Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başım belada.
Gerçek kimliğimin ortaya çıktığına dair söylentiler var, sizce bu doğru mu? Ne yapmalıyım, çok korkuyorum?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yok mahmut sen bizde saklısın.Rahat ol ayyıldız arkanda
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-06-2018 Saat: 16:10)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yok mahmut sen bizde saklısın.Rahat ol ayyıldız arkanda

Lanet olsun paylaştığı konu da beni affetmeyeceğini söylemiş oysa ki ben defalarca özür diledim kendisinden.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-06-2018 Saat: 17:09)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-06-2018 Saat: 16:10)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yok mahmut sen bizde saklısın.Rahat ol ayyıldız arkanda

Lanet olsun paylaştığı konu da beni affetmeyeceğini söylemiş oysa ki ben defalarca özür diledim kendisinden.

Benden özür diledinmi?nerara özür diledin bir girdim mybbkitabi discorduna  bana sunu demissin banlayın oc'u diye?hele hele zaten O senin Yalakacı AS|Alii yani onla ikiniz bana küfür etmissiniz.Yani Asipatron sen değilsin olay karışmasın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu kavga neden oluyor bu ramazan bari yapmayın arkadaslar bak mubarek gün yani olay neyse özelden konusun özür dileyin birbirinizden barışın gerek yok kavgaya fln yani niye birbirimizi kıralım cidden.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-06-2018 Saat: 17:13)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Benden özür diledinmi?nerara özür diledin

Kinaye

(03-06-2018 Saat: 18:16)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu kavga neden oluyor bu ramazan bari yapmayın arkadaslar  bak mubarek gün yani olay neyse özelden konusun özür dileyin birbirinizden barışın gerek yok kavgaya fln yani niye birbirimizi kıralım cidden.

Evet haklısın saçmalayan, sanalı gerçek hayatla karıştıran -büyük ihtimal gerçek hayatta çevresi tarafından dışlanıyor- kendisi. Kendisi burada saçmalayana kadar benim sesim çıkmadı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-06-2018 Saat: 19:56)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-06-2018 Saat: 17:13)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Benden özür diledinmi?nerara özür diledin

Kinaye

(03-06-2018 Saat: 18:16)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu kavga neden oluyor bu ramazan bari yapmayın arkadaslar  bak mubarek gün yani olay neyse özelden konusun özür dileyin birbirinizden barışın gerek yok kavgaya fln yani niye birbirimizi kıralım cidden.

Evet haklısın saçmalayan, sanalı gerçek hayatla karıştıran -büyük ihtimal gerçek hayatta çevresi tarafından dışlanıyor- kendisi. Kendisi burada saçmalayana kadar benim sesim çıkmadı.

Ama Yusuf Kullandığın O Argo Kelimeler Ben Sana Desem Sende Sinirlenmezmisin Ben Sana 1tane bile Argo Kelime Kullanmadım.Ama O Dediğin Argo Kelimelerde İnsanın Zoruna Gidiyor.Ama Katiyen Barışırım Senle Ama Hayatım Boyuncada Konuşmam.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu ne la :D @Escobar
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-06-2018 Saat: 21:50)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu ne la :D @Escobar

Hiç sorma çoluk çocukla uğraşıyoruz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-06-2018 Saat: 21:50)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu ne la :D @Escobar

Aynen öyle düşündüm.

Taifun
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-06-2018 Saat: 22:19)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hiç sorma çoluk çocukla uğraşıyoruz.

Şunu biliyormusun sende çocuksun daha yetişkin bile degilsin ;) istersen hiç dahada mevzu büyümesin suçlu oldugunuda anla;)
*Benden İllaki Özür Dileceksin YUSUFCUK Hadi Bye*

"Bu Saaten Sonra Hiç Kimseye Acıma Yok"
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping