Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son zamanlarda çıkan tartışmalar hakkında...
Herkesin okumasını rica ediyorum.

Yetkili ekibi olarak, forumda son zamanlarda fazlaca tartışmalara, kavgalara şahit oluyoruz.

Bu tartışmaların çoğunda inisiyatifimizi kullanarak ceza vermeyi reddettik. 1-2 gün öncesine kadar ben de bu kararların doğru olduğu kanaatindeydim fakat artık cezalar kurallara göre verilecek. Çünkü verilen uyarılar dikkate alınmıyor.

Bunu herkese bir tavsiye olarak söylüyorum; size karşı yönlendirilen herhangi bir iğneleyici söze karşılık vermek zorunda değilsiniz. Kaldı ki, karşılık vermemeniz, verebileceğiniz en iyi cevap olacaktır.

Yaptığınız tartışmaları gözden geçirin, ne kadar saygıdan ve hoşgörüden uzak olduklarına dikkat edin. Sonrasında ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Bu herkese son bir uyarı olsun. Tartışmaları kendinizi öne çıkarmak için değil, bilgilenmek ve bilgilendirmek için kullanmalısınız.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

1
1
1
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Olgun bir arkadaşlık ortamı kurmak varken, bir birimizin kusurlarını arama çabası niye? Bırakın her şeyi suyuna. Bilgilenin, bilgilerinizi bir birinizle paylaşın. 10TL'yi geliştirmede yardımcı olun.. Bu mantıklı seçenekler varken neden kötü yolu seçiyoruz bilmiyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Özgün Forum - Güncel Paylaşım Forumu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping