Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Charles Darwin kimdir?
Editlendi.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konunun başlığını Biz Cahiller Kafamıza Göre Evrimi yorumluyoruz yada Aptal Dindar İnsanların Gözünden Evrim olarak değiştir.1.si konunun başlığıyla içeriğinin hiçbir alakası yok.2.si burada insanların zihnini karalamaya,bilimi yoksayma çalışırken kendinizi tam bir aptal yerine koyuyorsunuz.Burası sizin masallarınız üzerinden gerçekliği kafanıza göre yorumlayabileceğiniz bir platform değil.İyi forumlar konunun kilitlenmesini ve editlenmesini talep ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her şey ama her şey birbiriyle bağlantılıdır bilim geliştikçe bize bunu göstermiştir. Şeyleri birbirinden kesin bir şekilde ayıran bağnaz düşünce tarzını bilim bitirmiştir. Eskiden hayvanlar ve bitkiler (örnek) birbirlerinden tamamen ayrı kabul ediliyorlardı. Ve bugün böyle olmadığını biliyoruz. Ayrıca bilim dalları da böyle ayrılırdı birbirinden. Kimya, biyoloji, fizik. Birbiriyle hiç alakası yokmuş gibi gösterilirdi. Ancak bugün bunların hepsinin bağlantılı olduğunu biliyoruz. Hatta elektrik ve manyetik elektromanyetik olarak birleşmiştir. Ki canlılık da aynı şeydir.
Darwin ayrıca "jeolojik kanıtların yetersizliği"ni de göstermiştir. Ondan sonra kanıtlar daha da artmaya başladı, dinozorların eskiden yaşadıkları bulundu mesela. Bulunacak kanıtların da kuramını destekleyeceğini söylemiştir ve bugün böyle de olmuştur da.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-06-2018 Saat: 20:11)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konunun başlığını Biz Cahiller Kafamıza Göre Evrimi yorumluyoruz yada Aptal Dindar İnsanların Gözünden Evrim olarak değiştir.1.si konunun başlığıyla içeriğinin hiçbir alakası yok.2.si burada insanların zihnini karalamaya,bilimi yoksayma çalışırken kendinizi tam bir aptal yerine koyuyorsunuz.Burası sizin masallarınız üzerinden gerçekliği kafanıza göre yorumlayabileceğiniz bir platform değil.İyi forumlar konunun kilitlenmesini ve editlenmesini talep ediyorum.

@Hypnos: Ben bu konu içeriğini okumadım. Bu konu copy and paste olduğu için senin iğneleyici yorumunu görmezden geliyorum.

Birde sana ders vermek istiyorum, ister üzerine alınırsın-alınmazsın bu beni ilgilendirmez. Bu forumda masal anlatacak çok arkadaş var ancak ben onlardan biri değilim. Beni, eskiden beri tanıyan kişiler; kişiliğimi ve huyumu bilir. Birdaha bana karşı üslupsuz-saygısızca konuşmamanız dileğiyle, iyi günler dilerim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu içeriğine göre yorum yaptım.Şahsi olarak değilde konu içeriğine yaptığım bir yorum olarak gör onu ozaman.Sen içeriğine bakmadan bir yazıyı atıyorsan bu senin problemin.Yorumumu yaparım ben.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Darwin bu teorisiyle bilimsel gerçekleri göz ardı ederek, canlı türlerini Allah'ın yarattığı gerçeğine karşı çıkmıştır."
Yazıyı copy paste yaptığını biliyorum, bunu yazarken umarım trollemek amacıyla yazmıştır kim yazdıysa :D. Çünkü ciddi bir şekilde yazdıysa vay halimize :(
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping