MyBB 1.8.17 Login Sorunu Çözümü

Bu hafta mutluluğun adı Excessum! 22 Ekim Pazartesi gününe kadar Excessum Teması %30 indirimde. Bu Fırsatı Kaçırma!

Sinema Ovası - 40 TL Çekilişi Katılmak İçin Tıkla.
Konuyu Oyla:
 • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Charles Darwin kimdir?

#1
Editlendi.
Hey, Man!
WWW
Cevapla }
Teşekkür verenler:
#2
Konunun başlığını Biz Cahiller Kafamıza Göre Evrimi yorumluyoruz yada Aptal Dindar İnsanların Gözünden Evrim olarak değiştir.1.si konunun başlığıyla içeriğinin hiçbir alakası yok.2.si burada insanların zihnini karalamaya,bilimi yoksayma çalışırken kendinizi tam bir aptal yerine koyuyorsunuz.Burası sizin masallarınız üzerinden gerçekliği kafanıza göre yorumlayabileceğiniz bir platform değil.İyi forumlar konunun kilitlenmesini ve editlenmesini talep ediyorum.
eski araştırma geliştirme ekibi lideri

The End
WWW
Cevapla }
Teşekkür verenler:
#3
Her şey ama her şey birbiriyle bağlantılıdır bilim geliştikçe bize bunu göstermiştir. Şeyleri birbirinden kesin bir şekilde ayıran bağnaz düşünce tarzını bilim bitirmiştir. Eskiden hayvanlar ve bitkiler (örnek) birbirlerinden tamamen ayrı kabul ediliyorlardı. Ve bugün böyle olmadığını biliyoruz. Ayrıca bilim dalları da böyle ayrılırdı birbirinden. Kimya, biyoloji, fizik. Birbiriyle hiç alakası yokmuş gibi gösterilirdi. Ancak bugün bunların hepsinin bağlantılı olduğunu biliyoruz. Hatta elektrik ve manyetik elektromanyetik olarak birleşmiştir. Ki canlılık da aynı şeydir.
Darwin ayrıca "jeolojik kanıtların yetersizliği"ni de göstermiştir. Ondan sonra kanıtlar daha da artmaya başladı, dinozorların eskiden yaşadıkları bulundu mesela. Bulunacak kanıtların da kuramını destekleyeceğini söylemiştir ve bugün böyle de olmuştur da.
https://www.last.fm/user/flatminded

eski ve ilk tema ekibi lideri
WWW
Cevapla }
Teşekkür verenler:
#4
(14-06-2018 Saat: 20:11)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konunun başlığını Biz Cahiller Kafamıza Göre Evrimi yorumluyoruz yada Aptal Dindar İnsanların Gözünden Evrim olarak değiştir.1.si konunun başlığıyla içeriğinin hiçbir alakası yok.2.si burada insanların zihnini karalamaya,bilimi yoksayma çalışırken kendinizi tam bir aptal yerine koyuyorsunuz.Burası sizin masallarınız üzerinden gerçekliği kafanıza göre yorumlayabileceğiniz bir platform değil.İyi forumlar konunun kilitlenmesini ve editlenmesini talep ediyorum.

@Hypnos: Ben bu konu içeriğini okumadım. Bu konu copy and paste olduğu için senin iğneleyici yorumunu görmezden geliyorum.

Birde sana ders vermek istiyorum, ister üzerine alınırsın-alınmazsın bu beni ilgilendirmez. Bu forumda masal anlatacak çok arkadaş var ancak ben onlardan biri değilim. Beni, eskiden beri tanıyan kişiler; kişiliğimi ve huyumu bilir. Birdaha bana karşı üslupsuz-saygısızca konuşmamanız dileğiyle, iyi günler dilerim.
Hey, Man!
WWW
Cevapla }
Teşekkür verenler:
#5
Konu içeriğine göre yorum yaptım.Şahsi olarak değilde konu içeriğine yaptığım bir yorum olarak gör onu ozaman.Sen içeriğine bakmadan bir yazıyı atıyorsan bu senin problemin.Yorumumu yaparım ben.
eski araştırma geliştirme ekibi lideri

The End
WWW
Cevapla }
Teşekkür verenler:
#6
"Darwin bu teorisiyle bilimsel gerçekleri göz ardı ederek, canlı türlerini Allah'ın yarattığı gerçeğine karşı çıkmıştır."
Yazıyı copy paste yaptığını biliyorum, bunu yazarken umarım trollemek amacıyla yazmıştır kim yazdıysa :D. Çünkü ciddi bir şekilde yazdıysa vay halimize :(
Akın var
Güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz
Güneşin zaptı yakın!

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 


WWW
Cevapla }
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

 • Gece
 • Normal


 • Teknolojik -


  Reliable Magento web hosting on https://certahosting.co.uk page. Click to see prices!