Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30 Bin Suriyeli Seçimlerde Oy Kullanacak...
Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerinde, vatandaşlık hakkı kazanan 30 bin suriyelinin oy kullanıp kullanamayacağı sorusu yanıt buldu. son dakika habere göre, başbakan binali yıldırım, suriyelilerin seçimde oy kullanacaklarını açıkladı.

Alıntı:https://www.haberler.com/basbakan-vatandaslik-hakki-kazanan-30-bin-10962467-haberi/

Türkçe dahi konuşamayan kişilerin ülkemizin kaderine belirleme konusunda yardım edilmesi çok üzücü.
"Bu ülkenin üniversitelerinde oku, çalış, sorgula, araştır ülkenin başına doğru insan gelmesi için elinden geleni yap malum şahsın dediği gibi durum bıçak sırtı iken seçime suriyelileride dahil et senin başkanını onlar belirlesin."
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunu bilerek yapıyorlar zaten. Onlara bile bile oy kullandırtıyorlar.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hakkımız varsa helal etmiyorum. 30 bin imiş? Bundan çok olduğunu da herkes biliyor sanırım.

"akp'ye oy kazandırmaktan ziyade oy kaybettireceklerdir."
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biz onları insan olup, ülkeleri savaş altında diye ülkemize aldık. Onlar yol ortasında karılarını dövmeye ve benzeri şeyleri yapmaya devam etsinler.

Bakınız:

Kod:
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/suriyeli-adam-yol-ortasinda-karisini-dovdu-144536h.htm
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Vatandaslık verilenler doktor,mühendis vs. ülkenin ihtiyacı olan insanlar diye biliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:D 30 bin mi? Bunlar hep yalan dolan en az 500bin vatandaşlık verdiler Suriyelileri ne için ülkeye aldıklarını sanıyosunuz hepsi oy için!!
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-06-2018 Saat: 15:48)yunus0123 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: :D 30 bin mi? Bunlar hep yalan dolan en az 500bin vatandaşlık verdiler Suriyelileri ne için ülkeye aldıklarını sanıyosunuz hepsi oy için!!

Bunlar hep yalannnn!!! Kanıt? Ayrıca laikliği AKP gibi ihlal etmeye devam eden muhalefete ne demeli?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping