Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steam yaz indirimlerinde neler aldınız?
Aldıklarım;
CS:GO / 12.50
Black Desert Online / 9.50
Mount & Blade: Warband / 7.49
Left 4 Dead 2 / 3.20
Insurgency / 3.60
Half Life ve Half Life 2 / 1,85+1,85
Portal 2 / 3.20

Portal 1'de alacaktım da 1.81 kaldı. 4 kuruş eksik.
Just Cause 3 alacaktım (6.50) 4 çıkacağı için almadım. Zaman da ayıramazdım o sırada 4 çıkar. İzlerken zevk aldığım bir oyun oysaki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elimdeki bütün paramı yeni sisteme yolladığımdan dolayı. Pas geçmek zorunda kaldım. :) Hayırlı olsun sana.
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-06-2018 Saat: 21:15)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elimdeki bütün paramı yeni sisteme yolladığımdan dolayı. Pas geçmek zorunda kaldım. :) Hayırlı olsun sana.

Senin de sistemin hayırlı olsun. Daha da almayı düşünüyorum indirimler çok güzel görünüyor. Gamesatis'ta PUBG 36 lira gibi bi fiyatta PUBG almak isteyenler varsa.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim. PUBG içinde sanırım geç kalındı. Bende bir şeyler yapmaya çalışıyorum fakat oyunu efsane oynayan adamlar var :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdilik Counter-Strike ve Counter-Strike: Condition Zero aldım. Daha sonra Garry's Mod almayı düşünüyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu yaz böbreğimi satıp cs:go alacağım :P
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İndirimler güzel dediğin gibi. CS:GO ve PUBG almayı düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
3 farklı hesaba black desert aldım. bu arada cs go için 21 win ve 25 winli legendary eagle "2 farklı" account satıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Helper CS:GO indirince haber ver :) Kaan ve Yusuf ile giriyoruz biz :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fallout New Vegas ve Vampire the Masquerade alacağım. Bu tür senaryo, rpg odaklı oyun önerilerinizi alırım.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Musluk Kapağı :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Killing Floor 2.
İniyor şu an.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ARMA 3
GTA 5

--
ÖNCEDEN
PUBG CSGO VSS. OLDUĞU İÇİN 2 TANE ALDIM ÖNERİLERİ BEKLİYORUM.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mount&Blade Full Collection
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-06-2018 Saat: 22:19)Venomous Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fallout New Vegas ve Vampire the Masquerade alacağım. Bu tür senaryo, rpg odaklı oyun önerilerinizi alırım.

Witcher kaçmaz.

(22-06-2018 Saat: 22:12)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Helper CS:GO indirince haber ver :) Kaan ve Yusuf ile giriyoruz biz :)

Normalde almamakta ısrar ediyordum arkadaşlar sürekli oynuyordu aldım. Eski 1.6'da aşırı iyi olduğum zamanlardan bilenler zorla aldırdı. :D Tabi aim aynı olmayacaktır ama elim yatkın diyebilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Steam'de +200 tl duruyor ama artık önceden aldığım oyunlara para vermek istemiyorum neredeyse şu an indirimdeki oyunların hepsi diğer hesabım da vardı. Şu an o hesaba erişemiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Portal 2 aldım CSGO almayı düşünüyorum birde.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
PUBG alınmaz artık bence bende var açıkçası oyuna hiç girmiyorum bazen arkadaşlar çağırınca giriyorum şuan fortnite felan oynuyorum ücretsiz bir oyun var pubgye benziyor tabi fazla değil cuisine royale indir ücretsiz

(22-06-2018 Saat: 21:43)kirito Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 3 farklı hesaba black desert aldım. bu arada cs go için 21 win ve 25 winli legendary eagle "2 farklı" account satıyorum

Black desert alınırmı 9.50 tllik olan demi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cs go aldım ancak oynamak için değil. Şuan yaz indirimi olan oyunları satın alıp bir zaman sonra satarak piyasa yapmayı düşünüyorum.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-06-2018 Saat: 22:22)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cs go aldım ancak oynamak için değil. Şuan yaz indirimi olan oyunları satın alıp bir zaman sonra satarak piyasa yapmayı düşünüyorum.

Almıyorlar yanlış işe girmişsin paran yanar ugraşma tabi sen bilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping