Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasıl Eski Yedekten Sürüm Öğrenebilirim?
Selamun aleyküm benim eski bir mybb yedeğim var ve ben bunu phpmyadmine kurdum fakat hangi mybb sürümünü kurarsam kurayım. Sürüm hatası veriyor yani sürümünüzü yükseltmeniz gerekmekte diye yazıyor. Ben acaba phpmyadminden hangi şablona bakarsam sürümümü öğrenebilriim ? Böylece hata almam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Direk olarak myBB'nin son sürümünü kurmayı dene, yine hata alırsan zaten script en güncel halindedir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendi sürümü 1.6 mi 1.8 mi onu bilmen gerekir başlangıç bu sonra en düşük sürümlerinden başlayıp güncellenirse ancak böyle kurulumun tam anlamıyla düzgün olur.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-05-2018 Saat: 01:36)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Direk olarak myBB'nin son sürümünü kurmayı dene, yine hata alırsan zaten script en güncel halindedir.

Yok hocam olmadı.

(30-05-2018 Saat: 03:16)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendi sürümü 1.6 mi 1.8 mi onu bilmen gerekir başlangıç bu sonra en düşük sürümlerinden başlayıp güncellenirse ancak böyle kurulumun tam anlamıyla düzgün olur.

Hocam yedek 1.6 be şimdi kaçıncı sürümü kurup mysqldaki yedeği o sürüme bağlayayım ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tam olarak sitenin hangi zamanlarda açık olduğunu biliyorsan. O tarihler arası yayınlanan sürümlere bakabilirsin. Olmadı 1.6'dan başlayıp son sürüme kadar çıkmak lazım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-05-2018 Saat: 11:53)Shelby Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tam olarak sitenin hangi zamanlarda açık olduğunu biliyorsan. O tarihler arası yayınlanan sürümlere bakabilirsin. Olmadı 1.6'dan başlayıp son sürüme kadar çıkmak lazım.
Cevabını verilmiş.Yani sitenin mysql yükle daha sonra tablolar mybb_posts ön ek değişmişse kendi önekin_posts şeklindedir orada pid sayısı en büyük olan postun dateline bul onu kopyala;
Kod:
https://www.epochconverter.com/
bu sitede çevir sana tarih verecektir.Bu tarihte çıkan mybb sürümü bulmak için;
Kod:
https://github.com/mybb/mybb/releases?after=mybb_1614
bu tarihten bir öncekiyle başlarsan daha garantili olur.kolay gelsin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping