Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Excessum Tema Çizim Çalışması
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık. Özellikle post bitteki butonların yukarı alınması kullanışlı olmuş. Güzel ince bir ayrıntı. Genel olarak renkler, theadlar Medet'in temasını hatırlatıyor. Onun dışında header, konu tasarımları, renklerin uyumu gayet güzel.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel olmuş hocam ellerinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Seni aylar sonra burada görmek duygulandırdı hocam, beni hatırlar mısınız bilemeyeceğim. Fakat her zamanki gibi kalite ortada demeye geldim, sıkıntıdan yaptığınız tasarım bile kusursuz iken, emek verseniz ortaya neler çıkar kim bilir.. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık hocam...

Ertank senide görmek duygulandırdı sen niye 1-2 ay gidiyosun önemli konularda ortaya baam diye çıkıyosun :D?
@ertank
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Klasik bilsoft temalarından, eline sağlık abi güzel olmuş.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Muazzam.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık, güzel tema olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok beğendim ücretsiz sürüm vermeyi düşünürsen "blogforum" kullanmak isterim başarılar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping