Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
blogger hakkında
Blogger'de blog açsam , içerik falan üretsem bir kaç ay içinde para kazanabilir miyim ?
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türkiye AdSense için imkansız gibi birşey webmaster forumlarında görüyorum kaç yıllık bloglar bile günlük 10-20 tl kazanamıyor tıklama başına para vermediği bile oluyor çok zor hocam hevesinizi kırmak gibi olmasın ama araştırabilirsiniz gelir oranlarını , ama hitiniz olursa backlink satışı yaparak para kazanabilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
AdSense gibi reklam platformlarında kullanabilirsin. AdSense ve AdMatic öneririm.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2018 Saat: 15:40)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye AdSense için imkansız gibi birşey webmaster forumlarında görüyorum kaç yıllık bloglar bile günlük 10-20 tl kazanamıyor tıklama başına para vermediği bile oluyor çok zor hocam hevesinizi kırmak gibi olmasın ama araştırabilirsiniz gelir oranlarını , ama hitiniz olursa backlink satışı yaparak para kazanabilirsiniz.

Kaç yıllık blogger'lar bile günlük 10-20tl kazanamıyor mu :d hocam gidin bi düzgün istatistiklerle gelin.

Heves edinmen güzel şey, elbet bunu azimle birleştirip sürerlilikle devam ettirebilmen lazım. Birkaç ay içerik gir gir bırak olmaz. Sürekli olarak güncel içerikler paylaşasın ki adsense seni onaylasın. Sana tavsiyem 60 civarı içerik (özgün) olmadan adsense'ye başvurma. Eğer blogger'ı yapamıyorsan Youtube adsense'sine bakabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-06-2018 Saat: 15:40)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye AdSense için imkansız gibi birşey webmaster forumlarında görüyorum kaç yıllık bloglar bile günlük 10-20 tl kazanamıyor tıklama başına para vermediği bile oluyor çok zor hocam hevesinizi kırmak gibi olmasın ama araştırabilirsiniz gelir oranlarını , ama hitiniz olursa backlink satışı yaparak para kazanabilirsiniz.

Abartmayın gözünüzü seveyim Google blogspot kullanıcılarına verdiği ayrıcalıklar torpiller hiç bir firmada yok senin sitende gezip kendi gönlüne yazıları 30 40 saniye aralıklarla yenileme yaparak okursan Google de sıra kazanıyor orjinal hit gibi gösteriyor. Bir blogspot blogu adsense de onaylanmayı başarmışsa ilk 1 ayda kazanacağı 20 30 tl ne kaç yıllık bloglar 10 20 zor kazanıyor?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping