Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muratbaykam hesabı hakkında
Merhaba ,

Bilindiği üzere 1 aylık ban yedim bunu haklı olarak biliyorum ancak sebebini açıklama gereği duydum Arkadaşlar bilgisayara format atınca şifrem gitti bende İndirmePaylasim adında ki ilk açtığım hesabın şifresini hatırlıyordum ve ona girdim anketi görünce oy verdim :D Yani ana hesabımın şifresini öğrenince tekrar girdim olay buydu ve bu hesabı açıklamaya vaktim olmadı.Burayı daha iyi yerler yapabiliriz ancak 1 ay uzun bir süre en azından biraz düşürseniz ? :)

Yönetime saygım sonsuz.

Görüşmek üzere
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Benim bildiğim, ana şifre hakkında admine mesaj atılır, ankete oy verilmez.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-06-2018 Saat: 22:22)Hynes Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim bildiğim, ana şifre hakkında admine mesaj atılır, ankete oy verilmez.

Ana şifre nedir ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(27-06-2018 Saat: 22:16)Muratbaykam3 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: [b]Bilindiği üzere 1 aylık ban yedim bunu haklı olarak biliyorum ancak sebebini açıklama gereği duydum Arkadaşlar bilgisayara format atınca şifrem gitti bende İndirmePaylasim adında ki ilk açtığım hesabın şifresini hatırlıyordum ve ona girdim anketi görünce oy verdim :D Yani ana hesabımın şifresini öğrenince tekrar girdim olay buydu ve bu hesabı açıklamaya vaktim olmadı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Multi hesaplarda uygulanan cezayı uyguladım. Sonuçta bu vesile ile yan bir hesabının olduğunuda öğrenmiş olduk. 1 ay sonra görüşmek üzere Murat. Umarım aynı şeyler tekrar yaşanmaz.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping