Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Elder Scrolls VI Duyuruldu
E3'te sürpriz yapacağız derken Fallout 76'yı duyuran Bethesda'ya belli bir kısım "bu muydu sürpriz?" gibi triplere girsede Bethesda hayranlarına sağ gösterip sol vurdu. 

Ayrıca The Elder Scrolls: Blade'de duyuruldu. 2018 Sonbaharında çıkacak ve ücretsiz olacak. VR'da olanla telefondan oynayan da aynı ortamda oynayabilecek. Onun dışında Cyberpunk 2077 oyunu da merakla beklenirken tanıtıldı. Ayrıca benim 300. konum olmuş oldu böylelikle.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana hitap etmeyen seri, ama seveni çok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bannerlord çıksın artık ya milyon tane oyun çıktı beklerken.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İleride belki Dolar düşerse sistem toplamak istiyorum, o zaman alacağım ilk oyunlardan birisi olacak.
*300. konun hayırlı olsun hocam.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu sene Bethesda'nın yeni bir TES oyunu duyurmasını beklemiyordum. Büyük bir sürpriz oldu ve duyurdu. Senelerdir TES 6'nın Valenwood'da  geçeceğinin hayallerini kuran biz hayranlarını çok az hayal kırıklığına uğrattı(Yani kısa gösterimine göre büyük ihtimalle Valenwood'da geçmeyecek). Ama şöyle bir gerçek var ki  TES evreninden ne çıkarsa oynarım, yerim, tüketirim.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Escobar katılıyorum bannerlord beklemekten ağaç olunur biz orman olduk
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Harika bir haber. Oyun için 2020 civarı çıkacak diyorlar. GTA 6 ile aşağı yukarı aynı dönemde çıkmasa bari. Mobil oyun ne zaman çıkacak acaba?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-06-2018 Saat: 23:35)Hakoon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Harika bir haber. Oyun için 2020 civarı çıkacak diyorlar. GTA 6 ile aşağı yukarı aynı dönemde çıkmasa bari. Mobil oyun ne zaman çıkacak acaba?

En az 2022 diyorlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
GTA 6 ile aynı zamanda çıkmazsa yılın en iyi oyunu seçilir ve çok ciro yapar. GTA 6 erken çıkarsa bir çok büyük oyun ileri zamana atılır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyunun konusunu nedir? Kısaca açıklayabilir misiniz, merak ettim. Haber için teşekkürler :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping