Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Çözüldü]-Forumumda Profil Yorumu Yapılmıyor
Merhabalar, forumumda profil yorumu yapacakken, "yorum ekle" tuşuna tıkladığımda "/misc.php" uzantısına atıyor, yorum da yapılmıyor. Sorun temamda mı diyerek varsayılan temayla denedim ve yine aynı şey oldu. Bunun gibi bir şeyi siz de yaşıyor musunuz, ya da sorunun kaynağı ne olabilir?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sitenizi belirtirseniz sevinirim . Ayrıca SS biçiminde buraya atarsanız daha iyi bir yardim alırsınız.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

PGM
Teşekkür verenler:
tabii, sitemin linki: http://noxillunisrpg.10tl.net
şöyle misc.php uzantılı boş bir sayfaya atıyor: https://i.hizliresim.com/NDOVjN.png
aslında neyin ekran fotoğrafını atmam gerektiğini de pek çözemedim ve mobilde olduğumdan ancak böyle atabiliyorum, kusura bakmayın.
dediğim gibi her şey olması gerektiği gibi ama yorumu gönder'e tıklayınca boş sayfaya atıyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Eklenti ayarlariyla oynadınız mi?
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

PGM
Teşekkür verenler:
evet, bütün ayarları tek tek inceledim. olmadı eklentiyi kapatıp açtım, durum hala aynı maalesef.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Daha yeni mi oldu yoksa önceden var mıydı?
1.8.17 MyBB sistemine geçtik bugün.
Olduğum Yetkiler :

PGM
Teşekkür verenler:
forumu açalı pek fazla olmadı ve hala yapım aşamasında. dolayısıyla profil yorumlarını yanılmıyorsam ilk defa şimdi denedim.

//güncelleme: "AJAX etkinleştirilsin mi?" seçeneğini kapatınca düzeldi şu an. ilgin için teşekkür ederim :')
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sorun çözüldüğüne göre kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform