MyBB 1.8.17 Login Sorunu Çözümü

10TL Gazete - Ön Tanıtım & Ekip Alımları

MyBB 1.8.19 Yayınlandı - Güvenlik & Bakım Güncellemesi

Sinema Ovası - Film Siteniz
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB 2.0 Beklemeye Alındı

#1
Rainbow 
7MGqZR-5Vr8jAvoAnL69vXd-JA7l7zvHEGo2i19S...47-h129-nc
Toplum konuştu ve biz dinliyoruz.
Hemen etkin olan MyBB ekibi, 2.0'ı beklemeye alacak ve ana yazılımı yeniden yazmak için daha uygun ve aşamalı bir yaklaşımla çalışacak. Tamamen yeniden yazmanın tamamlanması yıllar alabilecek toplam yeniden yazma yerine, daha küçük güncellemeleri daha hızlı bir şekilde kullanıma sunacağız. MyBB 1.9 ve sonrasında başlayan her sürüm (1.10, 1.11, 1.12, vb.) Tamamen yeniden yazılan ve modern bir forum yazılımının nihai hedefine ulaşana kadar yeni özelliklere ve yeniden yazılmış kodlara sahip olacak.
İlk önce MyBB 1.9. Bu güncelleme, yeni ve geliştirilmiş bir Twig şablon sistemi üzerine kurulu duyarlı bir temaya sahip olacak . Bu sistem şablon koşullarına, değişken döngülere, şablona ve daha fazlasına izin verecektir. Yeni bir tema ve şablon sistemi ile birlikte, javascript kodunun tümünün yeniden geliştirilmesi ve iyileştirilmesi ve temanın harici dosyalarla temasa geçmesinden hareket ediyoruz. Bunu yapmak, site sahiplerinin forumlarında daha iyi İçerik Güvenliği Politikaları uygulamasını daha kolay bir şekilde gerçekleştirmelerini ve yönetmelerini kolaylaştırır .
Yukarıda özetlenen tema çalışmalarına ek olarak, birlikte SCEditor yerine olacağız TinyMCE yanı sıra tanıtan SwiftMailer posta işleyicisi. TinyMCE, 1.8 serisinde kullandığımız mevcut editöre kıyasla genel kullanıcı deneyiminde büyük bir iyileştirme olmalıdır. Ekstra işlevsellik arıyorsanız TinyMCE iyi destekli ve bakımı yapılmış, modern ve eklentileri ile kolayca genişletilebilir. Swiftmailer, temel e-posta işlevlerimizi geliştirecek ve çoğu SMTP ana bilgisayarıyla daha iyi entegre edilmeli. Swiftmailer ayrıca, başarısız e-postaları yeniden göndermeyi, ekleri eklemeyi, BCC & CC işlevselliğini kullanmamızı, kullanıcı adları ve parolalar ve / veya şifreleme gerektiren sunucuları ve çok daha fazlasını desteklememizi sağlar.
Bu yolda, MyBB'in yerini bugün mevcut olan en iyi forum yazılımı olarak ücretsiz ya da ticari olarak geri yüklemek olan bu yolda yola çıkmaktan heyecan duyuyoruz.
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Lütfen sizin için önemli olan şeyler hakkındaki görüşlerinizi dile getirmeye devam edin. Hepimiz birlikte buradayız!
Discord Türkçe Müzik Botu
Cevapla
Teşekkür verenler: AperioN , La Fontaine , Taifun
#2
Teşekkürler, zaten 2 yıldan daha fazla süredir çıkarmıyorlar bu sürümü.
10TR.NET - AR-GE Ekibi 2.Seviye
#efsanebaşkan

Keep your eyes on the stars, and your feet on the ground.

Mükemmeliyetçilik adına..
"Saygıyla, Aşkla, Hoşgörüyle"WWW
Cevapla
Teşekkür verenler: NoThing2Lose-YA
#3
(13-07-2018 Saat: 12:36)arvoX Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler, zaten 2 yıldan daha fazla süredir çıkarmıyorlar bu sürümü.

2015Konusuna 2.0 Baktımda O 2.0 İçin O Temayı Getirseler Daha Güzel Olur MyBB.
Discord Türkçe Müzik Botu
Cevapla
Teşekkür verenler:
#4
Zaten bildiğimiz bir bilgi.

(13-07-2018 Saat: 12:36)arvoX Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler, zaten 2 yıldan daha fazla süredir çıkarmıyorlar bu sürümü.

2011'de 2014te çıkacak diyorlardı.

Google translate ile kim anlayacak?

Konuda sürümleri 1.9, 1.10 şeklinde çıkaracakları yavaş yavaş geliştirmeler yapacakları yazıyor. 1.9 güncellemesinde responsive bir tema olacakmış. Ve şablon sistemini değiştiriyorlar, Twig denen hazır bir sistem kullanacaklar, eminim bundan daha iyidir. Şablonların içindeki javascript kodlarını ayrı dosyalara taşıyacaklar.
https://www.last.fm/user/flatminded

eski ve ilk tema ekibi lideri
WWW
Cevapla
Teşekkür verenler: AperioN , Taifun

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

  • Gece
  • Normal


  • ***