Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10TL.Net Toplu Tanışma Konusu
@mehmetext @ertank Yorumunu beklediğim kişileri belirtiyorum.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Madem öyle, yazalım o zaman ^^
--
Şimdilik siliyorum, ileride güncellemek dileğiyle.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Nerden Başlıcağımı Bilmedim kısa bir yazı olsun( Dedi ve Olmadı :P ) Bendeniz Tolga Karaman 1992 yılında Bursa'da Gözlerimi Açtım Bilgisayarla İlgi ilişkim 10 yaşımda başladı 12 13 Yaşımda ise forum sitelerine merakım ile eylemfan clup'a girdim ve forumu çözmeye başladım nasıl konu açılır nelere dikkat edilir derken forum sahibi Dazgir emre abi sayesinde ilerleme katlettim ilk yazar sonra moderatör en son yönetici oldum ardından alamadım hızımı Forum nasıl açılır nasıl düzenlenir diye aklımda birsürrü soru vardı google'da araştırmalarıma devam ederken webtasarım dilleri geldi karşıma bunlarla haşırneşir olurken ilk formumu phpBB ile başladım zamanın FreeForumları YetkinForum'da başladım editleme tam bir usta haline gelmiştim gün geçtikçe kendimi geliştirmeye başladım oradada grafiker yetkisi aldım daha sonra arkasırdakiler fan sitesinde mod'luk yöneticilik ve en son olarak admin'lik görevi yaptım 2 yıl boyunca ardında sevdiğim Mybb döndüm kendimi geliştirmeye başladım en son freeforum mybb olarak burayı buldum burada Grafik tasarımcı GenelŞeflik TemaUploder'lık Yaptım ve daha çok bilgi edinip istediğim mesleği seçtim webtasarım okudum Liseyi özel olarak'ta Kursa katılıp daha'da geliştirdim kendimi'derken Olumlu Olumsuz herşeyi yaşadım hayatımda okulumda direndim yılmadım iyi arkadaşıklar iyi dostluklar iyi kazıklar yedim insanları daha iyi anlamama yazdıklarıyla konuştuklarıyla ne olduklarını anlayamabilmeme kadar geliştirdi bu kazıklar saolsun çok şey kattı hayatıma şimdi bir hastane'de Bilgiİşlem olarak çalışıyorum gayet memnunum Pişman olduğum tek nokta kendimi geliştirirken karşımdakini hep kendim gibi görmemdi saolsun bu konuda Karanlık61 mustafa ve sevgili admin bahaddin bey benim kahrımı çok çekti ama bazı şeyleri değişmem'de başardılar diyebilirim onlara sonsuz sevgilerimi iletiyorum <3 Unutmayın sevgili arkadaşlar herşey rant değil herşey şöhret değil herşey para değil insanlıktan geçtiğini unutmayalım unutturmayalım siz siz olun bu üçgünlük 3 günlük dünya için asla ve asla kişiliğinizi bozmayın ödün vermeyin dürüst ve iyiliklerinizle anılmak için çabalayın kendiniz için aileniz için bu hayat sizin herşey tozpembe değil erkenden farkına varın son sözümü burda banada yer veren @Shelby ismail'e teşekkür ederim iyiki tanımışım seni <3 ve birde AloneBoss Nazım'a selamlar olsun :)

Birde Gelişimimde beni herşeyiyle beni geliştiren Anneme sonsuz Teşşekürlerimi sunarım <3

Ares Kimdir sorusunun Yanıtı Kimi zaman dost kimi zaman arkadaş Kimi zaman kardeş Kimi zaman Abi Kimi zamda Hep Yalnızdır:)

Esenlikler Dilerim.
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41 @devrimumut
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben kendimi anlatmayı pek beceremem kısa bir özet geçiyim.

Adımı sanal ortamda kullanmayı sevmiyorum genellikle dream denmesinden yanayım ilk forumlara ilgim 2013 yılında başladı google'da araştırmalar yaptım ve ilk forumu phpBB ile kurdum sonra Mybb ile tanıştım 2 yıl kadar Mybb ile ilgilendim 2016 da tasarım yapmaya başladım 2017 de ilk ücretli işimi yaptım şimdi ise vakit buldukça youtube'da ders videoları çekiyorum ve son olarak şunu söyleyim bir şey yaparken hemen pes etmeyin çabalayın olmaz diye bir şey yok er yada geç olur.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adım Hakan 21 yaşındayım. Destekle 2012-2013 yılları arasında tanıştım. Amatörce kendi çapımda grafik tasarım ile uğraşıyordum daha sonra bedava forum vs. olaylarını öğrendim ve destekle tanıştım. Öyle böyle derken destekte bolca vakit geçirdim eski adım "Grafikeriniz" bolca grafik konularında destek vermeye çalıştım kendi çalışmalarımı paylaştım emeklerimin karşılığı olarak site de Grafiker olarak göreve başladım ancak Grafiker olduktan sonra çok devam edemedim üniversite sınavına hazırlanmam gerekti vs. desteğe çok vakit ayıramadım. Ama her gün mutlaka desteğe girip bakıyorum ne var ne yok diye eski güzel alışkanlıklar:) şimdilerde Üniversite öğrencisi olarak hayatıma devam ediyorum :) Ayrıca Giresun'da yaşamaktayım.

Zamanında burada çok güzel dostluklar edindim, bazı arkadaşlarla çok iyi vakitler geçirdim. Desteğin 2013-2014'de ki eski canlılığına kavuşmasını canı gönülden istiyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adım Halil, yaşım 13. Destek forumuna 2017'de üye olmuştum. O zamanlar forum kurma hevesim vardı ve halen de var ozamanki kadar olmasa da. 2018 yazında aklıma "Mobil uygulama nasıl yapılır?" sorusu geldi. Sonrasında başlangıç olarak sürükle bırak sitelerine üye oldum ve D10 mobil uygulaması ve MyBBLab mobil uygulamasını geliştirdim. D10 mobil uygulamasına devam etmesemde MyBBLab'a halen devam ediyorum. Tasarım yapmaktan ve kodlama dan pek fazla anlamam.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben pro35x Yani Tufan İzmirde Yaşıyorum cok oldu hic hatırlayamıyorum 2016 2017 zamanlarında galiba katılmıştım ozamanları site kurmayla vs ugraşıyordum ve bazı anlamadıgım logo vs şeyler icin de yardım istiyordum @dream41 kırmayıp yardım ederdi sağolsun :)
o zamanları unutamam 2 sene nasıl gecmiş hatta 3
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-07-2018 Saat: 04:00)#Ares# Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nerden Başlıcağımı Bilmedim kısa bir yazı olsun( Dedi ve Olmadı :P ) Bendeniz Tolga Karaman 1992 yılında Bursa'da Gözlerimi Açtım Bilgisayarla İlgi ilişkim 10 yaşımda başladı 12 13 Yaşımda ise forum sitelerine merakım ile eylemfan clup'a girdim ve forumu çözmeye başladım nasıl konu açılır nelere dikkat edilir derken forum sahibi Dazgir emre abi sayesinde ilerleme katlettim ilk yazar sonra moderatör en son yönetici oldum ardından alamadım hızımı Forum nasıl açılır nasıl düzenlenir diye aklımda birsürrü soru vardı google'da araştırmalarıma devam ederken webtasarım dilleri geldi karşıma bunlarla haşırneşir olurken ilk formumu phpBB ile başladım zamanın FreeForumları YetkinForum'da başladım editleme tam bir usta haline gelmiştim gün geçtikçe kendimi geliştirmeye başladım oradada grafiker yetkisi aldım daha sonra arkasırdakiler fan sitesinde mod'luk yöneticilik ve en son olarak admin'lik görevi yaptım 2 yıl boyunca ardında sevdiğim Mybb döndüm kendimi geliştirmeye başladım en son freeforum mybb olarak burayı buldum burada Grafik tasarımcı GenelŞeflik TemaUploder'lık Yaptım ve daha çok bilgi edinip istediğim mesleği seçtim webtasarım okudum Liseyi özel olarak'ta Kursa katılıp daha'da geliştirdim kendimi'derken Olumlu Olumsuz herşeyi yaşadım hayatımda okulumda direndim yılmadım iyi arkadaşıklar iyi dostluklar iyi kazıklar yedim insanları daha iyi anlamama yazdıklarıyla konuştuklarıyla ne olduklarını anlayamabilmeme kadar geliştirdi bu kazıklar saolsun çok şey kattı hayatıma şimdi bir hastane'de Bilgiİşlem olarak çalışıyorum gayet memnunum  Pişman olduğum tek nokta  kendimi geliştirirken karşımdakini hep kendim gibi görmemdi saolsun bu konuda  Karanlık61 mustafa ve sevgili admin bahaddin bey benim kahrımı çok çekti ama bazı şeyleri değişmem'de başardılar diyebilirim onlara sonsuz sevgilerimi iletiyorum <3 Unutmayın sevgili arkadaşlar herşey rant değil herşey şöhret değil herşey para değil insanlıktan geçtiğini unutmayalım unutturmayalım siz siz olun bu üçgünlük 3 günlük dünya için asla ve asla kişiliğinizi bozmayın ödün vermeyin dürüst ve  iyiliklerinizle anılmak için çabalayın kendiniz için aileniz için bu hayat sizin herşey tozpembe değil erkenden farkına varın son sözümü burda banada yer veren @Shelby ismail'e teşekkür ederim iyiki tanımışım seni <3 ve birde AloneBoss Nazım'a selamlar olsun :)

Birde Gelişimimde beni herşeyiyle beni geliştiren Anneme sonsuz Teşşekürlerimi sunarım <3

Ares Kimdir sorusunun Yanıtı Kimi zaman dost kimi zaman arkadaş Kimi zaman kardeş Kimi zaman Abi Kimi zamda Hep Yalnızdır:)

Esenlikler Dilerim.

yanılmıyorsam bir zamanlar bilal abi sayesinde tanıştığım güzel insan :) ne bileyim yazmak istedim şu an :D
vov.
1
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ich bin utku, 19 Jahre alt und Lebe in Deutschland.
Schön, Sie kennen zu lernen :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adım İbrahim, 13 yaşındayım. Şuanda kendimi en iyi hissettiğim özelliğim makale yazmak. Onun dışında her şeyden sıkılıyorum. Hobilerim kitap okumak-yazmak, müzik dinlemek ve internette dolaşmak. En büyük korkum ise kaplumbağalar.
Web'e ilk adımı e-ödev ile başladım. Uzun yıllar üst kıdemlilik yaptım, rütbelerim büyüktü. Ardından kodlama derslerine başladım ve bu süre zarfında e-ödev'den uzaklaştım. Hâla görevli olmama rağmen görevimi yerine getiremiyorum.
Ayrıca Türkiye'nin en büyük kitap yazma platformunda kitap yazmaktayım. Okuyucularım yanlış hatırlamıyorsan 32k idi.
Bu kadardı. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Novruz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adım Novruz, 17 yaşındayım, Azerbaycanlıyım, Baküde İktisat üniversitesinde 2. sınıf öğrencisiyim. 10TL.NET ile 2013'de birçoğu gibi ücretsiz site kurma amacıyla internette araştırma yaparken karşıma çıktı bu site. Kendi sitemi oluşturdum, daha destek sitesini bilmiyordum, tüm forumlarda upgrade işlemi oldu birkaç gün ve bitmediğini görünce detaylı bilgi almak isterken destek sitesini keşfettim. Bir süre geçti tema yapımına başladım, o zamanlar sadece hazır kodlarla tema yapıyorduk, grafik isteklerine ihtiyac duydum zaman geçtikce tatmin olamayınca tam kendim neden öğrenmiyorum diyerek ilk Paint'le daha sonrasında @Helper 'in tavsiyesiyle Photoshopu indirdim. Kendimi kısa sürede geliştirmeyi başardım ve grafiker başvurusu yaptım. Ardında tema sorumlusundan genel şefe kadar birçok rütbede bulundum. Tabi bu sürede tasarım ve kodlama bilgilerimi geliştirdim. 2015'de bir süre forum'a ara verme kararı aldım fakat tasarımlara devam ediyordum. 2015-2017 yılları arasında GFX tasarıma merak sardım ve foruma yavaştan geri dönüş yaparak genel şef başvurusu yaptım. Ardından üniversite sınavı için bir süre tekrar ara verdim ve bu sırada da kendimi kodlamada iyice geliştirmeye çalıştım ve Ekim ayında tekrardan grafiker başvuru yaparak geri döndüm fakat bir süre sonra foruma vakit ayıramadığımdan tekrardan emekliye ayrıldım, birkaç ücretli tasarım yaptım fakat yeterli ilgiyi göremediğimden ara verme kararı aldım, şu sıralar ise video edit programlarında ve kodlama kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bunlar dışında boş zamanlarımda film/dizi izlemeyi severim, genellikle bilim-kurgu. Forum bana güzel insanlar, farklı bakış açısı kazandırdı. Kısa tutmaya çalıştım fakat yine kendimi tutamadım galiba. İyi günler. :)
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
++ Uyku tutmadı, bir şeyler yazayım.

Ben Burak, yaşım 17. 10tl.net ile yaklaşık 11-12 yaşındayken tanıştım, o zamanlar forum olayları da iyiydi. MyBB'yi bir daha o dönemki kadar popüler göremedim desem, nokta atışı bir tespit yapmaktan geri kalmış olmam. O günlerde de bildiğim tek forum fExe'ydi... Wolftü hack, Tfm hack falan diye takılırken içimden geldi gidip ben de forum açayım dedim. Smfsiydi osuydu busuydu derken en sonunda MyBB'yi ve dolayısıyla bu siteyi keşfettim. Sitede cidden birbirini hiç tanımayan insanların nasıl aile olduğunu imrenek izlemiştim, ancak şu 'veletlik' denen şey yakama fazlasıyla yapışmış durumdaydı. Hatta yakın bir döneme kadar da aynı huylarım-laf soktum hawli oldum :d- devam ediyordu.. Fake hesaptan Ismail'e önce kendim, sonra özel bir istek doğrultusunda hiç etik olmayan bir konu açmıştım... ondan sonra forum içinde irili ufaklı tonlarca tartışma... en son da şu an ekip liderim olan Arda ile kendimce bir laf dalaşına girmiştim. Her şeyi bir kenara itip baktığımda; kendime güzel dostlar kazanmış, -her ne kadar çoğunluğunu paylaşmasam da- Kaan'ın tavsiyesi üzerine yoğunlaştığım tasarımda 'kendi kanımca' büyük bir ilerleme kaydetmiş ve hangi istihbarat servisinin mensubu olduğunu bilmediğim gizemli birisi ile tanışmış olduğum-:D- 4 yıl görüyorum. Az da olsa bir şeyler başarmış, büyümüşüm. Bu bile bana yeter.

@mehmetext olm istanbula gel alt tarafı bi kahvaltı ısmarlayacaksın ya

@ASi bu arada hâlen hangi teşkilatın mensubu olduğunu merak ediyorum, peşindeyim :d
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-02-2021 Saat: 09:12)#JustWatch Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ++ Uyku tutmadı, bir şeyler yazayım.

Ben Burak, yaşım 17. 10tl.net ile yaklaşık 11-12 yaşındayken tanıştım, o zamanlar forum olayları da iyiydi. MyBB'yi bir daha o dönemki kadar popüler göremedim desem, nokta atışı bir tespit yapmaktan geri kalmış olmam. O günlerde de bildiğim tek forum fExe'ydi... Wolftü hack, Tfm hack falan diye takılırken içimden geldi gidip ben de forum açayım dedim. Smfsiydi osuydu busuydu derken en sonunda MyBB'yi ve dolayısıyla bu siteyi keşfettim. Sitede cidden birbirini hiç tanımayan insanların nasıl aile olduğunu imrenek izlemiştim, ancak şu 'veletlik' denen şey yakama fazlasıyla yapışmış durumdaydı. Hatta yakın bir döneme kadar da aynı huylarım-laf soktum hawli oldum :d- devam ediyordu.. Fake hesaptan Ismail'e önce kendim, sonra özel bir istek doğrultusunda hiç etik olmayan bir konu açmıştım... ondan sonra forum içinde irili ufaklı tonlarca tartışma... en son da şu an ekip liderim olan Arda ile kendimce bir laf dalaşına girmiştim. Her şeyi bir kenara itip baktığımda; kendime güzel dostlar kazanmış, -her ne kadar çoğunluğunu paylaşmasam da- Kaan'ın tavsiyesi üzerine yoğunlaştığım tasarımda 'kendi kanımca' büyük bir ilerleme kaydetmiş ve hangi istihbarat servisinin mensubu olduğunu bilmediğim gizemli birisi ile tanışmış olduğum-:D- 4 yıl görüyorum. Az da olsa bir şeyler başarmış, büyümüşüm. Bu bile bana yeter.

@mehmetext olm istanbula gel alt tarafı bi kahvaltı ısmarlayacaksın ya

@ASi bu arada hâlen hangi teşkilatın mensubu olduğunu merak ediyorum, peşindeyim :d

Nasipte varsa bir gün kesinlikle :D
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #JustWatch
Güncelleyelim. Belki görmeyen arkadaşlarımız vardır görmeleri için..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping