Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Siz Napıyorsunuzya uçuyormusunuz?
Sadece escobarın küfürlerini ss aldım diye ban attınız birşey demedim fakat 1ay ban nedemektirya o banı atan yetkili kimse ona diyecek kelime bulamıyorum Ban İtirazı İstiyorum!Bide Yönetim Elden Geçsin!
BS0H8a.png
@admin @Shelby @TaaRRuZ Sizden ricam bikonuyla ilgilenin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu nedir tam olarak?
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-06-2018 Saat: 10:30)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu nedir tam olarak?

Ben escobarın küfürlerini ss alıp buraya attım sadece geyik kategorisine attim bide dün gece baktım +8uyarı(1hafta ban)puanı varken sabah bi baktım 1ay ban adminim sizce bukadar ban süresi fazla degilmi?
Konuda bu;http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=97637
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konudan anladığım sen arkadaşın gereksiz yere küfür ettiği bir yerin ekran görüntülerini paylaşmışsın doğru mu?
Eğer öyleyse neden insanların olumsuz davranışlarını herkese yayıyorsun?
Kaldı ki burası ile alakası olmayan içerikler ile neden burada yaygara oluşturuyorsun?

Demek istediğim durduk yere neden sataşıyorsun?
Hz. Ali (r.a)

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-06-2018 Saat: 10:59)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konudan anladığım sen arkadaşın gereksiz yere küfür ettiği bir yerin ekran görüntülerini paylaşmışsın doğru mu?
Eğer öyleyse neden insanların olumsuz davranışlarını herkese yayıyorsun?
Kaldı ki burası ile alakası olmayan içerikler ile neden burada yaygara oluşturuyorsun?

Demek istediğim durduk yere neden sataşıyorsun?

Ben sadece bu escobar adlı şahısla çalışcak olanlar dikkat etsin diye attım ama 1hafta ban yemişken neden 1ay ban yiyorum?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kendi ağzınla söylüyorsun. 1 hafta bu sebep ile ban yemiştim diye. Ceza verilme amacı nedir? Yapılan hatanın tekrarını önlemek. Ama sen halen hata yapmaya devam etmişsin. Verilen ceza yerinde Taaruz admin eklemek isterse ekleyebilir... kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-06-2018 Saat: 11:21)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendi ağzınla söylüyorsun. 1 hafta bu sebep ile ban yemiştim diye. Ceza verilme amacı nedir? Yapılan hatanın tekrarını önlemek. Ama sen halen hata yapmaya devam etmişsin. Verilen ceza yerinde Taaruz admin eklemek isterse ekleyebilir... kilit.

İyi de ben bir konu görüşüyorum sen beni de onu da susturuyorsun kilitleyerek...
Hz. Ali (r.a)

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kilitli ancak özür dileyerek yorum yapmak istiyorum. Arkadaş yaptığından bence pişmanlık duymuş bence cezası 1 haftaya indirilmeli zaten bir daha yapmayacağını anlamıştır. @TaaRRuZ @Shelby
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
2 haftaya çektim banını son kez.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform