Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#tamam , yeter , sıkıldık
(21-06-2018 Saat: 14:43)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-06-2018 Saat: 14:23)mehmetext Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tartışma çıkarmak amacım değil.
Fakat, anlamıyorum. Bu adamlar bilerek mi yapıyor ki? Bilerek yapmıyorlar ise neden böyle bir tepki yiyorlar?
Kafamda sorular var, açıklık getirmek istiyorum. Bilen, seviyeli tartışma yapabilen birisi var ise konuşmak istiyorum.
SEVİYELİ TARTIŞMA

Bu adamlar ilk başta iyiydiler sonra makam sevdası yüzünden böyle oldu diyebilirim.İstanbul başkanı oldu yetmedi Vali oldu yetmedi Başbakan oldu yetmedi Cumhurbaşkanı oldu yetmedi ulan nereye gidiyor bu adam?  Peygamber mi olacak ? Yani bu adamlar makam sevdalısı bence.Ülkeyi şimdi kalkmış tek yönetmek istiyor , meclisi feshedecek , padişah olacak herhalde.
Normalde bu konuya karışmayacaktım ancak şu mesajı görünce tepem attı. Ya kardeşim gerçekten bunların başta iyi olduklarına inanıyor musun? Bu konu hakkında yeterince siyasi bilgin olduğunu sanmıyorum, bunlar yedisinde neyseler yetmişinde de öyleler. 
DgRq_WxWAAIL1WY.jpg:large
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#OylarDüzenDeğişikliğine
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#K A Y B E T M E D İ K

Artık milletin buna oy vereceğini sanmıyorum gördük.Tabii bir anda star wars savaşlarına dönüşüp gökten peygamber inip 3.dünya savaşı çıkıp osmanlı kurulmazsa o ayrı bir mesele.Dolar uçtu dediğim zaman 4 TL idi sanırsam 6 TL şuan €URO İse 7 ₺ durum vahim.

edit : panpalar buna bakın http://prntscr.com/kymvie
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Senin oy vereceğin adam dolarda nasıl bir etki yaratacaktı çok merak ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-09-2018 Saat: 22:13)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin oy vereceğin adam dolarda nasıl bir etki yaratacaktı çok merak ediyorum.

Aynen bende merak ediyorum ama nasip değilmiş (blki trump ile iyi anlaşabilirlerdi.)

Dolarda değil tek sıkıntı.Suriyeli falan durumları da var.Ancak iktidardakiler bunla ilgilenmiyor.

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-09-2018 Saat: 22:17)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-09-2018 Saat: 22:13)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Senin oy vereceğin adam dolarda nasıl bir etki yaratacaktı çok merak ediyorum.

Aynen bende merak ediyorum ama nasip değilmiş (blki trump ile iyi anlaşabilirlerdi.)

Dolarda değil tek sıkıntı.Suriyeli falan durumları da var.Ancak iktidardakiler bunla ilgilenmiyor.

Suriyeliler konusuna katılıyorum, neden sadece biz üstleniyoruz ki? Yan/dost ülkelerde (Azerbaycan vb.) üstlense iyi olur. Ayrıca insanlığımızın karşılığında bazı suriyelerinin yaptığı adam bıçaklamak falan.

Trump'un hiç biri ile iyi anlaşacağını sanmıyorum. Adamın piskolojisi zaten bozuk ülkesinin adamları bile aynı şeyi diyor buda ayrı konu neyse.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Muratbaykam
Türk’ün türk’ten başka dostu yoktur cümlesini vurgulamak istiyorum bu konuda. Ayrıca şuanki iktidardan çoğu kişinin memnun olmadığını düşünüyorum yani mantıken memnun olmaması gerekiyor.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: kaRanLık-61
Ülke 20 yaşına gelmiş; fikirleri, düşünceleri sabitleşememiş ve bir ideolojiye sahip olamamış gençlerle dolu. Bu gençler kurtuluş olamaz çünkü kendilerini kurtarabilecek yeteneğe sahip değiller ki ülke kurtarsınlar. Ideoloji sağdan soldan duydukların doğrudur fiili değildir. Genç kadın nufusu eğitimsiz ve kalitesiz. Geleceğe ait standartları artırmak hususunda ne gibi bir proje üretebilirsin sorusu sorulsa kendilerine; “MSN”i geri getiririm demekten öteye gidemeyeceklerdir. Şu anki ülke başkanı Tayyip Erdoğan makam sevdalısı olduğunu belli etti. Ailesiyle birlikte kendilerini bir yerlere atayıp duruyor. Ahh şu %52'lik kısım var ya...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Muratbaykam
27.02.2019

Sevgili Günlük ,

Yaşamak için son günlerimiz tek kurtuluşumuzu hesapladığımızda 31 mart gününe denk geliyor.İstanbul tanzim noktalarındaki zombi kuyrukları ile işgal edilmiş , eski yıllardaki tüp kuyruklarına dönmüştü..... Zaman çok hızlı geçiyor , zombileşme haberleri azalıyordu....İnanıyoruz bir gün o zombileri def edeceğiz....

Ekleme :
Ölmeden önce son 1 ay 1 gün stoklarımız azalıyor yardım......a ihtiyacımız var telsi...... ........ çekmiyor yardım!!........

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping