bu konuyu kilitleyip @AperioN kardeşimizin yeni konu paylaşımını bekleyelim.

Tartışmayı kapattık, yeni paylaşıma gerek yok. Burdan devam edelim.

(03-08-2018 Saat: 23:06)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-08-2018 Saat: 22:10)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Boş yapıyosun, yapma.
Her yoruma cevap vermek zorunda değilsin. Tartışma yaratıyorsam sanane.
--
Ayrıca, elinize sağlık tema harika gidiyor.

Boş insan boş teneke gibi vurdukça sadece ses çıkarır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Header denemesi. (Fikirlere göre özelleştireceğimiz için sade yaptık, daha bitmedi %60)

unknown.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Düz olsun bence. Bu temaya benzeyebilir menü.

Taifun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2018 Saat: 18:38)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Düz olsun bence. Bu temaya benzeyebilir menü.

Taifun

3 tane header çizimi yapıp arasından seçiceğiz. Sistemle ilgilendiğimizden ve gerçek hayatta yoğun olduğumuzdan temayla fazla ilgilenemiyoruz. En kısa zamanda bitirmeye çalışacağız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık header hoş olmuş. Umarım çizime yakın bir şekilde kodlanır.
Başarılar dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2018 Saat: 18:36)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Header denemesi. (Fikirlere göre özelleştireceğimiz için sade yaptık, daha bitmedi %60)

unknown.png

Mobil tema sanırım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2018 Saat: 00:08)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-08-2018 Saat: 18:36)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Header denemesi. (Fikirlere göre özelleştireceğimiz için sade yaptık, daha bitmedi %60)

unknown.png

Mobil tema sanırım.

Hayır, mobil için ayrı planlarım var, %60 olduğu için öyle gözüküyor. Ayrıca bu kesin header değil, dediğim gibi 3 tane header çizimi yapıp 3 tanesinin arasından birini seçiceğiz. Yoğun olduğumuzdan dolayı temayla pek fazla ilgilenemiyoruz. En kısa zamanda bitirmeye çalışacağız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

unknown.png

Ellerine sağlık. Çok modern estetik bir çalışma olmuş. İnşallah ileride bu kullanılır.
vov.
PGM
Teşekkür verenler:

unknown.png

Dalgamı geçiyorsunuz? :S
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping