Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Efsane Başkan...
Merhabalar,
Bugün 5 yıldır hizmet ettiğim sistemden arzum ile ayrılmış bulunmaktayım. Gayet mutlu, zaman zaman seviyeli günler geçirdik. @admin ve @TaaRRuz admine teşekkürlerimi iletiyorum. Duyulan güvene cevap verdik, işlerimizi yaptık. Gayet iyi dostluklar kurdum. Devam da edecek. Ayrıldım diye desteği kesmiyorum. Ben her zaman sitede olmaya devam edeceğim. Yardımlara koşmaya devam edeceğim. Efsane olarak ayrılmaya karar verdim. Şimdiden iyi dilekler için teşekkürler. Kolay gelsin... Çok zor oldu ama. Yaptığım işlerden mutluyum.
1
1
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu bir veda değil, yeniden doğuş :) Yaşattıkların için teşekkürler, ha rank yakıştı bu arada ^^
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eski Adminimize, şimdiye kadar elinden geldiği kadar yapmış olduğu işler/destekler/yardımlar için teşekkür eder, bundan sonrasi hayatında başarılar dilerim.
----------------
"Ana prensibimiz insana saygı" dedik, kimileri bunu yanlış anladı, sürekli tepemize çıktı. 
Bundan sonra ana prensibim: "isteyen istediği yere gitsin". Forumda sürekli negatif enerji yayanları, hakaret edenleri ya da hakaretimsi yazanları dahi banlayacağım. Forumda etkileşim azalacakmış umuruda değil. Yıllarca negatif enerjili insanlara katlandığım yeter.. 

Sonra duymadım, bilmiyordum yok.. 

Önemli konular listesi: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99072
Android 10tl programı: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=98074
Görevli kuralları: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=99597
10tl.net Geneli (Forum açma v.b.) Kurallar: https://destek.10tl.net/showthread.php?tid=25433

twitter.png https://twitter.com/10tlnet
discord.png https://discord.gg/fUC7A2W
email.png  info (at.) 10tl.net
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Off buranın tadı tuzu kalmadı artık :( Bir neşemiz vardı o da gitti.

Hayatınızda başarılar
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Allaha Emanet Ol :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hakkında hayırlısı olsun Corleone, aramızdan ayrılmaman sevindirdi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gitmene üzüldüm yapılacak işlerimiz vardı daha :/
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Adminliği sonuna kadar haketmiştin bu rankı da hakediyorsun. Eline emeklerine sağlık.
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumda ki eşitlik terazisi ayrılman ile dengeye bindi. Sevindim açıkcası forum adına.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler herkese... Evet her zaman buradayız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emeğine sağlık. güzel günlerde görüşmek dileğiyle
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayatında başarılar.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Seninle çok güzel vakit geçirdik hocam, gerek bu forumda gerek başka forumlarda. Her şey için çok teşekkür ederim. Bu foruma kattıkların göz ardı edilemeyecek kadar çok. Umarım hayatında her şey istediğin gibi olur. Discord'tan iletişimimizi kesmeyelim :3
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Verdiğin destekler için teşekkür ederiz. Yeri geldi bana da yardımcı oldun. Fazla giremiyorum ama gördüğüm kadarıyla ve seninle aynı sene girmiştik, rankını hakkıyla haketmiştin. Görüşürüz, kendine iyi bak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle bir kararı neden aldığını gerçekten merak ediyorum açıkcası İsmail. Daha yapacak çok işimiz vardı belki beraber,belkide yönetim ekibi olarak. Şuan bulunduğum mevkide olmanın bir sebebide bana sunduğun destekler ve tanıdığın şans. Umarım bu durum kalıcı değil geçicidir,hakkını helal et Allaha emanet iletişimimizi kesmeyelim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Görüşmek dileğiyle İsmail. Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yusuf'un dediklerine katılıyorum. Birden pat diye genel bakışta bu görüntüyü görmem garibime gitti. Çok aktif bir admin olman forum için büyük avantajdı şimdi forum nasıl ilerleyecek bilmiyorum. Reel hayatında başarılar. Çokta uzakta kalma.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkese tek tek teşekkürler önce.

(18-06-2018 Saat: 12:22)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Seninle çok güzel vakit geçirdik hocam, gerek bu forumda gerek başka forumlarda. Her şey için çok teşekkür ederim. Bu foruma kattıkların göz ardı edilemeyecek kadar çok. Umarım hayatında her şey istediğin gibi olur. Discord'tan iletişimimizi kesmeyelim :3
Tabii Yusuf, her zaman ulaşabilirsin bana ben sana ulaşırım merak etme. :) Teşekkür ederim.
(18-06-2018 Saat: 12:58)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Verdiğin destekler için teşekkür ederiz. Yeri geldi bana da  yardımcı oldun. Fazla giremiyorum ama gördüğüm kadarıyla ve seninle aynı sene girmiştik, rankını hakkıyla haketmiştin. Görüşürüz, kendine iyi bak.
Teşekkürler Abdullah, o zamanki rekabetler çok tatlı idi. :)
(18-06-2018 Saat: 13:13)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Böyle bir kararı neden aldığını gerçekten merak ediyorum açıkcası İsmail. Daha yapacak çok işimiz vardı belki beraber,belkide yönetim ekibi olarak. Şuan bulunduğum mevkide olmanın bir sebebide bana sunduğun destekler ve tanıdığın şans. Umarım bu durum kalıcı değil geçicidir,hakkını helal et Allaha emanet iletişimimizi kesmeyelim.
En azından biraz kafa dinleyeyim Yusuf. Senelik izin gibi bir şey. Güveniyorum sizlere işlerimize devam edelim. Teşekkür ederim.
(18-06-2018 Saat: 14:03)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yusuf'un dediklerine katılıyorum. Birden pat diye genel bakışta bu görüntüyü görmem garibime gitti. Çok aktif bir admin olman forum için büyük avantajdı şimdi forum nasıl ilerleyecek bilmiyorum. Reel hayatında başarılar. Çokta uzakta kalma.
Forum ilerleyecektir illaki. Adminlere ve sizlere güvencim tam. Eğer böyle bir durum olursa elimi taşın altına koymaya çekinmem. Gerekirse yetkili adayı kısmından başlar, desteklere devam ederim. Bizim işimiz yetki değil. Önemli olan yürütebilmek. Admin hocamın bilgisi de olsun diye etiketliyorum. Bu kadar emekler boşa gitmez zaten. @admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bunu bir veda olarak görmüyorum. Yetkinin, senin için bir önem teşkil etmediğini biliyorum. Zaten forumda davranışlarından da görüleceği üzere, seni, kişisel gelişim olarak forumdaki çoğu üyeden, yetkiliden üstün görüyorum. Ani durumlarda verdiğin doğru kararlar seni daha önce bulunduğun Admin rütbesine getirdi. Bundan sonrasında da, umarım aynı şekilde doğru kararlar ile hayatına iyi yerlerde devam edersin. Görüşmek üzere...
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim Atakan. İyi dileklerin için, kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping