MyBB 1.8.17 Login Sorunu Çözümü

MyBB Kitabı - Türkçe MyBB Destek!
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R10 Üyelikleri açıldı !

Kod:
http://uyelik.r10.net/register.php?do=register

Kod:
https://www.r10.net/off-topic/1872007-r10-net-uyelik-alimi-davetiyesiz-olarak-kisa-sureli-aktif.html

Üye olmak her yiğidin hakkı değil bir kaç şey istiyorlar ve üye olabiliyorsunuz.
Bana ulaşmak için

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

Yeniden başlıyoruz :)

The King is MURAT 

Cevapla }
Teşekkür verenler: Shelby , Taifun , beratdemir
Adamların Appstorede bile uygulamaları var. Bizim neden yok?
Start Date - 03.03.2012
18-04-2018

22-06-2018 Denetleme Ekibi Lideri
~2018 Temmuz Ayı En Aktif Yetkilisi~

Türk çocuğu atalarını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır. 

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Cevapla }
Teşekkür verenler:
Hocam Bana Üyelik Acsanız :) üşendim şimdi :=)
Herkesi Beklerim 'Warez Programlar' 'Full Oyunlar' Ve Daha Fazlası İcin Fullprogramcn.10tl.net Buyrun.
Cevapla }
Teşekkür verenler:
(13-06-2018 Saat: 20:21)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Bana Üyelik Acsanız :) üşendim şimdi :=)

eminim üşenmişsindir :)
Projelerim:
Cevapla }
Teşekkür verenler:
(13-06-2018 Saat: 18:09)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adamların Appstorede bile uygulamaları var. Bizim neden yok?

Onların sermayesi vesaire bir çok durumu var , sponsoru var , reklam alıyorlar , burada öyle bir imkan yok ne yazık ki.Ancak SP ile küçük bir ekonomimiz var diyebiliriz ki appstore SP Kabul ediyorsa güzel :)
Bana ulaşmak için

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

Yeniden başlıyoruz :)

The King is MURAT 

Cevapla }
Teşekkür verenler:
(13-06-2018 Saat: 20:29)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-06-2018 Saat: 20:21)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam Bana Üyelik Acsanız :) üşendim şimdi :=)

eminim üşenmişsindir :)

:D ne demek istediniz yani yıl olabilir xd
Herkesi Beklerim 'Warez Programlar' 'Full Oyunlar' Ve Daha Fazlası İcin Fullprogramcn.10tl.net Buyrun.
Cevapla }
Teşekkür verenler:
(13-06-2018 Saat: 18:09)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adamların Appstorede bile uygulamaları var. Bizim neden yok?

Yap, olsun.
Cevapla }
Teşekkür verenler:

Şahıslardan bağımsız olarak;

1- Kavga etmekten içerik üretmeye zaman bulamayan üyeler
2- İçerik üretmeye zaman bulamamaktan forumun bilgi kalitesinin artmaması
3- Bilgi kalitesinin artmamasından dolayı forumun deneyimli kişiler için cazip olmaması
4- Forumun deneyimli kişiler için cazip olmamasından dolayı sponsor gelirinin olmaması
5- Sponsor gelirinin olmamasından dolayı uygulama yapmak için bütçe oluşmaması

Önce burası uygulama yapılmayı hak eden bir yer olsun sonra zaten soru sormaya gerek bile kalmaz..

Cevapla }
Teşekkür verenler: beratdemir , Novruz
(14-06-2018 Saat: 05:42)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Şahıslardan bağımsız olarak;

1- Kavga etmekten içerik üretmeye zaman bulamayan üyeler
2- İçerik üretmeye zaman bulamamaktan forumun bilgi kalitesinin artmaması
3- Bilgi kalitesinin artmamasından dolayı forumun deneyimli kişiler için cazip olmaması
4- Forumun deneyimli kişiler için cazip olmamasından dolayı sponsor gelirinin olmaması
5- Sponsor gelirinin olmamasından dolayı uygulama yapmak için bütçe oluşmaması

Önce burası uygulama yapılmayı hak eden bir yer olsun sonra zaten soru sormaya gerek bile kalmaz..

@Neon Blazer: Yıldıray, usta sen ne yaptın böyle; resmen ciğerimizi söktün. :D
Cevapla }
Teşekkür verenler:
18 yaş kuralı var mı acaba? WMAracı gibi üyeliğimi iptal etmesinler de.
Cevapla }
Teşekkür verenler:
(14-06-2018 Saat: 17:30)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 18 yaş kuralı var mı acaba? WMAracı gibi üyeliğimi iptal etmesinler de.

Var sanırım. Her türlü bilgiyi girdik doğum tarihi tc kimlik no felan üyeliği kabul etmemişler. Gitti bütün bilgiler...
Cevapla }
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal