Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lolforum Sitemize Moderatör Aranmaktadır.
Lightbulb 
>>LOLFORUM.10TL.NET Moderatör Alımı<<
Hepinize merhaba... özellikle oyun tutkunu,oyun bilgisi yapabilen,kendisini paylaşmaya ve bilgi öğretmeye çabalayan veya paylaşım yapabilecek iyi bir moderatör aramaktayım.
Sitede ki istediğim şeylerden bazıları..
-->Düzenli Olabildiği Kadar Aktiflik.
-->Saygı-Sitemize sahip çıkabilen Hoşgörülü
-->Oyunları çok seven,Oyun bilgisi vermeyi seven,Oyunla ilgili paylaşımlar yapabilen kendisini bu konularda geliştirip,deneyip paylaşan
-->Sitemizde ki kuralları hatırlatan bir 10tl.net üyesi veyahut ziyaretçi aramaktayız.
Siteniz ne ile alakalı?: Oyun,Bilgi paylaşımı,Eğitim,Eğlence,Öğretici tarzda konular veya videolar,Çoğu kategoride ki platformdan oluşmakta ancak çoğu konusu league of legends (lol) ile ilgili olduğundan (Sitemiz LOL ile alakalıydı fakat genişletmek istedik.) Bu tür konular da  deneyip ve öğrenip bilgi edinmeyi ve bu bilgileri sürekli olarak paylaşmayı düşünmekteyiz.
MOBA,MMORPG v.s hatta bir çok konu ve paylaşımlar da sitemize eklenmiştir. geniş kavramda olduğundan sitemize moderatör alımları başladı bizi desteklemek istemez misiniz? 
Sitemize Ulaşmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz desteğiniz için teşekkür ederiz. -> Lolforum.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üyelikler devre dışı gözüküyor sanırım.. bana özel mesaj atın ben size hesap oluşturayım.. hatırlatma bilgisi olarak yazdım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O isimle Lol dışına çıkmanız hata. Lol ile devam etmeniz daha doğru olur ve daha tutması muhtemel. Korelilerin bulduğu yeni şeyleri, meta şampiyonları, buildleri sürekli aktarırsanız ilgi çekebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Helper Yazın için teşekkür ederim gerçekten mantıklı bir yazı.. evet site de böyle şeyler yapmak mümkün sadece isim uyuşmuyor sadece league of legends sıkar diye düşünüp fazlalaştırdım daha fazla fikirler düşünmeliyim sonuçta her kategori bir insana göre olursa daha fazla yararlı ve daha eğlenceli bir forum olabilir :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yol yakınken ismini değiştirip devam etmenizi öneririm başarılar :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üye olamıyoruz bu bir sorunmu yoksa sizmi kapattınız? Ayrıca site teması çok güzel kategori düzenini falan çok beğendim. Erman(Helper)'in dediği gibi adı LolForum ise dışına pek çıkmanızı tavsiye etmem. Ha geyik köşesi olur bazen nadiren çıkılabilir diğer türlü bende aynı fikirdeyim Erman ile. Başarılar dilerim.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorun olması lazım @emsalsiz teşekkürler kategorileri diğer gamer arkadaşlar için hazırladım geniş ve güzel bir lol forum düşüncem olduğu için.. özel mesajdan istediğiniz adı ve şifrenizi söyleyin sonra isteğinizle değiştirebilirsiniz hiç sorun değil. Sitemizi koruyup kollayan insanlar arıyorum bu çok iyi ve çok güzel birşey iyi bir moderatöre her zaman ihtiyaç vardır ? yazınız için teşekkür ederim birlik ve beraberlikle büyüyen bir forum istemekteyim her zaman güncel ve düzenli yazılar ayriyetten karakterler için düzgün ve meta için ne uygunsa onunla ilgili şeyler yapmaktayız. Desteğine teşekkür ederim (bütün 10tl lerde sorun var sanırım. Üyelik isterseniz dediğim gibi bana özel mesaj atabilirsiniz iyi forumlar dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncellendi..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncellendi.. Üyelik için özel mesaj atmayı unutmayınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncellendi.....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncelleştirildi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncellendi üyelikler açık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncellendi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güncel
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ücretli olarak yapabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-06-2018 Saat: 19:30)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ücretli olarak yapabilirim.

Yazınız için teşekkür ederim fakat açtığım konuda ücretle ilgili bir şey yazmadım. İyi günler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güncelleştirildi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güncel...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü: