Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 dakikada Amerika tarihi.
Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Umarım tamamen mizah amaçlıdır.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerçekleri yansıtmak mizah olmuyor aslında :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-06-2018 Saat: 18:45)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekleri yansıtmak mizah olmuyor aslında :)

Yanlış anladınız sanırım , bu adamların tarihi anlatsak bir sayfaya sığmaz.Çizgi film ile yapmışlar o amaçla yazdım.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-06-2018 Saat: 19:57)♦ MuratB™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-06-2018 Saat: 18:45)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekleri yansıtmak mizah olmuyor aslında :)

Yanlış anladınız sanırım , bu adamların tarihi anlatsak bir sayfaya sığmaz.Çizgi film ile yapmışlar o amaçla yazdım.
Pek uzun süredir var olan bir ülke değil ama tarihi doludur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@♦ MuratB™ Şuan çok büyük devlet olabilirler bizden daha gelişmiş bir ülkede olmuş olabilirler ancak şunu unutmayalımki ABD tarihinde sadece Osmanlı devletine vergi ödemiştir.Bu bizim onlara verdiğimiz en büyük,en güzel derstir bence. Zaten bizim işimize engel olmasalar büyüyüp onları geçeceğimizi bildikleri için günümüzde bazı şeylere ''bunlar hep Amerikanın oyunları'' şeyleri söyleniyor. Abd korkak bir devlettir bana göre,çok ciddiye alıp gözünüzde çok büyütüyorsunuz. Afedersiniz ama daha dünkü b*klar.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping