Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shelby Digital Painting # %45
http://i.hizliresim.com/4zP6E0.png
Teşekkürlerinizden ziyade yorumlarınızı bekliyorum :)
@Time Traveler @atakaj @Shelby @Helper
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Efsaneler efsanesi. Eline sağlık kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Büyük bir bilgi, yetenek abidesi. Mükemmel olmuş, emeğine sağlık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-07-2018 Saat: 01:39)LastWorld Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Büyük bir bilgi, yetenek abidesi. Mükemmel olmuş, emeğine sağlık.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim de haketmiyorum bu sözleri :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Normalde 10/10 ama sigara olmadığı için -1/10. Böyle bir şeyi nasıl eklemezsin Berat kınıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beğendim,güzel olmuş ellerinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık güzel gidiyor. Çalışmalarını %100 yaptığında sunum şeklinde paylaşım yapsan daha iyi yorumlar yapılabilir. Bu çalışman bir oturuşta çıkmış bir çalışma mı ?
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-07-2018 Saat: 15:05)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık güzel gidiyor. Çalışmalarını %100 yaptığında sunum şeklinde paylaşım yapsan daha iyi yorumlar yapılabilir. Bu çalışman bir oturuşta çıkmış bir çalışma mı ?

Evet bir oturuşta sayılabilir hocam :)
Bitirince behance ve normal çizim olarak paylaşacağım.

(18-07-2018 Saat: 10:56)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Normalde 10/10 ama sigara olmadığı için -1/10. Böyle bir şeyi nasıl eklemezsin Berat kınıyorum.

Ekleyeceğim ama işte zamanla :D
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-07-2018 Saat: 17:21)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-07-2018 Saat: 15:05)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık güzel gidiyor. Çalışmalarını %100 yaptığında sunum şeklinde paylaşım yapsan daha iyi yorumlar yapılabilir. Bu çalışman bir oturuşta çıkmış bir çalışma mı ?

(18-07-2018 Saat: 10:56)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Normalde 10/10 ama sigara olmadığı için -1/10. Böyle bir şeyi nasıl eklemezsin Berat kınıyorum.

Tasarımını bir oturuşta bitirmek yerine gün gün üstüne koyarak yapabilirsen eksikliklerini farkederek daha iyisini yapabilirsin. Bir oturuşta böyle güzel bir çalışma çıkıyorsa bir haftalık gibi bir çalışmada daha güzel fikirler çıkabilir. Hem bu şekilde gölge tonlamalarını, ışık vs daha iyi ayarlarsın. Başarılar, çalışmaların güzel :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(18-07-2018 Saat: 20:19)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-07-2018 Saat: 17:21)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Tasarımını bir oturuşta bitirmek yerine gün gün üstüne koyarak yapabilirsen eksikliklerini farkederek daha iyisini yapabilirsin. Bir oturuşta böyle güzel bir çalışma çıkıyorsa bir haftalık gibi bir çalışmada daha güzel fikirler çıkabilir. Hem bu şekilde gölge tonlamalarını, ışık vs daha iyi ayarlarsın. Başarılar, çalışmaların güzel :)
Ben bu çizimi bitirdikten sonraki gün tekrar tekrar kontrol ediyorum zaten hocam :) Yani bir oturuşta yapıp bırakmıyorum sonuçta, sıkılıncaya kadar çiziyorum :) Yorumun için teşekkür ederim :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping