Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sagopa Kajmer dini ile ilgili açıklaması
maxresdefault.jpg

Bu şekilde bir açıklama yaptıktan sonra sosyal medyadan çokça soruya yanıt vermiş. 2007 'den bu yana neredeyse her şarkısında Allah 'tan bahsederken birden bire bu denli değişime şaşırdım.Konu gündemdeyken sizinlede paylaşmak istedim.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha önce de açıklamıştı fakat bu açıklama daha çok ses getirdi.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şahsen demesine üzüldüm ben 5-6seneden beri şarkılarını dinliyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-06-2018 Saat: 16:28)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce de açıklamıştı fakat bu açıklama daha çok ses getirdi.

Şimdi okudum 2014 'te de bu tarz bir açıklama yapmış. Yakın zamanda eşinden de boşanmıştı sanırım piskolojik sorunlar içerisinde.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ateistmi olmuş?Hemen playlistimden siliyorum.Dönek.Allah c.c. nin kelamları şarkısında var diye dinliyorduk biz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olabilir her koyun kendi bacağından asılır insan ne olursa olsun din dil ırk cinsiyet ayrımcılığına herdaim karşıyım.
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-06-2018 Saat: 17:13)#Ares# Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olabilir her koyun kendi bacağından asılır insan ne olursa olsun din dil ırk cinsiyet ayrımcılığına herdaim karşıyım.

Kesinlikle bir ayrım söz konusu değil. Yalnızca dikkat çekmek istediğim nokta bunca ilahi cümleler barındırırken şarkılarında birden bire bu değişimin şaşırttığı.
Hz. Ali (r.a)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-06-2018 Saat: 17:34)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-06-2018 Saat: 17:13)#Ares# Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olabilir her koyun kendi bacağından asılır insan ne olursa olsun din dil ırk cinsiyet ayrımcılığına herdaim karşıyım.

Kesinlikle bir ayrım söz konusu değil. Yalnızca dikkat çekmek istediğim nokta bunca ilahi cümleler barındırırken şarkılarında birden bire bu değişimin şaşırttığı.

Birden bire olduğu ne malum ki hocam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-06-2018 Saat: 17:34)TaaRRuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Sizi Kastetmemiştim sevgili taaruz olabilir sanatçımızın ruhsal yönden çöküşdönemi olabilir böyle birşey yazmış olabilir herşey olabilir biz bilmiyoruz ruhen ve bedenen bir sağlığına kavuştuğuna eminimki kendisine gelicektir.
Kuvvete dayanmayan adalet âciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir. (Blaise pascal)

Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır. (Balzac)

İnsanın en büyük düşmanı, bizzat kendisidir. (Çiçero)

Affetmek ve unutmak iyi insanların intikamıdır. (Schiller )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dinden prim yaptı bana göre
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuan içtiğim çayı içmeme mani bir olay değil. Hocamın dediği gibi her koyun kendi bacağından asılır. Böyle şeyleri gündem etmemek en mantıklısı. Dediğiniz gibi psikolojik sorunları da olabilir ve din konusu zaten epey girintili çıkıntılı bir konu. Stres üstüne stres.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping