İyi Bayramlar ! (June 15)

Yeni İnstagram Sınırsız Şifresiz Beğeni Scripti
BirimHost - Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz hosting servisi
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MP RANK SETİ

Brick 
Merhabalar 1 Gün boyunca uğraştığım rank setidir. 

g65GbQ.png

Emeği Beğenmeden Geçme Teşekkür Etmeyide Esirgemeyelim
Teşekkür verenler: ♦ MuratB™ , Time Traveler-O , Xann , Taifun , yusufkoc
Emeginize Sağlık Paylaşılcak Mı acaba ? :) paylaşılırsa psd ile paylaşabilirmisiniz.
Herkesi Beklerim 'Warez Programlar' 'Full Oyunlar' Ve Daha Fazlası İcin Fullprogramcn.10tl.net Buyrun.
Teşekkür verenler:
Forumexe için ha ? Gayet güzel fakat büyük olmuş :)
Bana ulaşmak için

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

Değişim rüzgarı geldimi önünde duramazsınız.

Yüzünü güneşe dön TÜRKİYEM !

Teşekkür verenler:
İlk Olarak Çok Teşekkür Ederim. 1 Aylık Bir Eğitim Sürecindeyim daha tam fazla bilgim yok ama ileriye dönük tabiki elimden geldiği kadar yapılacaktır.
Teşekkür verenler:
Gayet iyi. Elinize sağlık.
Destek.10tl.net - Admin
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."  
"So the next day, my father went to see him; only this time with Luca Brasi. An' within an hour, he signed a release, for a certified check for $1000. My father made him an offer he couldn't refuse. Luca Brasi held a gun to his head and my father assured him that either his brains, or his signature, would be on the contract. That's a true story. That's my family, Kay, it's not me."   
MİKA ^^
Mükemmeliyetçilik adına..

Teşekkür verenler:
Fontlar bir uyumsuz geldi bana. Material yerine flat tercih etseydiniz benim gözümde daha çok yakışırdı. Elinize sağlık, yeni başlayan biri için gayet düzenli olmuş.
UI Designer & Illustrator & Photographer
"Ben iç dünyama dönüyorum, orada hayal kırıklığına yer yok."
"Vous devenez responsable, à jamais, de ce que vous avez apprivoisé."
Teşekkür verenler:
Emeğine sağlık güzel olmuş.
Steam:Atomgan
LOL ID:Xañ (D5)
Site Adresimiz: http://lolforum.10tl.net sahibi (sitemize daha fazla kategori sıkıştırıp daha iyi şeyler düşünmekteyiz. bize destek olabilirsin.)
Teşekkür verenler:
Font seçiminiz fena değil. Gotham gibi fontlar kullanabilirsiniz çalışmalarınızda. Boyutları rank şeklinde kullanmak için büyük olmuş. Küçültebilir ve yazıları biraz daha belirgin hale getirebilirseniz daha güzel olacaktır. Başarılar dilerim, elinize sağlık.
Grafik veya kod çalışmalarınız için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
Fonksiyonlar bizi kod israfından kurtararak daha az kod ile aynı işi yapmamızı sağlar.
m o d m e r k e z i
Teşekkür verenler:
Önerileriniz İçin Çok Teşekkür Ederim Yeni Çalışmaya Devam ediyorum sizin Gibi Kullanıcılar ve önerilerini sundukları biri olduğu için mutluyum.
Teşekkür verenler:
Biraz orantısızlık var siz de fark edersiniz bunu zamanla. Çok büyük ve font büyüklüğüyle rank kalıbı arasındaki dengeyi bulmak lazım, tamam font da önemli ama görünüşü en büyük oranla etkileyen şeyin bu olduğunu düşünüyorum. Ben de bir ara bir rank yapmıştım fontu büyütebildiğim kadar büyütmüştüm mesela... Bu tür şeyler yapmamak lazım.
Sadece iyi insanlarla dolu bir kent kurulabilseydi, insanlar herhalde şimdiki gibi yönetmek için değil, yönetmemek için uğraşırlardı.
- Platon

eski ve ilk tema ekibi lideri
Teşekkür verenler:
Gayet güzel, eline sağlık.
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 7 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal

• Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -