Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB Kitabı Banner Tasarımı
MybbKitab.png
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
yazılar fazla bağımsız duruyor ve oldukça yazılar düz duruyor, yani bir özelliği yok gibi. evet düz bir tasarım fakat görüşüm öyle, yazım hatasıda var ayrıca.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Modifaskasyonlar :D :D
Eline sağlık, pek uğraşmamış gibisin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2018 Saat: 00:08)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Modifaskasyonlar :D :D
Eline sağlık, pek uğraşmamış gibisin.

Yaparken biraz düşündümde yazarken hızlı yazdığım için küçük bir yazım hatası olmuş düzelttim @Escobar
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
Modifaskasyonlar kısmını beğenmedim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ellerine sağlık kardeşim. Minimalist bir çalışma olmuş.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2018 Saat: 00:17)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Modifaskasyonlar kısmını beğenmedim.

Orayı bende pek beğenmedim daha iyi yapabilirdim basit bırakmak istedim. @#Power

PGM
Teşekkür verenler:
****hayla yazım hatası var
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2018 Saat: 00:48)kirito Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ****hayla yazım hatası var

Türkçede "hayla" diye bir kelime yok doğrusu 'Hâlâ' olacak ve yazım hatası yok noktalama işaretlerini diyorsan onları bilerek koymadım.

PGM
Teşekkür verenler:
Maalesef hayla diye bir kelime var. Noktalama işaretlerinden bahsetmiyorum çalışmanızdaki "edebilirisiniz" yazısı ayrıca bi tasarım yapıyorsunuz neden bu kadar dikkatsiz ve özensiz bir çalışma yapıyorsunuz?

edit *olacak
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş Ali ben beğendim
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2018 Saat: 01:33)kirito Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef hayla diye bir kelime var. Noktalama işaretlerinden bahsetmiyorum çalışmanızdaki "edebilirisiniz" yazısı ayrıca bi tasarım yapıyorsunuz neden bu kadar dikkatsiz ve özensiz bir çalışma yapıyorsunuz?

edit *olacak

TDK'da "hayla" sözü var mı bir bakar mısın?

Ayrıca tasarım biraz basit olmuş, öyle olması gerek zaten. İlla yazım yanlışlarına falan bakacaksak, sohbet etmek muhabbettir zaten o da bir anlatım bozukluğu :d
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(28-05-2018 Saat: 09:23)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(28-05-2018 Saat: 01:33)kirito Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Maalesef hayla diye bir kelime var. Noktalama işaretlerinden bahsetmiyorum çalışmanızdaki "edebilirisiniz" yazısı ayrıca bi tasarım yapıyorsunuz neden bu kadar dikkatsiz ve özensiz bir çalışma yapıyorsunuz?

edit *olacak

TDK'da "hayla" sözü var mı bir bakar mısın?

Ayrıca tasarım biraz basit olmuş, öyle olması gerek zaten. İlla yazım yanlışlarına falan bakacaksak, sohbet etmek muhabbettir zaten o da bir anlatım bozukluğu :d

Demek ki adamın bunu yapma amacı tasarım yapmak değil de reklam yapmakmış.
Asinin adamlarını kendi sitelerinin reklamını yaptı diye banlıyorsunuz, kendiniz de kendi sitenizi reklamlıyorsunuz. İzninizin olması falan da fark etmez benim için, bu haksızlıktır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Günümüz halk dili ve biliyorsunuzdur ki umarım, türkçe günümüzde artık bu şekilde ifade ediliyor. Tek problem ortada bir tasarım var ve inanılmaz seviyede özensiz. Logo ortalanmamış bile, göz ayarı yok oldukça anlamsız. Ayrıca basit tasarım evet ama oldukça kötü tasarım, özen kesinlikle yok ve eğer siz bir tasarımcıysanız; tasarım böyle sallamasyon yapılmaz. Reklam için haksız kazanç olarak yorumlamak istiyorum ayrıca, bi banner atalım 2 dakikada yapıp reklam olsun falan. Kendimide ifade ettiğimi düşünüyorum ve fikrim kesinlikle bu yönde.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
- Kimin neyden nasıl ceza aldığını anlamadan yapılan yorum. Burada paylaşılan bir tasarım var ise herkesin de bunu eleştirme hakkı var. Buna kimse karışamaz, dozunda olduğunca zaten. Bir yerde böyle bir kural mı var anlamıyorum?.
- Beyin soğanı banner çalışması olarak değiştirelim başlığı o zaman.

Bu zamana kadar ne kadar oldu bunlar, tema çalışmaları o çalışmaları v.b, bunu da yasaklayalım o zaman. Ondan sonra o yasak, bu yasak... Benim bunu burada anlatma gibi bir zorluğum var mı? Hayır. Ama her şeyi açıklama çalışıyoruz değil mi?

- Konu kilit, her yol deneniyor ama olmuyor maalesef. Gerekli değer verilmeyecek...

- Konuyu açmayalım, itirazı olanlar bana ulaşsınlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping